Top 12 agencji modelek w Nowym Jorku

New York City (NYC) to miejsce, w którym można znaleźć każdego mężczyznę, który chce poważnej kariery modelki. Bez względu na to, jak bardzo (lub jak mało) masz doświadczenie jako model, na Manhattanie działa wiele agencji modelek męskich. Pojawiające się alfabetycznie, oto najlepsze dwunastoosobowe agencje modelek NYC, które Ty (lub profesjonalna firma modelowa) powinny przesłać swoje zdjęcia.

 • 01 Modele Adama

  Założone w 2009 roku modele ADAM szybko stały się jedną z najbardziej pożądanych firm zarządzających modelami butikowymi na całym świecie. Adam Models współpracuje ze wszystkimi głównymi klientami, w tym z magazynem GQ, magazynem szczegółów, projektantem Ralph Lauren i sprzedawcą Abercrombie & Fitch. Modele Adama reprezentują Andreę Marcaccini, Tobiasza Helmreicha i Aarona Beana.

  Agencja sugeruje, aby przesłać od 5 do 10 zdjęć - z najlepszej jakości zdjęć - dla każdej fotoksiążki.

 • 02 Kliknij Modele

  Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży Click Models reprezentuje ponad 1000 modeli w wielu działach, takich jak wybiegi, showroom, fitness i reklamy telewizyjne. Warto zauważyć, że w 2015 roku nowojorska agencja Re: Quest połączyła się z Click Model Management. Największe męskie modele Click to Chris Fawcett, Travone Hill i Matthew Terzes.

  Agencja chce robić zdjęcia lub polaroidy (twarzy i całego ciała) na zewnątrz (w naturalnym świetle) bez makijażu.

  Jeśli nie masz pewności, czy jesteś modelem wybiegu, drukiem lub modelem telewizyjnym, zadaj sobie pytanie "z 10 typów męskich modeli - jakiego typu jesteś? "

 • 03 Modele DNA

  Na scenie od 1996 r. DNA Models konsekwentnie pojawia się w pierwszej trójce branży jako jedna z najpotężniejszych agencji na świecie. Największe męskie modele DNA to Josh Beech i Tomas Skoloudikand.

  Strona składania zdjęć DNA (z bezpośrednim linkiem do zdjęcia) mówi, że nie wymaga zdjęć nagich lub bielizn. Nie ogranicza liczby zdjęć, ale piętnaście to bezpieczna liczba.

 • 04 Modele Forda

  Od ponad 50 lat Ford Models jest z pewnością najbardziej rozpoznawalną i cenioną agencją modelek na świecie. Dziedzictwo Forda kontynuuje niesamowity podział męski. Najlepsi mężczyźni Forda Modela to androgyniczny fenomen Andrej Pejicone (jeden z najbardziej rozpoznawalnych transgenderowych modeli na świecie), Channing Tatum, Matthew Terry i Brad Kroenig.

  Ford pozwala na załadowanie czterech zdjęć i sugeruje posiadanie czystej twarzy bez makijażu i ściągniętych włosów. Sugeruje także noszenie dopasowanych spodni, takich jak obcisłe dżinsy i podkoszulek

  Jeśli zastanawiasz się, czy model może mieć więcej niż jedną agencję? Tak. Im więcej masz agencji, tym więcej ekspozycji otrzymasz.

 • 05 Fusion NYC

  Znany ze świetnego oka i umiejętności tworzenia nowych twarzy i przekształcania ich w gwiazdy, Fusion Model Management stał się jedną z najważniejszych agencji w branży. Fusion NYC reprezentuje Caspar Smyth, Harry Curran i Jack Guinness.

  Modele Fusion nie wymagają zdjęć nagich lub bielizny i nie określają limitu liczby strzałów w głowę i ujęć ciała, które można przesłać na ich stronę internetową.

 • 06 Modele IMG

  IMG Models jest uważana za jedną z najpotężniejszych i największych agencji męskich na świecie. Z biurami w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Mediolanie i Sydney, IMG reprezentuje wiele czołowych modeli, w tym Milesa McMillana, Patricka Petitjeana, Johna Kortajarena, Mathiasa Lauridsena i Oriola.

