Praca na angielski Majors

Co robić z dyplomem w języku angielskim

Jeśli masz specjalizację w języku angielskim, jesteś na tym kierunku lub rozważasz to na przyszłość, bez wątpienia ktoś zadał ci pytanie "co z tym zrobisz?". Być może zastanawiasz się również nad ofertami dla angielskich dużych firm. W rzeczywistości dyplom z tego przedmiotu może przygotować Cię do różnych karier. Jeśli chcesz studiować literaturę i pisać na studiach, ale martwisz się, co zrobisz ze swoim dyplomem po ukończeniu studiów, oto kilka opcji, które możesz wziąć pod uwagę.

Pisarz lub redaktor

Pisarze i redaktorzy tworzą lub oceniają pisemne treści do czasopism, gazet, mediów online, reklam, programów telewizyjnych i filmów. Angielskie kierunki mogą stać się powieściopisarzami, autorami non-fiction, copywriterami reklamowymi, pisarzami treści internetowych, blogerami, pisarzami technicznymi, scenarzystami i dramaturgami. Mogą decydować o karierze jako redaktorzy gazet i czasopism, redaktorzy internetowi i redaktorzy książek .

Więcej informacji o byciu pisarzem lub redaktorem

Bibliotekarz

Bibliotekarze wybierają i organizują zasoby, aby ludzie mogli z nich efektywnie korzystać. Tradycyjnie pracowali z drukowanymi materiałami, ale z biegiem lat stali się ekspertami w dziedzinie zasobów elektronicznych. Aby zostać bibliotekarzem, musisz mieć tytuł magistra w dziedzinie bibliotekoznawstwa (MLS). Najpierw będziesz musiał zdobyć tytuł licencjata. Może być w języku angielskim lub dowolnym wybranym przez ciebie przedmiocie.

Więcej informacji o byciu bibliotekarzem

Adwokat

Adwokaci doradzają i reprezentują osoby, które uczestniczą w cywilnym i karnym postępowaniu sądowym.

Po dokładnych analizach, badaniach i dyskusji ze swoimi klientami, przedstawiają fakty na temat spraw pisemnie lub ustnie. Aby zostać przyjętym do szkoły prawniczej, będziesz potrzebować tytułu licencjata. Może być w dowolnym temacie, który pomoże poprawić pisanie, mówienie, rozwiązywanie problemów, badania i umiejętności analityczne .

Angielski jest odpowiednim wyborem.

Więcej o byciu pełnomocnikiem

Nauczyciel szkoły średniej

Nauczyciele pomagają uczniom uczyć się pojęć z różnych przedmiotów. Zasadniczo potrzebują oni licencjata z wykształcenia . Ponieważ nauczyciele średniego i średniego szczebla zazwyczaj specjalizują się w dyscyplinach, na przykład angielskim / językoznawstwie, matematyce, naukach społecznych, nauce lub języku światowym, muszą zdobyć w tym stopniu dyplom. Zdobądź stopień magistra, jeśli chcesz podzielić się wiedzą na temat tego kierunku z uczniami szkół średnich.

Więcej o byciu nauczycielem

Przedsiębiorca

Przedsiębiorcy posiadają i prowadzą działalność gospodarczą. Bez względu na charakter twojego przedsięwzięcia, angielski stopień z pewnością pomoże ci w pierwszym kroku, który musisz wziąć - napisanie biznesplanu. Bez niego nie będziesz w stanie uzyskać pomocy w finansowaniu. Osoby z wykształceniem angielskim są zazwyczaj dobrymi komunikatorami, rozwiązują problemy i krytyczni myśliciele. Przedsiębiorcy muszą być tymi wszystkimi rzeczami.

Więcej o zostaniu przedsiębiorcą

Specjalista ds. Public Relations

Specjaliści od public relations reprezentują firmy, rządy, organizacje i osoby prywatne. Piszą informacje prasowe i przygotowują się do konferencji prasowych, wykorzystując różne formy mediów, aby dotrzeć do publiczności.

Ponieważ nie ma żadnych standardowych wymagań dotyczących pracy w tym zawodzie, jeśli wybierzesz tę karierę, powinieneś wybrać kierunek studiów, np. Angielski, który nauczy Cię skutecznego komunikowania się.

Więcej o specjalistach ds. Public relations

Reporter

Reporterzy przeprowadzają wywiady, prowadzą badania i piszą wiadomości. Niektóre mają swoje prace opublikowane w gazetach lub w Internecie. Inni przekazują swoje opowiadania w telewizji podczas wiadomości telewizyjnych lub radiowych. Podczas gdy wielu pracodawców woli reporterów z tytułem licencjata w dziennikarstwie lub komunikacji masowej, niektórzy zatrudnią kandydatów, którzy uczyli się języka angielskiego.

Więcej o Reporterach

Przedstawiciel handlowy ds. Reklamy

Przedstawiciele ds. Sprzedaży reklam sprzedają przestrzeń w publikacjach drukowanych i czasie w transmisjach telewizyjnych i radiowych. Większość pracodawców zapewnia szkolenia sprzedażowe, ale oczekują od pracowników, aby przynosili dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Więcej o przedstawicielach handlowych ds. Reklamy

Menadżer marketingu

Menedżerowie marketingu odpowiadają za strategie marketingowe firm. Identyfikują rynki, ustalają ceny i określają sposoby dotarcia do potencjalnych klientów. Chociaż wielu pracodawców woli zatrudniać kandydatów, którzy mają dyplom z biznesu, inni cenią sobie umiejętności komunikacyjne w angielskich firmach .

Więcej o menedżerach ds. Marketingu