12 zbanowanych reklam Super Bowl, które były zbyt gorące dla telewizji

Te 12 reklam z Super Bowl były Way Too Racy na Prime Time

Twórcy reklam Super Bowl mają dobrą linię do chodzenia; muszą zrobić wszystko, co mogą, nie posuwając się tak daleko, że obrażają, mylą, a nawet oburzają do tego stopnia, że ​​zostaną zbanowani.

Czasami jednak zbanowanie może być lepsze dla reklamy niż cenzury. W przeszłości zabroniona reklama umarłaby w głębinach archiwum reklamowego. W dzisiejszych czasach, gdy reklama zostanie przyciągnięta, przechodzi do trybu online, by ugryźć czerep wirusa . Oto dziesięć z tych reklam, które znowu żyły online.

 • 01 Bud Light: Clothing Drive

  Bud Light Clothing Drive. https://www.youtube.com/watch?v=ew9cEATPzDE

  Kolejny wpis dla zespołu Bud Light, tym razem dotyczący bardzo niewłaściwego zachowania w biurze. Założenie jest proste - ktoś w pracy ma napęd na odzież, a za każdym razem, gdy oddajesz odzież, dostajesz Bud Light. Możesz odgadnąć, co się dzieje. Wszyscy zaczynają się rozbierać, aby oddać to, co mają na sobie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety angażują się, chociaż czarne pasy chronią nas przed strzałami NSFW. Pod koniec wszyscy są prawie nadzy, a mimo to nękanie seksualne w pracy nigdy nie przeszło w umysłach ludzi, którzy zatwierdzili reklamę.

 • 02 Snickers: Car Wash

  Snickers. https://www.youtube.com/watch?v=PWsuYtI3KLE

  Temat skąpo ubranych modelek w bikini, nie jest niczym nowym, ani nawet pomysłowym sposobem na sprzedaż, no, prawie wszystko. Jednak ten wysiłek Snickersa ma zabawny akcent na ten temat. Sugestywne otwarcie, piosenka i zbliżenia z dekapitacji to powody, dla których reklama nigdy nie dotarła do atmosfery. Ale zwrot - facet, który robi kupę pieniędzy, rzucając błotem na samochody, żeby mogli je wyprać (być może kilka razy) - jest sprytny. Co to ma wspólnego z tabliczką czekolady, to nikt się nie domyśla.

 • 03 Carl's Jr: Paris Hilton Director's Cut

  Carl's Jr. Screen grab za pośrednictwem serwisu YouTube

  Trudno to uwzględnić, była to rażąca próba zdobycia rozgłosu i poglądów online. Z drugiej strony zrobiła to, więc musisz im to przyznać. Niegdyś kochanie prasy, Paris Hilton nie pochłania światła reflektorów zupełnie jak kiedyś. Ale w tym czasie jej szczupła sylwetka myła samochód i jadła dużego burgera, jakby dla wielu ludzi. Ta jednominutowa wersja była oglądana przez miliony.

 • 04 PETA: Veggie Love

  PETA. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Nic dziwnego, że PETA jest w tym składzie. Ludzie zajmujący się etycznym traktowaniem zwierząt nie wydają się mieć takie same morale, jeśli chodzi o kobiety. Dla nich posiadanie grupy półnagich kobiet symulujących seks z warzywami było całkowicie w porządku. Liżąc dynie, masturbując się brokułami i zalewając wszystko olejem, reklama głosiła, że ​​wegetarianie mają lepszy seks. To, czy mają lepszy osąd, jest czymś innym.

 • 05 Bud Light: Apology Bot 3000

  Apology Bot. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Oto świetny pomysł na reklamę, która wychodzi podczas najchętniej oglądanej transmisji telewizyjnej roku - dyskusji na temat seksu . Nie tylko jest to rażąco seksualne, aby przyciągnąć twoją uwagę , ale także sprawia, że ​​mężczyźni odpadają jak mizoginiczni kretyni, a kobieta jak idiota, który z radością wybaczy jej człowiekowi najstraszliwsze zbrodnie w zamian za butelkę Światła Bud. Jeśli partner sprzedał swoją domową taśmę seksu na stronie dla dorosłych, chciałbyś więcej niż piwo.

