Podejmowanie decyzji, do której służby wojskowej należy się przyłączyć

Czego rekruter nigdy ci nie powiedział o służbie wojskowej

Nie tylko praca.

Decyzja o dołączeniu do wojska powinna wymagać wewnętrznej dyskusji i znalezienia DLACZEGO? Zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz dołączyć do wojska. Czy chcesz służyć swojemu krajowi? Czy zastanawiasz się nad karierą wojskową lub po prostu wstąpisz na 4-5 lat przed pójściem na studia? Czy twój CZAS ma nauczyć się handlu / uzyskać zasiłek szkolny? Czy chcesz podróżować po świecie? Jest wiele powodów, dla których ludzie przyłączają się do wojska.

Jednak dołączenie do wojska, ponieważ nie można znaleźć nic innego do zrobienia, zazwyczaj nie jest najlepszym powodem - choć wielu z tych, którzy nie są zainteresowani ofertą pracy cywilnej, znajduje również dom w wojsku.

Military versus Civilian Employment

Zanim przystąpisz, poznaj fakt, że praca w wojsku nie jest zatrudnieniem cywilnym. To nie jest po prostu zwykła praca. Po prostu nie możesz zdecydować, że chcesz wyjść z wojska, kiedy tylko chcesz - podpisałeś umowę - i wojsko podpisało z tobą kontrakt. Możesz iść do więzienia tylko dlatego, że spóźniasz się do pracy. (Oczywiście, mało prawdopodobne jest, aby dowódca nałożył niesłuszną karę lub sąd wojenny za pierwszym razem, gdy spóźnisz się do pracy, ale byłoby to całkowicie zgodne z prawem, zgodnie z art. 86 jednolitego kodeksu wojskowego; Sprawiedliwość (UCMJ).) Bez względu na to, jak wysoka jest twoja ranga, bez względu na to, z której usługi dołączysz, zawsze będzie szef.

Wiele razy nie spodobają ci się twoje rozkazy, ale złożysz uroczystą przysięgę, że "będziesz posłuszna rozkazom Prezydenta Stanów Zjednoczonych i prawomocnym rozkazom tych, którzy zostali wyznaczeni nad tobą". Nieprzestrzeganie tych zamówień może mieć poważne konsekwencje. Jeśli nie możesz żyć z tym prostym faktem, uratuj sobie trud i rząd jakimś cennym czasem i pieniędzmi, a nie zaciągaj się.

Podróże są znaczące w armii, marynarce wojennej, lotnictwie, marines, a nawet straży przybrzeżnej i gwardii narodowej. Spodziewaj się, że będziesz się często ruszał i będziesz z dala od domu przez sześć kolejnych miesięcy w czasie, kiedy zostaniesz rozmieszczony.

Jeśli lubisz palić marihuanę raz na jakiś czas, nie przyłączaj się. Wojsko używa losowej, nieodnotowanej analizy moczu, a jeśli zostaniesz uznany za pozytywnego, możesz bardzo dobrze iść do więzienia (a także zostać zwolnionym). Test moczu DOD może znaleźć THC w moczu przez trzy tygodnie po wypaleniu stawu.

Którą usługę powinienem dołączyć?

Następnie musisz zdecydować, która usługa Cię interesuje. Czasami będziesz o tym wiedzieć wcześniej. Być może miałeś przyjaciela lub krewnego, który służył lub służy w konkretnej branży wojskowej i chcesz podążać ich śladami. Powinieneś poświęcić tej sprawie dużo nauki i myśli. Każda z tych usług jest inna, a niektóre osoby mogą być bardziej dostosowane (w oparciu o kwalifikacje, temperament i / lub zainteresowania) do jednej usługi w porównaniu do drugiej. Upewnij się, że wybierasz usługę, do której chcesz się przyłączyć, w oparciu o Twoje zainteresowania. Nie dołączaj do usługi tylko dlatego, że ktoś ją polubił lub oczekuje. To twoje życie i twoja decyzja.

Istnieją również różnice w świadczeniach edukacyjnych, przydziałach, gwarancjach zatrudnienia i programach edukacyjnych oraz premiach związanych z rekrutacją / ponowną egzekucją.

Rekruterzy widzą wielu ludzi, którzy chcą zaciągnąć się i służyć w jednej z tych elitarnych dziedzin . Prawda jest taka, że ​​większość ludzi, którzy ubiegają się o programy "elitarne", wypłukuje się z powodu bardzo rygorystycznych wymagań szkoleniowych. Jeśli zaciągniesz się, by zostać jedną z tych "elit", i wymasziesz ze szkolenia, nie będziesz musiał rezygnować. Będziesz musiał obsłużyć pozostałą część umowy o rekrutację w innej pracy.

