10 firm, które chcą znaleźć pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy

Jeśli chcesz ograniczyć godziny pracy, skorzystaj z pomocy jednej z tych firm

Czy jesteś częścią 80 procent pracujących matek z małoletnimi dziećmi, które ankieta Pew Research Center pokazała, że ​​wolałaby nie pracować w pełnym wymiarze godzin? Praca w niepełnym wymiarze godzin może być dobrym pomysłem, jeśli odczuwasz potrzebę skrócenia godzin pracy lub powracającego powoli do pracy po tym, jak jesteś mamą w domu.

Jeśli obecnie pracujesz na pełny etat, najlepszym miejscem do rozpoczęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin jest Twoja firma. Nie wiesz, czy nie pytasz. Jeśli możesz negocjować elastyczne godziny na dotychczasowej pracy, możesz zachować starszeństwo, pewne korzyści i ciągłość pracy. Możesz pominąć udowadnianie siebie lub uczenie się nowej pozycji, a zamiast tego skupić się na przejściu na pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka firm, które pasują do profesjonalistów, takich jak Ty, pracująca mama, z pracami projektowymi , zewnętrznymi i kontraktowymi w niepełnym wymiarze godzin. Chcą pomóc Ci znaleźć odpowiedni model, aby być najlepiej pracującą mamą, bez względu na to, czy jest to praca w niepełnym wymiarze, czy w pełnym wymiarze godzin.

 • 01 FlexJobs.com

  Firma delegująca pracę, FlexJobs.com, oferuje legalne miejsca pracy z pewną elastycznością, na przykład w zakresie telepracy, w niepełnym wymiarze godzin lub harmonogramów elastycznego czasu pracy lub umów zewnętrznych. Pokazują pracę w niepełnym wymiarze godzin, pracę na umowę zlecenie, pracę na zlecenie i pracę w pełnym wymiarze czasu z pracy domowej bez oszustw (przeprowadzają badania najlepiej, jak potrafią).

  Możesz przeglądać oferty pracy na swojej stronie, ale z płatnym członkostwem (przez miesiąc, trzy miesiące lub rok) możesz zobaczyć więcej szczegółów na temat pracy, uzyskać dostęp do badań, które przeprowadzili na liście firmy, i dostać się do ich biuletyn informujący o poszukiwaniu pracy, poradach zawodowych i aktualizacjach informacji o tym, co firmy robią, aby pomóc Ci znaleźć właściwą pracę.

 • 02 Druga zmiana

  Firma The Second Shift, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 r., Ma wyjątkową misję: "... utrzymać krytyczny talent kobiet w sile roboczej, przynosząc korzyści kobietom, pracodawcom i ich rodzinom finansowo, twórczo i kulturowo". Jeśli to brzmi dobrze, możesz ubiegać się o członkostwo, aby wyświetlić listę swoich projektów. Sprawdzą wiele referencji i przeprowadzą z tobą osobisty wywiad, aby mogli z ufnością dopasować Cię do projektów, do których jesteś odpowiedni. Ich projekty to role marketingowe i finansowe.

 • 03 Moc do latania

  Start-up w Nowym Jorku, Power to Fly, specjalizuje się w łączeniu kobiet technicznych i inżynieryjnych z firmami, które wspierają zatrudnianie w różnorodności. Ich misja brzmi: "Jesteśmy pasjonatami w łączeniu wysoko wykwalifikowanych kobiet z wiodącymi firmami zaangażowanymi w różnorodność i integrację". Rodzaje oferowanych przez nich zadań obejmują inżynierię, produkt i projektowanie, marketing i sprzedaż, pracę w Nowym Jorku oraz pracę międzynarodową i zdalną.

  Gdy się zarejestrujesz, utworzysz profil i udostępnisz go publicznie, aby firmy mogły Cię znaleźć. Możesz powiedzieć, że chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin, pracować w oparciu o projekty lub w pełnym wymiarze godzin po okresie próbnym w niepełnym wymiarze godzin. Ich blog oferuje doradztwo zawodowe, wskazówki dotyczące poszukiwania pracy i historie sukcesu talentów innych osób, które wykorzystały swoją platformę do znalezienia idealnej pracy.

 • 04 Prokanga

  Czy jesteś zainteresowany pracą na umowę zlecenie? Następnie sprawdź Prokanga, który "... stwórz [elastyczne] możliwości dla profesjonalistów wysokiego kalibru". Oferują projekty i konsultacje typu pracy, które czasami mogą przerodzić się w pracę w pełnym wymiarze godzin. Dziedziny, w które inwestują, obejmują doradztwo strategiczne, finanse, marketing i firmy non-profit.

