Lista najlepszych poradników ASVAB

Aptitude Vocational Aptitude Battery (ASVAB) to test używany przez wojsko USA do określenia uprawnień do dołączenia i kwalifikacji zawodowych. Korzystanie z przewodnika do nauki w celu przygotowania może zwiększyć wyniki testu ASVAB. Niektórzy ludzie odkryli, że te przewodniki mogą podnieść swoje wskaźniki AFQT nawet o 30 procent.

 • ASVAB for Dummies

  Co może być lepszego niż podręcznik do nauki ASVAB napisany przez Ciebie naprawdę? Napisany w słynnym formacie "Dummies", obejmujący wszystkie obszary ASVAB. Jest to drugie wydanie tej książki, opublikowane w 2007 roku. Badanie ASVAB nie musi być nudne.

  Detale:
  Autor: Powers and Lawler
  Oprawa miękka: 408 stron
  Wydawca: For Dummies; 2 wydanie (12 czerwca 2007 r.)

 • Podstawy ASVAB

  Idealna książka, jeśli chcesz tylko zwiększyć swój wynik w teście kwalifikacyjnym AFQT (Armed Forces Qualification Test). Wynik AFQT to wynik, który określa ogólne kwalifikacje do dołączenia do wybranej gałęzi wojskowej i składa się z czterech podtestów angielskiej i matematycznej ASVAB. To nie jest książka dla ciebie, jeśli chcesz przewodnik dla wszystkich podtestów ASVAB.

  Detale:
  Autor: Peterson's
  Oprawa miękka: 400 stron
  Wydawca: Arco; 7 edycja (1 czerwca 2007 r.)

 • ASVAB Power

  Jest to łatwa w użyciu książka, która odpowiednio obejmuje wszystkie osiem podtestów ASVAB. W zestawie znajdują się przykładowe testy, klucze odpowiedzi i wskazówki dotyczące nauki, które pomogą poprawić wyniki testów.

  Detale:
  Autor: Edytor LearningExpress
  Oprawa miękka: 352 strony
  Wydawca: LearningExpress, LLC (25 czerwca 2006 r.)

 • Sukces ASVAB

  Sukces ASVAB to doskonały przewodnik do nauki, jeśli chcesz tylko poprawić wynik testu kwalifikacji sił zbrojnych (AFQT). Ten wynik nie jest wykorzystywany do celów kwalifikacji do celów wojskowych, ale raczej jest to "ogólna" punktacja używana do określenia, czy ktoś kwalifikuje się do dołączenia do wybranej przez siebie gałęzi usług. W związku z tym książka koncentruje się na czterech podtestach matematyki i angielskiego ASVAB. Dobra informacja o rozwiązywaniu problemów z matematyką. Uwzględniono bezpłatny dostęp do testu praktycznego ASVAB on-line z natychmiastowym obliczeniem wyniku AFQT.

  Detale:
  Autor: Edytor LearningExpress
  Oprawa miękka: 192 strony
  Wydawca: LearningExpress, LLC; 2 wydanie (25 kwietnia 2006 r.)

 • Opanuj ASVAB

  Scott Ostrow napisał wiele książek informacyjnych o amerykańskich karierach wojskowych. Opanuj ASVAB zawiera cztery pełne testy praktyczne ASVAB, szczegółowe informacje na temat kariery zawodowej żołnierzy, informacje o szkoleniach wojskowych, rankingi rankingowe i mapy wynagrodzeń wojskowych. Dołączony jest także komputerowy dysk CD z dodatkowymi testami praktycznymi i budowniczym słownictwa.

  Detale:
  Autor: Scott Ostrow
  Oprawa miękka: 672 strony
  Wydawca: ARCO / Peterson's; 3 wydanie (24 sierpnia 2006 r.)

 • 30 dni do ASVAB

  To dobry towarzysz dla ASVAB Basics (patrz wyżej). Podobnie jak w innych "30-dniowych" książkach Arco, odniesienie to zapewnia 30-dniowy plan nauki (podzielony na 60-minutowe lekcje), aby poprawić swój wynik ASVAB.

  Detale:
  Autor: Arco
  Oprawa miękka: 312 strony
  Wydawca: Arco; 1 edycja (22 lipca 2003 r.)

 • Barron's Jak przygotować się do ASVAB

  Barron publikuje na zawsze przewodniki studyjne ASVAB. Jest to ósma edycja przewodnika po badaniu ASVAB firmy Barron. Podręcznik przedstawia kursy sprawdzające u wszystkich uczestników testu oraz cztery pełne egzaminy praktyczne z odpowiedziami na wszystkie pytania i wyjaśnieniem.

  Detale:
  Autor: Seria edukacyjna Barrona
  Oprawa miękka: 544 strony
  Wydawca: Seria edukacyjna Barrona; 8 edycja (1 maja 2006 r.)

 • Zdaj klucz do ASVAB

  To jest krótka wersja Barronu , jak przygotować się do ASVAB i koncentruje się wyłącznie na czterech podtestach Math i English ASVAB, które składają się na wynik testu kwalifikacyjnego sił zbrojnych (AFQT), ogólny wynik ASVAB używany do określenia, czy jeden jest uprawniony do wstąpienia do wybranej przez siebie gałęzi wojskowej. Stanowi dobrą książkę towarzyszącą do pełnego podręcznika badań Barrona.

  Detale:
  Autor: Seria edukacyjna Barrona
  Oprawa miękka: 288 stron
  Wydawca: Seria edukacyjna Barrona; 5 edycja (1 marca 2006 r.)

 • ASVAB McGraw-Hilla

  Autorem tej książki jest były kluczowy członek programu ASVAB Career Exploration Program Departamentu Obrony . Nie można uzyskać bardziej świadomego źródła informacji o ASVAB niż to. Książka zawiera cztery pełnowymiarowe testy praktyczne z pełnymi wyjaśnieniami dla każdego pytania, a także szczegółowe instrukcje we wszystkich obszarach badań ASVAB. Dołączony jest również komputerowy dysk CD, który naśladuje rzeczywiste testy ASVAB podane przez US Military.

  Detale:
  Autor: Dr. Janet E. Wall
  Oprawa miękka: 594 strony
  Wydawca: McGraw-Hill; 1 edycja (16 października 2006 r.)

 • Podstawowe szkolenie ASVAB McGraw-Hill dla AFQT

  Książka towarzysząca dla ASVAB McGraw-Hilla (powyżej). Niniejszy przewodnik koncentruje się na czterech podtestach angielskiej i matematycznej ASVAB, które składają się na wynik Kwalifikacji Sił Zbrojnych (AFQT). Książka zawiera osiem pełnowymiarowych testów AFQT z pełnymi wyjaśnieniami dla każdego pytania i recenzjami matematyki AFQT i tematów werbalnych.

  Detale:
  Autor: Dr. Janet E. Wall
  Oprawa miękka: 288 stron
  Wydawca: McGraw-Hill; 1 edycja (22 grudnia 2005 r.)