Top 24 wojskowych symulatorów lotów bojowych

Kto nie lubi spędzać popołudnia na wznowieniu komputera, aby zestrzelić wrogie MIG? Rzuciliśmy okiem na niektóre z najlepszych gier symulacyjnych na lot wojskowy na rynku.

 • Rise of Flight: Pierwsza wielka wojna lotnicza

  Rise of Flight to najnowocześniejszy tytuł do symulacji lotów na PC, który wyznacza nowy standard w zakresie wierności, piękna i realizmu. Gra przenosi Cię w samolocie największego samolotu z pierwszej wojny światowej (Spad 13.C1, Fokker D. VII, Albatros D. Va i Nieuport 28.C1). Historyczne odniesienia i nowoczesna grafika komputerowa zostały połączone, aby wytworzyć ponad 100 000 kilometrów kwadratowych francuskiej wsi, zniekształconej przez strasznie kraterowane pole bitwy. Możesz przejść przez szeregi od zielonego porucznika aż do pełnego pułkownika.

 • Microsoft Flight Simulator X Delux

  Oprogramowanie X Flight symulatora Microsoft X nie jest symulatorem lotów bojowych, ale istnieje kilka dostępnych dodatków, które pozwalają latać samolotami wojskowymi USA na najbardziej realistyczny na świecie program symulatora lotu.

 • Microsoft Flight Simulator X

  Istnieje wiele dodatków do symulatorów lotów bojowych (patrz poniżej) dostępnych dla najpopularniejszego na świecie oprogramowania do symulacji lotu.

 • Microsoft Flight Simulator 2004

  Problem z Microsoft Flight Simulator X polega na tym, że do wydajnego działania wymaga wydajnego i szybkiego komputera. W tej starszej wersji Microsoft Flight Simulator dostępnych jest mnóstwo dodatków do lotów bojowych (patrz niżej).

 • Microsoft Flight Simulator 2002

  Jeśli nie posiadasz komputera Power-house, możesz wypróbować Microsoft Flight Simulator 2002, aby uruchomić dodatki do symulatora lotów bojowych.

 • 06 Warbirds 3 PC

  Walcz online w jednych z największych bitew II Wojny Światowej, takich jak Midway, Bitwa o Anglię i Pearl Harbor. Kontroluj ponad 40 różnych pojazdów bojowych II wojny światowej, w tym statki, samoloty i czołgi, planując i wykonując rzeczywiste bitwy.

 • Warbirds Extreme: Warriors In The Sky

  Warbirds Extreme Warriors in the Sky jest przeznaczony do gry Combat Flight Simulator 2 i Flight Simulator 2002. Leć samolotem: Fairchild Ind. A-10 Thunderbolt II , Northrop T-38 Talon, Lockheed Martin F-16C Falcon, Boeing / McDonnell-Douglas F-15C, Boeing / McDonnell-Douglas F-15E, Lockheed Martin's B-2.

 • Warbirds of WWII

  Corsair, Thunderbolt, P-38, Mosquito i Spitfire łączą siły w doskonałej cenie! Fani Warbirda są prawdziwą gratką dla tych klasycznych samolotów, które zostały odtworzone na najwyższym poziomie szczegółowości i dokładności w Flight Simulator X i 2004.

 • Lock On: Modern Air Combat

  Lock On łączy w sobie wysoką wierność z szerokim wyborem samolotów. Gra pełna jest pełnych akcji misji, realistycznego modelowania lotów i elastycznych opcji gier, które zapewniają nieograniczoną rozgrywkę.

 • Enemy Engaged 2

  Enemy Engaged 2 łączy nowoczesną symulację walki helikopterów z realistyczną fizyką lotu. Istnieje ponad 300 000 kilometrów kwadratowych obszaru przelotowego nad Libanem, Tajwanem i Koreą.

 • 11 Atak na Pearl Harbor

  Atak na Pearl Harbor pozwala szybko wskoczyć do kokpitu i wziąć udział w elektryzujących bitwach powietrznych, takich jak Japońscy czy amerykańscy Ace Piloci. Lataj jednymi z najbardziej śmiercionośnych samolotów z okresu drugiej wojny światowej i przeżywaj śmiałe pojedynki i zawzięte walki powietrzne w Pacific Theatre.

