Czym dokładnie jest informacja?

Dowiedz się więcej o zaletach i wadach reklam reklamowych

Infomercials w telewizji. Getty Images

Infomercials to ciężko sprzedające się reklamy telewizyjne z bezpośrednią reakcją, które zwykle trwają od 15 do 30 minut. Jest to nazywane reklamą długą i jest używane w przypadku produktów, które mogą kosztować setki, a nawet tysiące dolarów. Infomercials, które trwają do dwóch minut, są nazywane krótkimi reklamami i zwykle są opatrzone ceną poniżej 20 USD. Ten typ reklamy jest również znany jako płatne programowanie, z zastrzeżeniem poprzedzającym go przy użyciu języka takiego jak "poniżej jest płatna reklama marki XYZ". Infomercials zawsze proszą o sprzedaż i są doskonałym przykładem modelu AIDA.


Krótka historia Infomercial

Chociaż infomercials stały się popularne we wczesnych latach 80. ubiegłego wieku, uważa się, że pierwsza w historii długofalowa infomarketia została wyemitowana pod koniec lat 40. XX wieku dla blendera Vitamix. Jednak w latach 70. XX w., Zwłaszcza w rejonie San Diego, format ten wystartował, gdy godzinny program telewizyjny wyświetlał reklamy w każdą niedzielę w lokalnych domach. W 1982 r. Wyemitowany został format infomercial, który znamy dobrze, i był przeznaczony na zabiegi odnowy i wzrostu włosów. To był początek powstania nowoczesnej reklamy internetowej.

W 1984 r. Naprawdę wystartowali, gdy zniesiono przepisy FCC nakładające ograniczenia czasowe na reklamę. I to właśnie w połączeniu z rosnącą popularnością produktów samopomocy i przyborów kuchennych do domu, przyłapano na tym szaleństwie. Wszyscy byli uzależnieni od sprzedaży, sprzedawania, sprzedawania huków tych wysokich energetycznych programów.

10 najlepszych produktów reklamowych w ciągu wieków

W ciągu ostatnich 30 lat sprzedano setki produktów w formacie infomercial.

Ale niektórzy robią znacznie lepiej niż inni. Oto 10 najlepszych bestsellerowych bestsellerowych sukcesów infomarketingowych:

Zalety i wady korzystania z formatu informacyjnego

Istnieją powody i wady do infomercial jako narzędzie sprzedaży. Zacznijmy od tego, dlaczego mogą być idealnym pojazdem do Twojego produktu lub usługi.

Zalety reklamy internetowej

Wady Infomercial