Top Wojskowych gier komputerowych

Militarne symulacje oprogramowania lub gry wojenne są najlepszymi sprzedawcami w branży gier komputerowych. Oto lista popularnych gier wojenne, które uważamy za najbardziej rozrywkowe.

 • Żołnierze anarchii

  Czasami znudzi ci się ratowanie świata poprzez kontrolowanie ogromnej ilości powietrza, morza i energii lądowej, a ty chcesz wrócić do starych dobrych czasów, kiedy byłeś podoficerem pod dowództwem oddziału. Tam, gdzie wiele innych gier wojennych daje ci kontrolę nad ogromnymi siłami, Soldier of Anarchy koncentruje się na taktyce małej mocy. Godziny zabawy w tej symulacji walki w czasie rzeczywistym.

 • Real War: Rogue States

  Ci, którzy byli zawiedzeni Real Wars, na pewno nie będą zawiedzeni przez Real Wars: Rogue States. Lepsza grafika, lepsza sztuczna inteligencja i lepsza elastyczność powodują świetną symulację walki.

 • Halo: Combat Evolved

  Z firmy Microsoft. Bitwa o przyszłość. Mnóstwo elastyczności dla użytkownika w obsłudze misji. Dużo akcji z latającymi pojazdami przyszłości, a także wyjątkowo dobrze uzbrojonymi pojazdami naziemnymi.

 • Mechwarrior 4

  Opracowany przez twórców BattleTech Universe i oryginalną grę MechWarrior, MechWarrior 4: Vengeance przedstawia epicką walkę graczy, by odzyskać swoje prawo pierworództwa, kiedy dowodzą niesamowicie uzbrojoną, 100-tonową maszyną wojenną o długości 40 stóp na odległych polach bitew wrogi świat.

 • Silent Hunter II

  Najnowsza symulacja w uznanym przez krytyków serialu Silent Hunter. Ta wersja odtwarza bitwy na Atlantyku między niemieckimi siłami U-Boota a brytyjskimi i amerykańskimi konwojami. Z Ubi Soft.

 • Army Men RTS

  Niezbyt wyszukany, ale idealny dla początkującego wargammera. Army Men RTS nie jest skomplikowany i nie jest szczególnie trudny, ale wystarczająco wyrafinowany, aby zdobyć wiedzę na temat podstaw wojny. Z oprogramowania 3DO

 • Battlefield 1942

  Walcz w wielkiej bitwie podczas II wojny światowej, kontrolując do 35 różnych rodzajów broni, w tym samolotów, statków i czołgów. Od Electronic Arts.

 • II Wojna Światowa - Panzer Claws

  Przejmij kontrolę nad strategią wojenną w czasie rzeczywistym, która rozgrywa się w Niemczech od 1941 do 1944 roku. Masz wybór kontrolowania sojuszniczych, niemieckich lub rosyjskich sił.

 • 09 Tom Clancy's Ghost Recon

  Ubisoft

  "Ghosts" to elitarna grupa specjalnie wyszkolonych sił specjalnych armii ( Green Berets ). W Ghost Recon, rok jest 2008, a wojna wybuchła w Europie Wschodniej. Twoim zadaniem jest uczynienie drogi dla sił pokojowych NATO. Od Redstorm.

 • Medal of Honor - Allied Assault

  Jesteś porucznikiem Mike Powell, członkiem 1. Batalionu Rangers. Jesteś rekrutowany przez słynny OSS. Twoim zadaniem jest pokonanie ponad 20 poziomów w oparciu o historyczne kampanie militarne z okresu II wojny światowej. Od Electronic Arts.