 • Microsoft Combat Flight Simulator I

  Doświadcz tego samego poziomu realizmu, co wielokrotnie nagradzany Microsoft Flight Simulator, z pośpiechem i ekscytacją powietrzną walką o II wojnę światową nad Europą.

 • Abacus Software Vietnam Carrier Ops

  Ta gra zawiera A-4 Skyhawk, A-6 Intruder, A-7E Corsair II, F-4 Phantom, F-8 Crusader, oprócz latania z lotniskowca USS Constellation. Współpracuje z Microsoft Flight Simulator 2002 i 2004.

 • Abacus Software Fighter Pilot do Microsoft Flight Simulator

  Zawiera 4 modele samolotów: F-14 Tomcat, F-15C Strike Eagle, F-16 Fighting Falcon, F / A-18 Hornet # ponad 85 schematów malowania z całego świata. Zawiera również samoloty z Belgii, Kuwejtu, Japonii, Izraela, Hiszpanii i Grecji. Do użytku z Microsoft Flight Simulator 2002 i 2004.

 • Just Flight P-38 Lightning: Rozszerzenie do MS Flight Simulator

  Lataj P-38 Lightning na Microsoft Flight Simulator X lub Microsoft Flight Simulator 2004.

 • Pakiet Flight Simulator F-117A Stealth Fighter dla pakietu Microsoft Flight Simulator

  Fly the Stealth Fighter na Microsoft Flight Simulator X lub Microsoft Flight Simulator 2004.

 • Just Flight C-130 Hercules X Rozszerzenie do MS Flight Simulator X

  Lataj realistycznym samolotem transportowym US Military C-130 Hercules na MS Flight Simulator.

 • 18 Microsoft Combat Flight Simulator 2

  Misje bojowe na południowym Pacyfiku podczas II wojny światowej. Możesz wybrać latanie samolotami japońskimi lub amerykańskimi. Do wyboru jest ponad 100 misji, z których wiele opiera się na historycznych misjach bojowych.

 • 19 Microsoft Combat Flight Simulator 3

  Bitwa o Europę. Jest to ulepszona wersja gry Combat Flight Simulator 2 firmy Microsoft, która symuluje bitwy nad Pacyfikiem. Microsoft twierdzi, że jest to najbardziej realistyczny symulator lotu z II wojny światowej.

 • Lock On: Modern Air Combat

  Wybierz spośród ośmiu nowoczesnych samolotów myśliwskich, w tym Warthog A-10, F-15 Eagle, MIG-29 Fulcrum i SU-27 Flanker. Istnieje wiele misji dla wielu graczy i ponad 36 pojedynczych misji.

 • 21 Flight Deck 2

  Flight Deck 2 jest dodatkiem do Microsoft Flight Simulator 2000/2002. Obejmuje sześć samolotów US Naval i przewoźnika USS Nimitz, na którym można lądować. (Uwaga: Wymaga Microsoft Flight Simulator 2000/2002).

 • 22 Falcon 4.0

  Falcon 4.0 to wersja bardzo popularnego oprogramowania symulatora lotu F-16. Misje mogą być tak proste jak szkolenie nawigacyjne lub złożone jak kampania z wieloma celami. Maksymalnie cztery zespoły mogą walczyć na jednej arenie.

 • 23 Dywizjon Szturmowy Jane

  Część słynnej kolekcji symulacji lotu Jane, Attack Squadron to symulacja II wojny światowej, w której możesz przejąć kontrolę nad kilkoma historycznymi bitwami powietrznymi. Kampanie łączą misje w jednym stylu i stawiają cię w roli lidera drużyny, a szybkie misje pozwalają ci ustawić kilka parametrów i wskoczyć do walki.

 • Strike Fighters, Project 1

  Fly the McDonnell Douglas F-4 Phantom II, jeden z najlepszych wojskowych wojowników jakie kiedykolwiek zbudowano. Jeśli F-4 nie jest w twoim stylu, możesz wybrać spośród wielu innych samolotów wojskowych, w tym F-100, A-4, F-104, MIG 17, MIG 19 i MIG 21.