9 sposobów Pracująca mama może rozwijać swoją karierę

Ustaw intencję, aby rozwijać swoją karierę, a następnie postępuj zgodnie z tymi wskazówkami.

W pewnym momencie w pracy macierzyństwo mogło zmniejszyć twoje godziny, a może wysiłek, abyś mógł zarządzać macierzyństwem i pracą. Jeśli nadszedł czas, aby powrócić do normalnego działania, spróbuj wykonać te 9 wskazówek, aby rozwinąć swoją karierę.

Wykorzystaj szanse

Rozciągnij się, to dobrze! W przeciwieństwie do naszych dzieci, które pragną harmonogramu i znajomości, nasza kariera daje nam szansę, aby trochę urozmaicić!

Masz okazję być zuchwałym, a następnie oczekiwać nieoczekiwanego.

Kiedy zachowujesz się w tego rodzaju zachowaniu, rzeczy pop! Czuje się dobrze, gdy wychwytujemy szanse i rośniemy. Aby przygotować się na wyniki, poproś swój zespół wsparcia o ciekawe rzeczy, które przydadzą Ci się profesjonalnie (i mam nadzieję, że osobiście).

Pracuj nad większym obrazem, a nie tylko w "Teraz"

Kiedy słyszysz rozmowę o zarządzaniu na temat dużego czasu spędzonego przez firmę na spędzaniu czasu na burzy mózgów, gdzie możesz się zmieścić. Zdecyduj, jakie duże projekty, nad którymi mógłbyś pracować, pomogłoby zbudować ten duży obraz i uczynić to nową intencją. Wyobraź sobie, co myślisz lub czujesz podczas pracy nad tym zamiarem.

To daje ci przerwę od tego, co się teraz dzieje i daje ci nowe spojrzenie na karierę. Martw się o to, jak później zakręcisz go swojemu menedżerowi i pozwól sobie na kreatywność.

Zlecaj to, co możesz teraz

Nie możemy zrobić tego wszystkiego sami . Porównaj swoją intencję dużego obrazu z tym, co masz teraz na talerzu.

Co będzie musiało zejść z twojego talerza zarówno w pracy, jak iw domu i dlaczego?

Rozciąganie się w wielkim zamiarze nie tylko zabiera więcej godzin w pracy lub myśli o pracy, ale także zajmuje się Mamą Energii, której potrzebujesz do domu. Niektóre rzeczy będą musiały dać, abyś był zadowolony z intencji stretch.

Bądź optymistą

Wraz ze zmianą pojawia się niepokój i być może negatywna samo-rozmowa. Kiedy takie emocje są odczuwalne, skup się na pozytywnym. Dlaczego się rozciągasz? Jak się poczujesz, gdy osiągniesz ten cel? Na jakiej motywacji możesz polegać, abyś kontynuował?

Założę się, że powodem, dla którego lubisz swoją rolę w pracy, jest to, że dajesz przykład swoim dzieciom. Pokazanie im, jak jesteś szczęśliwy podczas ciężkiej pracy, jest wielką motywacją.

Podkreśl całe Ja i przenieś swoją Mamę Energię do biura

Zastosuj to, czego nauczyłeś się z dotychczasowego rodzica w miejscu pracy. Wiele lekcji rodzicielskich dotyczy dylematów przywództwa. Zaufaj intuicji swojej matki, gdy czujesz, że sposób rozwiązania problemu w domu jest taki sam, jak rozwiązałeś problem w pracy i na odwrót. Ponadto, gdy używasz energii mamusi w pracy, jest ona napędzana przez miłość, którą masz dla swojej rodziny.

Założę się, że inna część powodzenia, dla której lubisz pracować, polega na tym, że zapewniasz rodzinę. Nie zostawiaj życia rodzinnego w domu, to część ciebie i może działać na twoją korzyść.

Podziel się historią o tym, dlaczego pasjonujesz się swoimi pasjami

Opowiadanie swoich pasji, z dobrą historią, pomaga ludziom pamiętać cię, kiedy przychodzi czas na przypisywanie projektów.

Mówiąc słowami, dlaczego dostałeś się do swojej dziedziny? W jakie projekty wyróżniasz się i dlaczego? Jakie są twoje mocne strony i jak wykorzystujesz je do wypełniania swoich pasji?

Po stworzeniu tej historii koniecznie podziel się nią z dumą i namiętnością.

Twoja kariera została zbudowana na wyzwaniach. Znam ich

Zapisz dziesięć pierwszych wyzwań zawodowych, z jakimi masz do czynienia. Dlaczego poszedłeś na to? Czy udało ci się, czy nie? Z jakiej lekcji się tego nauczyłeś? Jeśli udało Ci się zdobyć doświadczenie? Jeśli ci się nie udało, potraktuj to jak lekcję, a nie rozczarowanie. Jaka była lekcja?

Musisz jasno określić, gdzie byłeś, aby wiedzieć, dokąd zmierzasz.

Poznaj swoje granice

Patrząc uważnie na swoje wyzwania, jakie granice ustawiłeś, aby upewnić się, że odniosłeś sukces? Granice to zasady, które ustalasz dla siebie i dla innych, dzięki czemu możesz pracować wydajniej lub czuć się szczęśliwszym.

Bez granic ryzykujemy nieszczęściem i wyczerpaniem. Ustalanie granic jest pewnym sposobem na ochronę twojej energii mamusi.

Przedstaw się jak profesjonalista

Zachowaj krótki i ciasny skok windy. Jeśli ktoś zapyta Cię o to, o co Ci chodzi, nie odpowiadaj na to pytanie, daj im swoje pełne pasji przedstawienie. Trzydzieści sekund to wszystko, co dostaniesz, więc zapamiętasz swoje intro i uwierzysz w to. Spraw, aby było tak dobrze, że chcesz podzielić się nim z każdym, kogo wpadniesz.