Marines

Jeśli lubisz strzelać (bardzo często) i chcesz całkowitej zmiany stylu życia, włączając głęboko zakorzenioną dumę z usług, zaangażowania i poczucia lojalności, Marine Corps może być właśnie tym, czego szukasz. Może to być drobna kwestia, ale jest to bardzo ważne: gdy zapytasz lotnika, co robi, odpowie: " Jestem w lotnictwie ". Kiedy zapytasz żeglarza, co robi, ona odpowie: " Jestem w marynarce ". Jeśli poprosisz Marine o to, co robi, powie " Jestem Marine ". Marines są również rozproszeni (choć nie w tak dużej liczbie jak inne służby).

Jednak ostatnio marines przybywają do Iraku i Afganistanu. Jednak, w przeciwieństwie do Armii (i tak jak Marynarki Wojennej), Marine może spędzić znaczną ilość czasu na morzu na statkach amfibijnych Marynarki Wojennej.

Jeśli dołączysz do Marines, spodziewaj się jeść, spać i oddychać "The Corps", 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wszyscy marines są uważani za "strzelców", a każdy inny MOS (praca) zajmują drugie miejsce. Jest to związane z wysokim poziomem treningu strzeleckiego, który otrzymują wszyscy Marines.

Armia

Jeśli chcesz trochę więcej elastyczności w swoim stylu życia, ale nadal chcesz mieć silne poczucie bycia w wojsku, Armia może być dla ciebie. Jeśli lubisz czołgać się w błocie i wysadzać w powietrze, używając najnowszej i największej z "wysadzanych w powietrze zabawek", rozważ jedną z gałęzi broni w armii. Najprawdopodobniej uzyskasz cały czas "w terenie", który chcesz. Armia wysyła znaczną liczbę ludzi do pięknego centrum Iraku, Afganistanu, Bośni i Kosowa, ale także Korea, Japonia i Niemcy to piękne i interesujące miejsca, w których można stacjonować. Wiele jednostek Army Combat Arms, takich jak piechota, Special Forces i Rangers, wymaga znacznego dodatkowego treningu, który jest intensywny fizycznie i taktycznie oraz ma wysoki wskaźnik ścieralności.

Marynarka

Marynarka Wojenna jest prawdopodobnie najlepszym miejscem dla tych, którzy lubią podróżować. Istnieje kilka ocen (miejsc pracy) w marynarce wojennej, które nie spędzają znacznej ilości czasu na morzu. Może to być świetne, jeśli jesteś singlem, ale może być coś, o czym będziesz chciał pomyśleć, jeśli masz rodzinę. W dzisiejszym wojsku spodziewamy się spędzić znaczny czas z dala od "domu". Przeciętna osoba zatrudniona w marynarce wojennej może spędzić na morzu znaczną ilość czasu każdego roku. Każdego dnia 40 procent personelu marynarki wojennej jest przypisane do statku lub łodzi podwodnej, a od 35 do 45 procent statków zostanie rozmieszczonych na morzu. Marynarka wojenna, choć nie tak "sztywna" jak marines i armia, ma wiele głęboko zakorzenionych zwyczajów i tradycji. Dla marynarza "gung-ho" marynarka posiada specjalne siły operacyjne - Navy SEAL, Navy EOD, SWCC i SAR Swimmers.

Straż Przybrzeżna

Straż Przybrzeżna ma tę zaletę, że ma prawdziwą misję "pokojową", w aktywnym egzekwowaniu prawa, ratownictwie i bezpieczeństwie oceanów. Z drugiej strony, Coast Guard ma tylko 23 zlecenia do wyboru i zwykle nie można uzyskać "gwarantowanej pracy" w momencie rekrutacji. Z drugiej strony prawie wszystkie te zawody odnoszą się bezpośrednio do cywilnego rynku pracy. Dodatkowo, przy mniejszej liczbie zleceń, Coast Guard nie specjalizuje się tak bardzo, jak inne usługi i można uzyskać szerszy zakres doświadczenia w ramach określonej pracy. Misje antydopingowe w ramach misji Coast Guard i misje bezpieczeństwa portowego koncentrują się dziś na walce z terroryzmem i przestępczością. Praca może być bardzo intensywna, gdy aresztuje uzbrojonych handlarzy narkotyków na pełnym morzu lub ratuje osamotnionych żeglarzy podczas sztormu. Ratownicy Straży Wybrzeża to wysoko wykwalifikowani i wysoko wykwalifikowani członkowie zespołów ratowniczych i ratujących życie w całym kraju.