  Do złożenia wniosku nie potrzebujesz portfolio drogich profesjonalnych strzałów w głowę. ING chce widzieć naturalnie wyglądające migawki, które mówią, że każdy przyjaciel lub członek rodziny może z łatwością zabrać ze sobą smartfon.

  Chociaż IMG reprezentuje jedne z najbardziej znanych supermodelek, nie wstydź się ich aplikować. Jednakże, jeśli dopiero zaczynasz, musisz zrozumieć 7 najczęstszych błędów popełnianych przez nowe modele

 • 07 Główne zarządzanie modelem

  Założone w Mediolanie pod koniec lat 80-tych, Major Model Management otworzyło biuro w Nowym Jorku w 1999 roku. Obecnie, z biurami w Mediolanie, Nowym Jorku, Paryżu i Monachium, Major jest jedną z najpotężniejszych i najważniejszych agencji modelek na świecie. Główni mężowie to: Tony Ward, Florian Van Bael i Jake Shortall.

  Major Model Management prosi kandydatów o przesłanie jednego zdjęcia i jednego pełnego obrazu.

 • 08 Zarządzanie państwem

  W styczniu 2018 r. MSA Models, założone w 1947 r. W celu reprezentowania modeli fit i showroomu, połączyło się ze swoją dwuletnią siostrzaną agencją, State Management. Połączona agencja nazywa się State Management.

  Dzięki biurom w Nowym Jorku i Los Angeles scoutuje, zarządza modelami redakcyjnymi, lifestylowymi i fitnesowymi. Stan reprezentuje Roch Barbot, Khadija Nicholas i Asiana Scott.

  Państwo prosi modele o przesłanie czterech zdjęć, które powielają przykładowe obrazy zamieszczone na ich stronie kontaktowej. Chcą zbliżeń, talii, pełnych długości i zdjęć profilu 3/4 w naturalnym świetle dziennym.

 • 09 Zarządzanie MMG

  MMG jest uznawane w kraju i za granicą jako najlepszy model wydawniczy i komercyjny oraz firma zarządzająca talentami. IMDB zalicza MMG do 1 proc. Wszystkich firm zarządzających telewizją i filmem. Firma MMG z siedzibą w Nowym Jorku ściśle współpracuje z powiązanymi firmami w Los Angeles, Toronto, Vancouver, Europie i Azji.

  MMG nie udostępnia swojej listy modeli publicznie. Agencja prosi modele o przesyłanie zdjęć w zbliżeniu, do pasa, w pełnej długości i 3/4, wykonanych w naturalnym świetle dziennym. Nie ma ograniczeń co do liczby zdjęć, które można przesłać.

 • 10 Q Zarządzanie modelem

  Modele reprofilowane przez Q Model Management pojawiły się w wiodących światowych magazynach o modzie i imponującej liczbie kampanii reklamowych. Te kampanie reklamowe, w tym Chanel, Gucci, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Versace i Banana Republic. Modele Q reprezentują Christiana Bonnera, Brady'ego Aidena i Lindemanna Leopolda.

  Agencja prosi o strzał w głowę i całą długość, każde o wielkości nie przekraczającej 1 MB.

 • 11 modeli VNY

  VNY Model Management to agencja butiku, która reprezentuje jedne z największych supergwiazd. VNY Modele i właścicielka Lana Winters są odpowiedzialne za tworzenie kariery takich topowych modeli, jak Sean O'pry, Nick Snider, Marcus Julien Sabaud, Nick Bryant i Milan Krouzil.

  Modele VNY prosi modeli o przesyłanie strzałów w głowę, profili bocznych, zdjęć o średniej długości i pełnowymiarowych ujęć. Nie ma limitu liczby zdjęć, które można wgrać.

 • 12 Wilhelmina Model Management

  Wilhelmina Men to niezrównana agencja modelek na świecie, która reprezentuje więcej męskich supermodelek niż jakakolwiek inna firma zarządzająca modelami. Wilhelmina Model Management reprezentuje takie męskie gwiazdy jak Mark Vanderloo, Gabriel Aubry, Alex Lundqvist, Noah Mills, Garrett Neff i Ben Hill.

  Jedynym zastrzeżeniem Wilhelminy dla mężczyzn w sprawie przesyłania zdjęć jest to, że każdy obraz ma rozmiar 3 MB lub mniejszy. Pozwalają też modelom przesyłać zdjęcia przez Instagram.