Dziewięć książek o dołączaniu do szkolenia wojskowego i podstawowego

Wskazówki, wiedza i strategie dotyczące służby wojskowej

Przystąpienie do wojska i ukończenie wojskowych szkoleń podstawowych lub programów szkoleniowych dla oficerów nie jest już prostą sprawą. Inteligentny kandydat przygotuje się nie tylko przed spotkaniem z rekruterem po raz pierwszy, ale przed wyjazdem do obozu startowego. Książki te pokazują, co możesz doświadczyć, kiedy pójdziesz na studia lub otrzymasz prowizję ze szkolenia wojskowego. Dobrze czytają zarówno rodziców rekrutów, jak i samych rekrutów i pomogą przygotować się psychicznie i fizycznie do przejścia z życia cywilnego do wojskowego.

 • Przystąpienie do amerykańskiej marynarki wojennej

  Ta książka jest dla nastolatka lub młodego dorosłego, który jest zainteresowany angażowaniem się w marynarkę Stanów Zjednoczonych. Książka porusza osobę zainteresowaną dołączeniem do wojska poprzez proces rekrutacji i rekrutacji. Decydując się na dołączenie do wojska, rozmowę z rekruterami, uzyskanie kwalifikacji, przygotowanie się i naukę, czego można się spodziewać podczas podstawowego szkolenia w zakresie rekrutacji, są objęte tym programem.

 • The Ultimate Basic Training Guidebook

  Ta książka zawiera informacje dla rekrutów dla każdej usługi przygotowującej fizycznie i psychicznie do uczestnictwa w obozie startowym. Autor zawiera ośmiotygodniowy program fitness, aby się przygotować. Zawiera wskazówki i porady dotyczące podstawowych szkoleń, podręczników do nauki i nie tylko.

 • Przewodnik lotnika

  Pełne odniesienie do tego, co należy zrobić, aby odnieść sukces jako lotnik sił powietrznych i NCO. Zawiera szczegółowe informacje na temat ubioru i wyglądu, dekoracje, promocje, planowanie kariery, obowiązki i obowiązki, zadania i wiele więcej. Dziewiąta edycja została zaktualizowana na 2016 r. Wraz z informacjami na temat organizacji i misji Sił Powietrznych.

 • Przewodnik Arco dołączania do wojska

  Ta książka jest wewnętrznym przewodnikiem po procesie rekrutacji od Trenera Rekruterów Szefa Sił Powietrznych, ppłk Scott Ostrów. Jeśli chcesz naprawdę powiedzieć, że jest to książka o procesie rekrutacji wojskowej, to jest to.

 • Honor, Odwaga, Zaangażowanie: Navy Boot Camp

  Historia 81 mężczyzn i kobiet, od momentu przybycia na lotnisko w Chicago, do czasu ukończenia (aw niektórych przypadkach nie ukończenia studiów) w Naval Boot Camp w Great Lakes, Il. Otrzymuje pięciogwiazdkowe recenzje od rodziców Marynarki Wojennej, weteranów i rekrutów, chociaż może nie uwzględniać nowszych zmian w RTC.

 • Szkolenie podstawowe dla armii: Bądź mądry, bądź gotowy

  Ta książka jest przewodnikiem po szkoleniu podstawowym dla armii, napisanym przez byłego dowódcę podstawowej organizacji szkoleniowej armii w Fort Leonard Wood, MO. Jako podstawowy dowódca szkolenia, autor był w wyjątkowej sytuacji, aby zobaczyć, co dzieje się za kulisami. Ograniczeniem jest to, że podstawowy trening wojskowy armii zmienia się i każda książka może być przestarzała.

 • Do Tygla

  Chcesz wiedzieć, co trzeba, aby zostać Marine? Ta książka jest kroniką wydarzeń z 54-godzinnego wydarzenia dyplomowego "Tygiel". Pomimo tego, że został napisany w 1999 roku, nadal otrzymuje pięciogwiazdkowe recenzje, a rodzice aspirujących do pracy Marines twierdzą, że jest to niezbędne zarówno dla rekruta, jak i jego rodziców.

 • Eye of the Viper: The Making of F-16 Pilot

  Każdego roku wydaje się ponad 2 miliony dolarów na jednego studenta, a ponad 1000 potencjalnych pilotów przechodzi intensywne, sześciomiesięczne szkolenie podstawowe dla pilotów myśliwców, gdzie są oni popychani do ekstremalnych granic, napędzane pragnieniem osiągnięcia swojego miejsca w subkulturze wojowników . Eye of the Viper, książka o tworzeniu myśliwca F-16 przez cały cykl treningowy.

 • Zwerbowany Przewodnik Żołnierza

  Podstawowy przewodnik dla żołnierza pierwszej kadencji. Zawiera szczegółowe informacje na temat ubioru i wyglądu, dekoracje, promocje, planowanie kariery, obowiązki i obowiązki, zadania i wiele więcej. Wersja 7. została wydana w 2006 roku. Nowa edycja zostanie opublikowana w 2017 roku

 • Nie zapomnij o badaniu dla ASVAB

  ASVAB jest testem kwalifikacyjnym wymaganym dla WSZYSTKICH rekrutów wchodzących do wszystkich oddziałów Sił Zbrojnych USA, a także obecnych członków służby, którzy chcą podnieść swój wynik, aby zakwalifikować się do bardziej ekskluzywnych specjalności lub szkolenia oficerskiego. Poćwicz test i dowiedz się, w jaki sposób test zadaje pytania. Nauka JAK wziąć test jest połową bitwy i może być różnica między otrzymaniem pracy wolisz w wojsku.