Siły Powietrzne

Ze wszystkich usług Siły Powietrzne prawdopodobnie najbardziej lubią mieć stałą pracę. Siły powietrzne są, moim zdaniem, znacznie wyprzedza inne usługi w wielu kwestiach "kwalifikujących się do życia", takich jak akademiki i podstawowe jednostki mieszkaniowe. Jeśli te rzeczy są dla ciebie ważne, to Siłę Powietrzną powinno być czymś, na co patrzysz. Jednak pod względem wymagań edukacyjnych i ogólnych wyników Sił Zbrojnych (AFVAB), Siły Powietrzne (powiązane ze Strażą Przybrzeżną) są najtrudniejszymi serwisami, do których można się dostać . W zależności od Sił Powietrznych AFSC (praca) i przydziału obowiązków, może się wydawać, że spędzasz do siedmiu miesięcy z każdego roku rozmieszczonych w takich ogrodowych miejscach jak Kosowo, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Afganistan lub Irak. Siły Powietrzne można uznać za służby "najmniej wojskowe", mają również swój udział w "gung ho" w elitarnych kontrolerach bojowych i siłach powietrznych Pararescue.

Gwardia Narodowa i rezerwy

Wszystkie służby mają komponent rezerwowy, podczas gdy Armia i Siły Powietrzne mają również powiązaną Gwardię Narodową. Podstawowym celem Rezerwatów i Gwardii Narodowej jest zapewnienie siły rezerwowej, aby w razie potrzeby uzupełnić aktywną siłę roboczą. Największą różnicą między Rezerwami a Gwardią Narodową jest to, że Rezerwy należą do rządu federalnego, a Gwardia Narodowa należy do indywidualnego rządu stanowego. Podczas gdy zarówno Rezerwy, jak i Gwardia Narodowa mogą zostać wezwane do aktywnego działania przez Rząd Federalny, pod zwierzchnictwem Prezydenta, poszczególni gubernatorzy stanowi mogą również wezwać swoje jednostki Gwardii Narodowej do pomocy w indywidualnych stanowych sytuacjach kryzysowych.

Po podstawowym szkoleniu i szkoleniu zawodowym członkowie rezerwy i Gwardii Narodowej wykonują jeden weekend każdego miesiąca i dwa tygodnie każdego roku. Coraz powszechniejsze jest jednak uruchamianie jednostek straży i rezerwy w celu uzupełnienia aktywnych wdrożeń służbowych w takich miejscach, jak Irak, Kuwejt, Bośnia, Afganistan i Kosowo.

Pobierani członkowie w porównaniu z oficerami z komisjami

Oprócz decydowania o służbie wojskowej, jeśli masz 4-letnie studia licencjackie (lub wyższe), powinieneś zdecydować, czy chcesz dołączyć do tej służby jako oficer na służbie, czy też chcesz dołączyć jako zarejestrowany członek. Zaangażowani oficerowie zarabiają o wiele więcej niż członkowie zarejestrowani. Ponadto ich "jakość życia" jest ogólnie lepsza (lepsze warunki mieszkaniowe, kwatery itp.). Mają jednak znacznie większy zakres odpowiedzialności.

Konkurencja na automatach wrzutowych jest trudna, a samo posiadanie dyplomu nie wystarczy. Czynniki takie jak średnia ocen z college'u i wyniki z egzaminu z członkostwa oficera mają dużą wagę. O wiele trudniej jest uzyskać zgodę na zrzeczenie się (medyczne, kryminalne, itp.), W przypadku wnioskodawców, którzy są wnioskodawcami, niż w przypadku wnioskodawców. Jeśli zdecydujesz, że chcesz ubiegać się o prowizję, poproś osobę rekrutującą o skierowanie cię do "Oficera ds. Rekrutacji kandydatów".

Dolna linia

Kiedy już zdecydujesz, jakie usługi chcesz zainteresować, możesz umówić się na spotkanie i porozmawiać z rekruterami wszystkich usług, które Cię interesują. Nie wchodź do oficera rekrutera, nie myśląc o tym, czym jesteś zainteresowany pracą i przygotuj się fizycznie, jeśli zaangażujesz się w wymagające szkolenie (SEAL, Rangers, RECON, Air Force PJ jako przykład). Jeśli nie masz pojęcia, co chcesz robić w wojsku, rekruter poprowadzi cię do tego, czego potrzebuje wojsko. Zależy to również od twoich wyników ASVAB. Im więcej punktów zdobędziesz w ASVAB, tym więcej masz dostępnych opcji. Zrób kilka testów praktycznych i naucz się go, jeśli chcesz zrobić coś, co jest konkurencyjne (Nuke School, Medical, Special Ops). Nie rozpoczynaj procesu kwalifikacji do egzaminu, dopóki nie jesteś pewien, do której usługi chcesz dołączyć. To niesprawiedliwe, aby rekruter wykonał całą pracę, aby wstępnie Cię zakwalifikować, ustawić Cię na testy i medyczne, a następnie wycofać się i dołączyć do innej usługi.