Poznaj codzienne obowiązki technika marynarki wojennej

Ci żeglarze nadzorują broń i systemy komputerowe na okrętach podwodnych marynarki wojennej

Technik kontroli ognia (FT) jest odpowiedzialny za wszystkie operacyjne i administracyjne aspekty komputera podwodnego marynarki wojennej i mechanizmów kontroli stosowanych w systemach uzbrojenia i powiązanych programach.

Nie trzeba dodawać, że jest to ważna praca w marynarce wojennej . To trochę różni się od większości zadań marynarki wojennej (lub ocen, do których się odnoszą), ponieważ jako nowy rekrut nie możesz się do niego bezpośrednio zgłosić. Zaczynasz od zapisania się w dziedzinie okrętów podwodnych / elektroniki marynarki wojennej, a po podstawowej szkole podwodnej i kursie rurociągu ośrodka podwodnego, jesteś przypisany do jednej z ocen podmorskich.

Miejsce, w którym jesteś przydzielony, zależy od potrzeb marynarki wojennej w momencie, gdy się do niej zgłosisz, a także od wyników w szkołach podmorskich i Twoich preferencji.

Obowiązki Navy Fire Control Technicians

Ci marynarze mają kluczowe znaczenie dla okrętów podwodnych marynarki wojennej. Testują i obsługują systemy walki bojowej i powiązane z nimi systemy, uczestniczą w funkcjach związanych z operowaniem bronią oraz obsługują i utrzymują nietaktyczne systemy komputerowe i urządzenia peryferyjne.

Środowisko pracy dla okrętów wojennych FT

Obowiązki w tej ocenie są zwykle wykonywane na pokładzie łodzi podwodnych. Submarine Electronics / Computer Personel terenowy zwykle pracuje w pomieszczeniach zamkniętych w czystym, kontrolowanym środowisku o komfortowej temperaturze.

Jednak niektóre prace są wymagane w czystym lub brudnym otoczeniu przypominającym sklep. Ich praca może mieć charakter niezależny, ale zazwyczaj ściśle współpracuje z innymi pod bezpośrednim nadzorem.

A-School for Navy Fire Technicians

Najpierw będziesz uczestniczyć w boot campie / szkoleniu podstawowym w Great Lakes w Illinois.

Następnie spędzisz cztery tygodnie w podstawowej szkole podwodnej w Naval Submarine Base New London w Groton, Connecticut, a następnie 18 tygodni w centrum nauki podwodnej, także w Groton.

Centrum nauki podwodnej obejmuje szkolenia techniczne w zakresie praktyk zawodowych, operacje sieci taktycznych lub TCNO i FT "A-School". Niektórzy uczniowie mogą zostać wybrani do zaawansowanego szkolenia ("C-School") przed wysyłką do floty.

Kwalifikuje się jako technik ognioodporny

Kiedy podejmiesz testy umiejętności w zakresie uzbrojenia zawodowego (ASVAB), masz dwa możliwe wyniki, które pozwolą ci zakwalifikować się do tej pracy.

Możesz uzyskać łączny wynik 222 na informacjach arytmetycznych (AR), wiedzy matematycznej (MK) z zakresu elektroniki (EI) i ogólnej nauki (GS) lub 222 na słowie (VE), AR, MK i mechanicznym zrozumieniu (MC) sekcje.

Ponieważ prawdopodobnie zajmujesz się wrażliwymi informacjami na pokładzie łodzi podwodnej, musisz kwalifikować się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa od Departamentu Obrony. Będzie to obejmować dochodzenie w tle o pojedynczym zakresie, a każde nadużycie narkotyków lub alkoholu lub przestępstwa "moralnej zdyscyplinowania" może zdyskwalifikować cię.

Twoje zeznanie powinno być wolne od wszelkich wyroków skazujących cywilnych innych niż drobne wykroczenia drogowe i być obywatelem USA. Będziesz potrzebował normalnego postrzegania kolorów i słyszenia.

Sea / Shore Rotation dla Navy FT

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.