Rock uznanie pracowników: 5 najlepszych sposobów na poprawę uznania

Chcesz zdobyć uznanie pracowników na wyższym poziomie?

Uznanie pracowników jest ograniczone w większości organizacji. Pracownicy narzekają regularnie na brak uznania i uznania. Organizacje nie zdają sobie sprawy z możliwości zapewnienia częstego i szczerego uznania pracowników. Nie zdają sobie sprawy z wpływu, jaki solidne uznanie i podziękowania dla pracowników będą miały na motywację , zaangażowanie i utrzymanie pracowników .

Menedżerowie, którzy powinni być najważniejszym czynnikiem w rozpoznawaniu pracowników, nie mają jasności co do tych czynników wartości, jeśli uznanie jest odpowiednio zapewnione.

Niektórzy menedżerowie nawet zadają pytania typu: "Dlaczego powinienem go rozpoznać lub podziękować? Po prostu wykonuje swoją pracę. "

A życie w pracy jest zajęte, zajęte, zajęte. Zawsze jest zbyt wiele priorytetów i celów. Prawie każdy pracownik ma wystarczająco dużo pracy, aby wypełnić 40 godzinny tydzień pracy lub więcej. Czynniki te łączą się, tworząc miejsca pracy, które nie zapewniają uznania dla pracowników .

Menedżerowie, którzy priorytetowo traktują uznanie pracowników, rozumieją siłę uznania . Wiedzą, że uznanie pracowników nie jest po prostu przyjemną rzeczą dla ludzi. Rozpoznawanie pracowników to narzędzie komunikacji, które wzmacnia i nagradza najważniejsze wyniki, jakie ludzie tworzą dla Twojej firmy.

Kiedy skutecznie rozpoznajesz ludzi, wzmacniasz, za pomocą wybranych środków rozpoznawania, działania i zachowania, które najbardziej chcesz widzieć, aby ludzie powtarzali. Skuteczny system rozpoznawania pracowników jest prosty, natychmiastowy i silnie wzmacniający.

Pracownicy czują się i są doceniani.

Może wydawać się to uproszczone, ale ludzie, którzy czują się rozpoznawalni i troszczyli się o nie, produkują więcej i lepszą pracę.

Ankieta pracownicza wskazuje na rozpoznanie jako wyzwanie

W ankiecie satysfakcji pracowników klienta pytanie o to, czy firma dbała o dobrobyt i szczęście jej pracowników, uzyskało rozbieżne poglądy.

Niektórzy ludzie się zgodzili; inni nie zgodzili się. Środowisko najwyraźniej nie było zalane uznaniem pracowników.

Zespół ds. Kultury i komunikacji przeprowadził drugą ankietę z pytaniem, co sprawi, że pracownicy poczują się tak, jakby firma się nimi przejmowała. Członkowie zespołu opracowali kilka odpowiedzi, które pracownicy mogli sprawdzić i przekazać im miejsce na uwagi i dodatkowe uwagi.

Pięćdziesiąt pięć procent respondentów stwierdziło, że pochwała i uwaga ze strony przełożonego sprawią, że poczują się tak, jakby firma dbała o nich i ich dobre samopoczucie. Jak można się spodziewać, pieniądze, korzyści i wydarzenia, takie jak obiady firmowe, również są wysokie. Ale uznanie ze strony przełożonego lub menedżera było powyżej wszystkich innych wyborów.

W badaniach satysfakcji pracowników w różnych organizacjach wyniki są zawsze podobne. Pracownicy chcą wiedzieć, że wykonali dobrą robotę - i to zauważyliście . Pracownicy chcą być wdzięczni i doceniani.

Lider pracowników sprawia, że ​​inni ludzie czują się ważni i doceniani. Liderzy przodują w tworzeniu możliwości nagradzania, uznawania i dziękowania swojego personelu. Lider tworzy środowisko pracy, w którym ludzie czują się ważni i doceniani.

Chcesz zdobyć uznanie pracowników na wyższym poziomie?

Możesz wzmocnić uznanie, które zapewniasz w ten sposób.

Wnioski i więcej informacji na temat rozpoznawania pracowników

Proste "podziękowania" liczą się jako uznanie pracownika. Ale możesz również uznać pracownika za tak wyszukany, jak wyobraźnia. Uznanie nie powinno być zasobem deficytowym.

Nie możesz użyć rozpoznawania. Nie możesz zabraknąć uznania. Żaden budżet nie jest zbyt mały, aby pozwolić na uznanie pracowników. Aby zwiększyć zadowolenie pracowników , należy uzyskać uznanie pracowników. Będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.

Oto czterdzieści sposobów, aby podziękować pracownikom w pracy i dwadzieścia sposobów, aby powiedzieć swoim pracownikom, że ci zależy. Daje ci to sześćdziesiąt dodatkowych sposobów, z których kilka zajmuje kilka sekund, aby rozpowszechniać rozpoznawanie. Będziesz szczęśliwy, że tak zrobiłeś - a Twoi pracownicy pokochają Cię i pozostaną

Dodatkowe informacje na temat rozpoznawania pracowników