Kłębek nerwów? Jak zachować spokój podczas następnego modelowania Otwórz połączenie

W końcu zebrał się na odwagę, aby wziąć udział w modelowaniu połączeń otwartych ? Wspaniały! Otwarte połączenia (zwane także "idącymi", przesłuchaniami lub castingiem) to doskonały sposób na postawienie stopy w drzwiach z renomowaną agencją modelek. Ale gdy nadchodzi wielki dzień, możesz zauważyć, że twoje podekscytowanie przerodziło się w strach. Im więcej o tym myślisz, tym bardziej się denerwujesz.

Zrelaksować się. Weź głęboki oddech. Bez względu na to, jak duże doświadczenie masz jako model, normalne jest, że jesteś zdenerwowany.

W rzeczywistości bycie nerwowym może być dobre! Trzeba tylko nauczyć się wykorzystywać tę energię i przekształcać ją w pozytywne doświadczenie. Kiedy następnym razem twoje nerwy będą najlepsze, pamiętaj o tych prostych sztuczkach.

Odrób swoją pracę domową

Im lepiej przygotujesz się do wykonania castingu, tym łatwiej się poczujesz. Dodatkowo, wykazanie znajomości firmy jest ogromną oznaką szacunku.

Zanim więc zrobisz makijaż, założysz swój najlepszy kostium i przejdziesz do agencji, zrób najpierw małe badanie. Dowiedz się, co możesz o agencji, w tym o historii, najnowszych projektach, kogo reprezentują i z kim będziesz rozmawiał. I oczywiście nie zapomnij wziąć kilka migawek, które możesz zostawić w razie potrzeby. Jeśli masz już portfolio do modelowania, upewnij się, że zawiera tylko twoje zdjęcia i karty comp, a nie karty kontaktowe, negatywy lub, co najgorsze, listę spotkań z innymi agencjami modelek.

Nie skupiaj się na rezerwacji pracy

To może zabrzmieć dziwnie, ale lepiej nie skupiać się na zdobyciu pracy . Zamiast tego spraw, abyś dobrze się bawił.

Ta sztuczka jest używana przez wielu profesjonalistów, w tym Aarona Marcusa, komercyjnego modelka, aktora i trenera z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mówi, że przez oderwanie się od siebie tracisz tę szarą chmurę desperacji i zamiast tego wypełniasz pokój pozytywną energią.

Pozwoli to zabłysnąć twojemu prawdziwemu pięknu i osobowości, czego właśnie poszukują agencje modelek.

Traktuj to jako szansę na naukę

Jak mówi również Aaron, jeśli twoim pierwszym celem jest zapewnienie jak największej frajdy, twoim drugim celem jest potraktowanie twojego przesłuchania jako nauki. Zanotuj wszystko, co zrobiłeś dobrze i wszystko czego sobie życzysz, zrobiłeś inaczej, dzięki czemu możesz być coraz bardziej pewny siebie podczas każdego przesłuchania. Będziesz lepszym modelem - i osobą - z tego powodu. Rezerwacja pracy to tylko wisienka na torcie!

Otrząsnąć się z niego

Jeszcze jedna krótka wskazówka od Aarona Marcusa: Zanim przejdziesz do sali przesłuchań, spróbuj pozbyć się nadmiaru energii nerwowej. Potrząśnij dłońmi, skacz dookoła, biegnij w miejscu lub zrób wszystko, aby trochę uspokoić nerwy. Pamiętaj, aby zrobić to, gdy pracownicy agencji nie mogą Cię zobaczyć i starać się nie zgniotać nerwowo, ponieważ może przynieść więcej życia temu, co robisz!

Pobierz Skauta Online

Jeśli nie możesz wstrząsnąć nerwami, zawsze możesz przesłać swoje zdjęcia online z prywatności i komfortu własnego domu - bez zbędnych przesłuchań. ModelScouts.com to świetne miejsce do rozpoczęcia działalności i oferuje legalny i niedrogi sposób, aby być postrzeganym przez ponad 150 najlepszych międzynarodowych agencji modelek.

Tworząc profil online z kilkoma zwykłymi migawkami , będziesz mieć możliwość oceny przez uznanych specjalistów od modelowania w różnych specjalizacjach (moda, wybieg, reklama itp.), Co da ci pewność, że musisz przekroczyć nerwowość.