Jak zostać modelem Glamour

Widać je w kalendarzeach kąpielowych , w męskich magazynach i reklamach. Są zmysłowe, są ponętne i nie można oderwać od nich wzroku. Kim są te wspaniałe kobiety, pytasz? Są modelami glamour.

Co to jest model Glamour?

Modele Glamour to kobiety, które mają pewien rodzaj seksapilu i nie boją się pochwalić swojego ciała. Ich pozy mają tendencję do bycia bardziej seksualnie sugestywnymi niż u innych modeli i zwykle są nastawione na męską publiczność.

Szybkie przeglądanie czasopism, takich jak Maxim , FHM, a nawet Playboy daje dobry obraz tego, o co chodzi w modelowaniu glamour.

Czy modele Glamour muszą wyglądać w pewien sposób?

Chociaż modele glamour nie muszą pasować do pewnych wymagań dotyczących wzrostu i wielkości (na przykład modeli mody redakcyjnej, na przykład), muszą mieć ukończone 18 lat i mieć krzywe, dopasowanie ciała, godne pozazdroszczenia włosy i piękną twarz .

Modelowanie glamour skupia się bardziej na urodzie i ciele modela niż na sprzedaży konkretnego produktu. Na przykład praca z modelem Vogue ma sprawić, że czytelnik będzie pożądał czegoś po stroju lub akcesorium. Z drugiej strony praca nad modelem glamour sprawia, że ​​czytelnik pożąda jej.

Poza tym, że jest wspaniały i zmysłowy, co sprawia, że ​​dobry model jest atrakcyjny?

Aby odnieść sukces jako model glamour, musisz być zadowolony z popisywania się swoim ciałem . Lub przynajmniej musisz wiedzieć, jak udawać poziom zaufania potrzebny do uwiedzenia kamery, polecenia uwagi i stworzyć zapraszającą fantazję dla czytelników.

I tak jak każdy typ modelu, musisz być także profesjonalny, towarzyski, punktualny, pracowity, zmotywowany i zdolny do właściwego kierowania.

Jakie rodzaje pracy mogą uzyskać modele Glamour?

Modelowanie glamour prawie zawsze jest przeznaczone do użytku komercyjnego, więc możesz oczekiwać, że Twoje zdjęcia będą wykorzystywane do takich celów jak kalendarze produkowane masowo, czasopisma dla mężczyzn, plakaty, karty do gry i reklamy dla szerokiej gamy produktów zdrowotnych i kosmetycznych.

To nie jest niezwykłe, że modele glamour również działają jako modele strojów kąpielowych i bieliźnianych.

Czy nagość jest obowiązkowa?

Niektóre modelowanie glamour wymaga nagości , ale wiele z nich nie. To Ty decydujesz o tym, ile skóry możesz wygodnie pokazać. Oczywiście, im bardziej otwarty jesteś na różne poziomy modelowania blasku, tym więcej pracy otrzymasz, ale nigdy nie powinieneś nigdy robić niczego, z czym nie jesteś w 100% komfortowy. Jeśli jesteś zarejestrowany w agencji, mogą one pomóc Ci ustalić granice i zarezerwować Ci oferty, które pasują do Twojej strefy komfortu i celów zawodowych.

Czy mężczyźni mogą być modelami Glamour?

Modelowanie glamour to na ogół zawód kobiety, ale jest też kilka możliwości dla mężczyzn . Magazyny dla kobiet, takie jak Cosmopolitan i Glamour, regularnie pokazują fotografie modeli męskich i zawsze będzie zapotrzebowanie na kalendarze, kartki okolicznościowe, plakaty itp. Powiedziałeś, że jeśli chcesz rozpocząć karierę jako model męskiego splendoru, prawdopodobnie mądrzejszy krok w karierze, aby promować siebie jako model komercyjny lub fitness, a także skorzystać z możliwości modelowania blasku, które mogą pojawić się na Twojej drodze.

Czy potrzebuję agencji modelującej, aby stała się modelem Glamour?

Niektóre modele glamour mają doświadczenie i bazę klientów do pracy jako modele niezależne.

Jeśli jednak jesteś nowym modelem, zawsze powinieneś reprezentować prawowitą agencję modelek. Kiedy jesteś w agencji, będziesz bezpieczny (agencja zawsze będzie wiedzieć, dla kogo pracujesz i gdzie pracujesz), otrzymasz zapłatę, na którą zasługujesz, a otrzymasz wskazówki, których potrzebujesz aby kontynuować swoją karierę. Co więcej, wielu klientów korzysta tylko z agencji modelek, aby znaleźć swoje modele, dzięki czemu uzyskasz maksymalną widoczność i będziesz mieć dostęp do jak największej liczby ofert pracy.