  Na pytanie, w jaki sposób pomagają pracującym mamom przejść od pracy w pełnym wymiarze czasu do pracy na umowę zlecenia, powiedzieli: "Współpracujemy z firmami, które cenią sobie wiedzę i doświadczenie w porównaniu z czasem na twarz. Często firma przeznacza ten sam budżet na zatrudnienie kandydata Prokanga na trzy dni, zatrudniłobyśmy znacznie młodszego pracownika w pełnoetatowej roli, ale różnica polega na tym, że nasi kandydaci działają w terenie i rzadko opuszczają te role w niepełnym wymiarze godzin, co sprawia, że ​​jest to bardziej opłacalna opcja dla biznesu w długim okresie. Nie sprzedajemy - wszyscy nasi klienci pochodzą z rekomendacji, gdy klienci raz pracują z nami i widzą kaliber talentu, który mamy, zazwyczaj przychodzą do nas najpierw w przyszłości, zanim udadzą się do tradycyjnego headhuntera ".

 • 05 Werk

  Ich strona internetowa mówi najlepiej: "Werk to nowy rodzaj rynku pracy dla ambitnych poszukujących pracy szukających prawdziwych okazji - wszystkie z wstępnie wynegocjowanymi rodzajami elastyczności." Werk rozpoznaje twoje punkty bólu, pracująca mama . Rozumieją również Twoją potrzebę znalezienia pracy w niepełnym wymiarze godzin i oferują ją w swoim Flexiverse ™. Oferują pracę w zakresie finansów, księgowości, komunikacji i PR, usług kreatywnych, pozyskiwania funduszy, prawa, marketingu, operacji, zarządzania produktami, sprzedaży i rozwoju biznesu, strategii oraz talentu i kultury.

  Aby uzyskać roczną składkę członkowską, będziesz mieć dostęp do wyjątkowego asortymentu najlepszych ofert, których nie znajdziesz nigdzie indziej - ponieważ wszystkie one mają wstępnie wynegocjowaną elastyczność.

 • 06 Flexforce Professionals

  Jednym ze sposobów znalezienia pracy w niepełnym wymiarze godzin w obszarze Washington DC jest firma Flexforce Professionals, która zajmuje się bardzo doświadczonymi profesjonalistami z zakresu prawa, zasobów ludzkich, finansów i innych obszarów biznesowych. Firma umieszcza ludzi w firmach w celu uzyskania specjalnego projektu, na pokrycie urlopu, urlopu macierzyńskiego lub po prostu na czas tymczasowy.

  Zarejestruj się przez stronę internetową i prześlij swoje CV. Kiedy Flexforce otrzymuje zlecenie pracy od klienta, firma identyfikuje potencjalnych kandydatów z bazy danych, którzy spełniają wymagania dotyczące umiejętności i elastyczności stanowiska. Następnie przejdziesz przez proces selekcji, w tym rozmowę kwalifikacyjną, referencje i sprawdzanie przeszłości.

 • 07 The Mom Project

  Oto firma, która chce pracować tylko z tobą, pracując z mamą. Oferują pracę opartą na projektach, macierzyństwo (wypełniasz, gdy ktoś jest na urlopie macierzyńskim!), A także stałe stanowiska.

  The Mom Project to cyfrowy rynek talentów i społeczność, która łączy profesjonalnie zbudowane kobiety ze światowej klasy firmami w celu nagradzania możliwości kariery. Ich członkostwo jest bezpłatne i oferują pracę w wielu obszarach, takich jak zarządzanie projektami, marketing, technologia, sprzedaż, strategia, finanse, zasoby ludzkie i public relations.

 • 08 Mom Corps

  Firma Corps Team z siedzibą w Atlancie (która wcześniej była Mom Corps ) oferuje bezpłatną rejestrację dla osób poszukujących pracy. Nazywają siebie "ogólnopolską, butikową firmą doradztwa talentów, poszukiwawczą i kadrową" i koncentrują się na rachunkowości, finansach, marketingu, HR i innych usługach biznesowych.

  Po zarejestrowaniu możesz przeszukać swoją ofertę pracy, aby uzyskać elastyczne i niepełne etaty, ubiegać się o stanowiska i otrzymywać cotygodniowe powiadomienia o nowych ofertach pracy.

 • 09 HireMyMom.com

  HireMyMom.com łączy w domu Mama Professionals z pracami domowymi i projektami w praktycznie każdej dziedzinie kariery. Ich członkostwo wynosi 29,95 USD za trzy miesiące lub 99 USD za rok.

  Po zakupie paczki możesz przesłać CV i list motywacyjny, a następnie przejrzeć ich listę zadań z pracy domowej. Oferują pracę w wielu różnych obszarach, takich jak blogowanie, edytor kopii, finanse, obsługa klienta, administracja, wirtualny asystent, marketing, sprzedaż i wiele innych.

 • 10 Elastyczne zasoby LLC

  Od 20 lat elastyczne zasoby firmy Stamford rekrutują i umieszczają kandydatów na stanowiska w niepełnym wymiarze godzin, projektach lub elastycznych zadaniach. Możesz wysłać życiorys do najbliższego biura i obejrzeć próbkę ofert pracy na stronie internetowej.

 • 11 Elastycznych kierowników

  Elastyczne kadry kierownicze z siedzibą w Atlancie dopasowują projekty typu "praca w domu" z kierownictwem, które ma 10-letnie doświadczenie lub więcej. Elastyczne kierownictwo pobiera ogromną, jednorazową opłatę za wniosek, aby pokryć sprawdzenie danych i wznowić weryfikację.