 • 06 Rolling Rock: Remember Your Cup

  Rolling Rock. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Ideą tej reklamy jest ... cóż, trudno powiedzieć. Z jakiegoś powodu pałkarz uderza w baseball i trafia na misję, by trafić każdego mężczyznę w najbardziej bolesnym obszarze, w którym każdy człowiek może zostać trafiony (inny niż eunuch). Ale ci sprytni faceci, którzy piją Rolling Rock, noszą kubki. Czy to znaczy, że Rolling Rock czyni cię mądrzejszym? Wątpliwy.

 • 07 Go Daddy: Lola

  Lola. Zrzut ekranu za pośrednictwem Hulu

  To nie byłaby dobra lista zakazanych reklam Super Bowl bez reklamy Go Daddy. W przeszłości niektóre reklamy Go Daddy nie miały nic wspólnego z tym, co robią jako firma. Ten sprzedaje przynajmniej swoją usługę. Jednak posiadanie dużego campy faceta sprzedającego własną linię bielizny wydawało się zbyt gorące dla sieci telewizyjnych. Co jest dziwne, ponieważ były w porządku z reklamami Victoria's Secret.

 • 08 Carl's Jr: Big Sausage

  Wielka kiełbasa Carla. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Kolejna z nich dla Carla Jr., a tym razem śmieją się z poprzednich spotów, w których gwiazdorki paradują w skąpych ubraniach, chrupiąc jedzenie o wysokiej kaloryczności. Z reklamy nie jest jasne, czy rzeczywiście jest to prawdziwa opcja w menu. Dużo radości sprawiło jednak nagranie wideo. I jest BARDZO OCZYWISTE, dlaczego ten został zbanowany, mimo że nie pokazywał nagości.

  Aktualizacja: Carl's Jr wydał oświadczenie, że chociaż imitacja jest najszczerszą formą pochlebstw, nie mieli oni nic wspólnego z tym miejscem. Mimo to mieli na to dużą zasługę.

 • 09 SodaStream: Scarlett Johansson

  SodaStream. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Ciężko jest, dlaczego ten został zbanowany przez Foxa. W końcu z pewnością nie zawierały treści o charakterze seksualnym lub przemocy innych reklam, które byłyby całkowicie dopuszczalne. Och, zgadza się. To dlatego, że SodaStream miał bash na Coke i Pepsi, a Pepsi sponsorowała półetatowe show. Jeśli chodzi o pieniądze i sponsoring, nie ma łatwiejszego sposobu na zbanowanie niż zabieranie potshotów sponsorom.

 • 10 Dream Water: Lifeguard

  Wymarzona woda. Przerzuć ekran przez YouTube

  Ratownik. Kobieta w kłopotach. A knebel na końcu (kalambur przeznaczony) zawsze miał go zablokować. Chodźcie, to zły dowcip i przejrzysta próba szokowania. Mimo to radził sobie dobrze w wirusie; ale to nie jest zaskakujące.

 • 11 Powerade Zero: Teeter Totter

  Powerade Zero. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Zbadaj wszystkie zakazane reklamy z Super Bowl, a zobaczysz, że ponad połowa to prowokacje seksualne i zawierają dość dużą ilość kobiecej skóry. Ten nie jest wyjątkiem. Powerade Zero zdecydowało się zrobić demonstrację liczby kalorii zawartej w ich produkcie i konkurentów. Jest bladym pretekstem do pokazania ubranych w bikini modeli.

 • 12 Bud Light: Potomstwo

  Lodówka Bud Light. Zrzut ekranu za pośrednictwem serwisu YouTube

  Wszystko, co możesz o tym powiedzieć, to to, że niektórzy ludzie są zbyt wrażliwi. Posiadanie dwóch piw w lodówce nie jest wcale ekscytujące. To oczywiście trochę sugestywne, ale dzieciaki naprawdę nie będą wiedzieć, co się dzieje.

 • Porady reklamowe Super Bowl ...

  Jeśli jesteś w godnej pozazdroszczenia pozycji, pracującej nad reklamą Super Bowl w tym roku, będziesz musiał przejść cienką linię robienia plusku i bycia zauważonym z niewłaściwych powodów. Upewnij się, że jeśli jesteś sprytny, jest on zakorzeniony w produkcie lub usłudze. Ale jeszcze lepiej, stwórz taką reklamę jak 1984 dla Apple, lub wspaniały spot Darth Vadera dla Volkswagena.