Jak znaleźć pracę na igrzyskach olimpijskich

Praca w grach 2020, 2022 i 2024

Letnie Igrzyska Olimpijskie odbywają się co cztery lata w okresach przestępnych, co oznacza rok 2020, 2024 itd. Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się w latach parzystych o nieokreślonym przecinku - 2022, 2024 itd. Kraje, które chcą gościć gry, przesyłają oferty do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (IOC). Członkowie MKOI wybierają zwycięzców z siedmioletnim wyprzedzeniem, dając miastom gospodarzom czas na przygotowanie się do wydarzenia.

Z każdym Igrzyskami Olimpijskimi wiąże się ogromna liczba ofert pracy, a także szans na wolontariat.

Nadchodzące letnie mecze w Tokio w Japonii oferują wiele możliwości zatrudnienia i wolontariatu. Oferty pracy nie są jeszcze dostępne dla Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 roku, Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 lub Letnich Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w Los Angeles.

Letnia Olimpiada w Tokio 2020

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio w Japonii odbędą się od 24 lipca do 9 sierpnia. Szczegółowe informacje na temat gier można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Tokyo 2020, dostępnej również w języku angielskim i francuskim. Użyj Tłumacza Google, aby przetłumaczyć witrynę na wiele innych języków. Połącz się z Tokyo 2020 na Facebooku i @ Tokyo2020 na Twitterze.

Olimpiada zimowa w Pekinie w 2022 roku

Pekin, stolica Chin, będzie gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich od 4 do 20 lutego. Oficjalne informacje są dostępne na stronie internetowej Beijing 2022 w języku chińskim, angielskim i francuskim. Informacje o zatrudnieniu nie są jeszcze dostępne.

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 będą trwały od 26 lipca do 11 sierpnia w Paryżu we Francji.

Oficjalne informacje są dostępne na stronie internetowej Paris 2024 w języku angielskim i francuskim. Informacje o zatrudnieniu nie są jeszcze dostępne. Połącz się z Paris 2024 na Facebooku i @ Paris2024 na Twitterze.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2026

Miasto gospodarza Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2026 nie zostało jeszcze ogłoszone. MKOl dokona selekcji we wrześniu 2019 r. Na sesji MKOl w Mediolanie we Włoszech.

Letnia Olimpiada w Los Angeles w 2028 roku

Los Angeles, Kalifornia została ogłoszona jako miasto-gospodarz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2028 we wrześniu 2017 roku. MKOl ogłosił Los Angeles jako miasto-gospodarza Letnich Igrzysk Olimpijskich 2028 poprzez zatwierdzenie Nadzwyczajnej Sesji IOC. Letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles w Los Angeles odbędą się od 21 lipca do 6 sierpnia. Oficjalne informacje są dostępne na stronie internetowej LA 2028 w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim. Informacje o zatrudnieniu nie są jeszcze dostępne. Połącz się z LA 2028 na Facebooku, na @ LA2028 na Twitterze lub na Instagramie lub obserwuj oficjalny kanał YouTube.

Kariery Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Międzynarodowy Komitet Olimpijski z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii nadzoruje wszystkie działania związane z igrzyskami olimpijskimi. Aktualne oferty pracy można przeglądać za pomocą IOC na stronie internetowej organizacji lub na LinkedIn.


Kariery Komitetu Olimpijskiego w Stanach Zjednoczonych i innych krajach

Każdy kraj ma swój własny komitet olimpijski. Jeśli chciałbyś pracować dla Komitetu Olimpijskiego Stanów Zjednoczonych, możesz zobaczyć aktualne oferty pracy na swojej stronie internetowej.

W każdym kraju komitet olimpijski ma własną stronę internetową, na której można znaleźć oferty pracy i możliwości wolontariatu. Możesz znaleźć stronę swojego kraju, sprawdzając listę krajowych stron internetowych komitetu olimpijskiego.