6 znanych aktorów, którzy zaczęli jako modelki

Jak czołowi aktorzy mieli swój start jako modele modowe i modele wybiegów

Hollywood jest pełne wspaniałych ludzi. To jest fakt. Ale czy zauważyłeś, że niektórzy są przystojni? Czy dobrze wyglądasz, że zastanawiasz się, dlaczego marnują swoje talenty na dużym ekranie, gdy mogą być gwiazdą w kampanii Gucci?

Cóż, są szanse, że już mają. Może nie Gucci, per se, ale wiele wielkich gwiazd zaczęło się od męskich modeli . Niektórzy zdobyli sławę jako modele Abercrombie & Fitch, niektórzy szlifowali swoje kotlety w krajowych kampaniach, a inni chodzili po wybiegu dla głównych projektantów. Oto niektóre z najgorętszych aktorów, którzy przeszli z mody do Hollywood.

 • 01 Ashton Kutcher

  Zanim stał się mega gwiazdą filmową i telewizyjną, Ashton Kutcher był prostym chłopcem ze środkowego zachodu, który próbował zrobić to w świecie modelowania. W 1997 roku wziął udział w międzynarodowym konkursie na modelowanie i talenty, mając nadzieję, że zostanie ukoronowany Męskim Modelem Roku, ale przegrał z Josh'em Duhamelem. Nie martw się - natychmiast podpisał kontrakt z Next Modeling Agency w Nowym Jorku i wylądował na koncertach z Calvinem Kleinem, Abercrombie, Versace, Tommym Hilfigerem i innymi wielkimi projektantami.
 • 02 Josh Duhamel

  Podobnie jak Ashton Kutcher, Josh był dobrym chłopcem ze środkowego zachodu (pochodzi z Północnej Dakoty), który marzył o tym, żeby zrobić coś wielkiego. Po studiach przeniósł się do Kalifornii, pracował dorywczo i zajmował się modelowaniem. Mimo że pokonał Ashtona w wyżej wspomnianym konkursie na modelowanie, kilka lat pracy nad modelowaniem występował tu i tam, zanim jego kariera ruszyła . W 1999 roku w końcu dostał pracę, która otworzyła drzwi do Hollywood: wiodącą rolę w All My Children.
 • 03 Kellan Lutz

  Przed uderzeniem w Big Twilight i staniem się międzynarodowym nastolatkiem, Kellan Lutz był zawodnikiem koszykówki w liceum, który nie interesował się modelowaniem. Ale kiedy dowiedział się, że jego przyjaciel zarobił 500 $ na jednodniowe modelowanie dla Dillarda, Kellan był uzależniony. Wysłał zdjęcia o niskiej jakości do agencji w Scottsdale w Arizonie i niemal natychmiast usłyszał. Po podpisaniu kontraktu Kellan nie tylko nakręcił dla Dillarda, ale także zarezerwował krajowe kampanie dla Levi's i Abercrombie & Fitch.
 • 04 Mark Wahlberg

  Pamiętasz, kiedy nominowany do Oskara Mark Wahlberg był szalenie popularnym raperem? Kiedy świat znał go jako Markego Marka (z dołączoną lub bez Funky Bunch)? To właśnie zapoczątkowało jego karierę modelek i karierę aktorską. Po wyświetleniu jego zgranej budowy ciała w teledysku Good Vibrations dostał serię reklam na bieliznę dla Calvina Kleina. Ale to nie były tylko stare reklamy, ale także 17-letnia Kate Moss.
 • 05 Channing Tatum

  Dzięki niewielkiemu filmowi zatytułowanemu Magic Mike wszyscy wiemy o przeszłości striptizerki Channinga Tatuma. Ale czy wiesz, że po przejściu na emeryturę z tego etapu przeniósł się do Miami, gdzie został odkryty przez model skauta? Niedługo potem został obsadzony w teledysku Ricky'ego Martina She Bangs (zapłacił tylko 400 $ za koncert). Następnie wylądował w kampaniach dla Abercrombie & Fitch, Armani, Dolce & Gabbana, Nautica i innych wielkich nazwisk. Pojawił się nawet w magazynie " Vogue " u boku modelki Karen Elson. Jego przejście do świata gry nastąpiło, gdy przesłuchał (i wylądował, oczywiście) reklamy telewizyjne dla Mountain Dew i Pepsi. Reszta jest historią!
 • 06 Robert Pattinson

  Trudno sobie wyobrazić Roberta Pattinsona jako coś innego niż hottie Twilight , ale ten angielski aktor nie zawsze wyglądał tak męsko. W wieku 12 lat miał to, co opisał jako androgyniczny wygląd - wygląd, który sprawił, że stał się popularny w świecie modelowania. Jego wielkim roszczeniem do sławy (w tamtym czasie) była modelka bielizny dla małego chińskiego magazynu. Ale na szczęście jego wygląd urósł, a jego kariera stała się "niewiarygodnie nieudana". Postanowił więc przejść do aktorstwa. Świat się uradował. Modelowanie nie było mocną stroną Roberta.