Modelowanie otwartych połączeń, sprawdzanie, odlewanie i przesłuchania

Niezależnie od tego, czy nazywasz je Open Calls, Go-Sees, Castings, czy Auditions, jeden ze sposobów, w jaki agencje modelek odkrywają nowe twarze, a klienci znajdują modele, które chcieliby zarezerwować w celu modelowania zadań, są w stanie przeprowadzić otwarte połączenie, przejść do trybu , casting lub przesłuchanie. Były czasy, kiedy te spotkania były nawet nazywane "wołami bydła", ale termin ten rzadko, jeśli w ogóle, był już używany.

Agencje modelek zwykle przeprowadzają otwarte zaproszenia lub chodzą przez kilka godzin raz w tygodniu, gdy aspirujące modele mogą po prostu wejść i spotkać się z agentem - nie ma konieczności wcześniejszego umówienia się na spotkanie. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu jednego z głównych rynków, udział w otwartym zaproszeniu może być trudny. Jeśli tak jest w twoim przypadku, przydatna może być strona zwiadowcza modelu.

Klienci będą prowadzić casting lub przesłuchanie w określonym czasie, gdy liczne modele z różnych agencji spotkają się z klientem osobiście, aby klient mógł dokonać ostatecznego wyboru modeli.

Sposób, w jaki zachowujesz się podczas jednego z tych spotkań i po nim, może spowodować lub przerwać karierę modelki. Oto 12 wskazówek, które pomogą Ci odnieść sukces w następnej rozmowie!

 • 01 Be On Time - ZAWSZE!

  Nic nie prowadzi do tego, że agent lub klient jest bardziej szalony niż model późny. Czas to pieniądz, a spóźnienia nigdy nie są tolerowane przez agentów, fotografów czy klientów.

  Zaplanuj mądrze swój czas i upewnij się, że przyszedłeś na wizytę co najmniej 10 minut wcześniej (wcześniej). Jeśli znajdziesz się zbyt wcześnie czekać na zewnątrz lub w holu, aż nadejdzie czas, aby tam być. Wraz z pojawieniem się telefonów komórkowych, GPS i Google Maps nie ma wymówki, aby nie wiedzieć dokładnie, gdzie chcesz być i być na czas.

  Czasami jednak spóźnienie jest nieuniknione. Jeśli spóźnisz się, zawsze dzwoń do swojego agenta lub osoby, z którą masz spotkanie, i daj im czas, kiedy spodziewasz się przyjechać.

  Otwarte połączenia agencyjne są nieco bardziej elastyczne, a agencje zwykle prowadzą otwarte połączenia w ciągu dwóch do trzech godzin. Wciąż najlepiej jest przychodzić wcześnie, aby otworzyć połączenia, zamiast czekać do końca, ponieważ możesz zostać przesłuchany przez zmęczonego i zepsutego agenta i to nigdy nie jest dobre.

  Przynieś swoją książkę i / lub najnowsze zdjęcia

  Jeśli spotykasz się z agentem po raz pierwszy, nie musisz mieć profesjonalnych zdjęć do modelowania . Pomocne jest jednak przyniesienie kilku prostych migawek, które możesz zostawić u agenta, jeśli o to poprosi. Większość agentów bierze niektóre "cyfry", jeśli są zainteresowani, ale miło jest pokazać agentowi, że jesteś przygotowany.

  Jeśli masz portfel modelarski (twoja "książka"), zawsze zabierz go ze sobą.

  Brak arkuszy kontaktowych lub outtakes

  Jeśli przynosisz swoją książkę, upewnij się, że zawiera ona tylko najlepsze zdjęcia. Nigdy nie wkładaj arkuszy styków , outtake, dokumentów osobistych lub czegokolwiek do swojej książki, która nie jest twoją najlepszą pracą. Agenci i klienci będą ZAWSZE patrzeć na odwrocie książki, więc pamiętaj, aby zachować ją w czystości i porządku.

  Bądź zorganizowany i przygotowany

  Zawsze używaj długopisu i notatnika do robienia notatek lub szybko notuj notatki na telefonie lub tablecie. Nigdy nie daj się złapać szukając długopisu lub papieru podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Umieść te narzędzia w miejscu, do którego możesz uzyskać szybki i łatwy dostęp - pokażesz agentowi, że jesteś profesjonalny, zorganizowany i pełen szacunku dla swojego czasu.

 • 02 Nie ma chłopaków, przyjaciół ani rodziny

  Jeśli masz ukończone 18 lat, nie ma powodu, aby przyprowadzać ze sobą kogoś na rozmowę (poniżej 18 lat powinien przyprowadzić jednego rodzica lub opiekuna). Jeśli wiesz, że spotykasz się z dobrze znaną i ugruntowaną agencją, ta wskazówka jest podwójnie ważna. Tak jak nie chciałbyś zabrać ze sobą swojego chłopaka, przyjaciół lub dziecka na rozmowę o pracę, której byś nie przywiózł, gdy poznasz agentów modelek i nigdy, kiedy spotkasz klienta.

  Jeśli jednak spotkasz się z nieznanym agentem po raz pierwszy, najlepiej nie iść samemu. Możesz zabrać ze sobą swojego chłopaka lub przyjaciela, ale powinny one dotrzeć tylko do holu lub drzwi wejściowych. Jest ok, że agent wie, że tam są i czekają na ciebie. Prawny agent nie będzie się tym przejmował, ale wykorzystaj swoją najlepszą ocenę, ponieważ każda rozmowa jest inna.

  Modelowanie miejsc pracy na Craigslist - Legit or Dangerous?

  Jeśli spotykasz się z agentem lub klientem, który skontaktował się z Tobą i zarezerwował przez Internet, jest to zupełnie inna sprawa. Jeśli zostałeś zarezerwowany przez kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś, przez internet, NIGDY nie powinieneś mieć na myśli NIGDY nie pójść sam , dotyczy to również modeli męskich. W rzeczywistości, zaakceptowanie pracy przez Internet, które nie zostało sprawdzone przez agenta, jest niezwykle ryzykowne i powinieneś być bardzo, bardzo ostrożny. Zawsze bezpieczniej jest dostać rezerwacje od renomowanych agencji modelek, niż pracować w Internecie za darmo.