Dowiedz się, jak stać się modelem męskiego pasa startowego

Spacer na męskim wybiegu jest trudny. To nie jest przesuwane, hip-kołyszące się, jedno-pieszo-in-of-of-of-the-other spacer tak słynny przez Karlie Kloss, Naomi Campbell, Natasza Poly i innych najlepszych podniebnych. Ale nie możesz po prostu pokazać się i chodzić tak jak normalnie na ulicy. Nie, męska droga startowa jest gdzieś pośrodku - nieuchwytna hybryda elegancji, pewności siebie i dowodzącej obecności.

Brzmi niemożliwe ? Bynajmniej. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Fizyczne wymagania

Po pierwsze, aby chodzić po wybiegu, musisz spełnić fizyczne wymagania. Dokładne wymiary różnią się oczywiście w zależności od projektanta, a nawet pory roku, ale generalnie modele wybiegów dla mężczyzn powinny:

Pamiętaj, że istnieją wyjątki od każdej reguły. Jeśli posiadasz "pewne coś", czego poszukuje projektantka, na przykład wyjątkowy wygląd lub wyjątkowe podejście, mogą Cię wybrać, nawet jeśli nie pasujesz do typowej formy modelu pasa startowego. A jeśli twoje wymiary nie pasują lub jeśli nie masz dość tego, czego szuka projektant, nie zniechęcaj się. Istnieje wiele innych zadań związanych z modelowaniem męskim, takich jak komercyjne modelowanie, modelowanie dopasowania, modelowanie salonów, modelowanie fitness, a nawet modelowanie części (ręce, stopy itp.).

Walk the Walk

Jak wspomniano powyżej, męska droga startowa różni się nieco od chodu żeńskiego. Główną różnicą jest to, że modele męskie chodzą ze stopami dalej od swoich żeńskich odpowiedników. Dlatego zamiast stawiać jedną stopę przed drugą, tak jak chodzisz po linii, trzymaj stopy obok siebie w bliskiej, ale naturalnej odległości od siebie.

Poza tym staraj się nie poruszać zbyt mocno. Wszystko to sashaying tam iz powrotem jest zbyt kobiece dla większości gustów projektanta odzieży męskiej. Oprócz tych dwóch głównych różnic, chód na wybiegu dla mężczyzn jest zasadniczo taki sam:

Ucz się od najlepszych

Dobrym pomysłem jest udział w pokazach na wybiegach, aby przekonać się na własnej skórze, jak chodzą modelki. Możesz także usiąść przed komputerem i oglądać filmy z YouTube z najlepszymi na świecie modelami wybiegowymi, robiąc to, co robią najlepiej. Ucz się ich ruchów, ćwicz to, co widzisz, i nie bój się prosić o konstruktywne opinie.

Ponadto, nie bój się ćwiczyć chodzenie z torbami ... niewielu mężczyzn ma doświadczenie w chodzeniu z torbami.

Pamiętaj tylko, że nie będziesz mógł skopiować swoich spacerów za ruch, ani tego nie chcesz. Spacery na wybiegach są bardzo osobiste i każdy model może znaleźć spacer, który odzwierciedla ich indywidualną osobowość i styl.

Uzyskaj ekspozycję, której potrzebujesz

Przemysł modelowania męskiego pasa startowego może być trudny do przebicia, po prostu dlatego, że nie ma tylu możliwości dla mężczyzn, jak dla kobiet. Dlatego tak ważne jest, aby ujawnić się jak największej liczbie agencji modelek .

Przesyłając swoje zdjęcia online do legalnej firmy skautingowej, takiej jak ModelScouts.com, zobaczą Cię jedne z najlepszych agencji modelujących na wybiegach na świecie. Dodatkowo będziesz miał okazję pracować z najlepszymi profesjonalistami z branży, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzeba, aby przejść przez konkurencję i zostać zauważonym.