5 pomysłów na Twoje Biuro Świątecznej Wymiany Prezentów

Wymiana prezentów z pracy może być świetną zabawą, ale może być również stresująca. Istnieje wiele różnych sposobów, w jaki biura obsługują wymianę prezentów. Niektóre biura pozwolą ludziom wybrać udział w oficjalnej wymianie, a ludzie będą narysować nazwę z czapki i kupić prezent dla jednej osoby. Zasadniczo na tych prezentach obowiązuje limit cenowy. Inne biura dokonują wymiany białego słonia z ustaloną ceną. Inne biura po prostu pozwalają współpracownikom decydować o tym, kiedy i co mają dać sobie nawzajem w czasie wakacji.

Może być stresujące dodawanie dodatkowych kosztów prezentów do współpracowników. Wykorzystanie świątecznych strategii oszczędzania pomoże Ci w wymianie prezentów i pomoże w utrzymaniu świątecznego budżetu. Ważne jest, aby zacząć planować święta na wczesnym etapie, abyś mógł zrealizować te pomysły i ułatwić zakupy świąteczne. Oto kilka pomysłów na prezenty świąteczne dla Twoich współpracowników.

 • 01 Domowe świąteczne przysmaki

  Prosta płyta z domowymi upieczonymi przysmakami często przejdzie dobrze, jeśli musisz dać wszystkim w biurze. Może to być trudne ze względu na wzrost alergii pokarmowych, więc możesz chcieć skontaktować się z ludźmi przed przygotowaniem smakołyków z orzechami. Pomoże to w wymianie słonia, ponieważ ludzie mogą wymieniać ten prezent, jeśli są w to zaangażowane alergie. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie wypiekać rzeczy, możesz kupić pudełko czekoladek za taką samą cenę składników na talerz ciasteczek.
  • Szukaj ofert rozpoczynających się tuż przed Świętem Dziękczynienia na artykuły spożywcze, które można wykorzystać do pieczenia.
  • Często można znaleźć oferty na pudełka czekolady lub innych słodyczy związanych z wakacjami, począwszy od Święta Dziękczynienia lub w Czarny piątek.
 • 02 Prezenty nowości

  Czasami prezenty lub zabawne książki są świetnym wyborem na prezent biurowy. Te książki pełne wskazówek lub zabawnych powiedzeń mogą być świetną zabawą na świąteczny prezent. Możesz rozważyć nadanie kalendarzowi biurka z kreskówek jako prezentu na następnym przyjęciu biurowym. Pomysł ten działa dobrze, jeśli wiesz coś, co kocha twój współpracownik. Istnieją strony, które zaspokajają niemal każde zainteresowanie fanów sportu, do kibiców Doctor Who.

  • Sklepy internetowe są doskonałym miejscem do znalezienia tego typu przedmiotów po niższej cenie niż wiele sklepów, które można znaleźć w centrum handlowym.
  • Poszukaj sklepów, które specjalizują się w zainteresowaniach, aby znaleźć wyjątkowe pomysły na prezent.
 • 03 Zestaw zabawnych filmów

  Stwórz miniaturowy prezent tematyczny dla wszystkich w biurze. Przygotuj torebkę z popcornem na kuchenkę mikrofalową i bon upominkowy na darmową wypożyczalnię filmów w pudełku lub torbie popcorn i rozdaj prezent ludziom w biurze. Możesz dodać pudełko cukierków wielkości filmu, aby dopełnić prezent, jeśli chcesz. Pozwala to obniżyć koszty, zachowując prezent w sposób generyczny na tyle, aby wszyscy mogli się nim cieszyć. Możesz zrobić inny motyw i dołączyć świąteczną dekorację, upominek i bony do Starbucks lub pobliskiej kawiarni.

  • Spróbuj kupić hurtowo produkty online lub w sklepie dyskontowym.
  • Wypróbuj różne motywy, takie jak opcja miłośnika książek z kartą podarunkową dla Barnes and Noble lub Amazon z pakietami herbaty lub gorącej czekolady.
  • Inną opcją jest opcja miłośnika czekolady lub cukierka z różnymi cukierkami w torbie.
 • 04 Karty upominkowe

  Karta podarunkowa jest praktycznym prezentem i działa dobrze, gdy nie znasz dobrze osoby, której podarujesz. Kup kartę podarunkową do restauracji lub sklepu, która jest bardzo popularna lub praktyczna. Karta podarunkowa Target lub karta podarunkowa Barnes and Noble zazwyczaj dobrze się sprawdzają. Jeśli znasz osobę wystarczająco dobrze, możesz wybrać sklep, który lepiej pasuje do jego zainteresowań, taki jak sklep z artykułami sportowymi lub sklep z grami wideo.

  • Możesz mieć możliwość wypłacania punktów z kart kredytowych, aby kupić karty podarunkowe po niższej stawce. Sprawdź tę opcję.
  • Kupowanie kart podarunkowych luzem może być w stanie zaoszczędzić pieniądze.
  • Niektóre magazyny mogą mieć opcje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.
 • 05 Kosze upominkowe

  Stwórz tematyczny kosz prezentowy dla swojego współpracownika. Kosz prezentów działa dobrze, jeśli masz wyższy limit wydatków na prezenty i jeśli znasz osobę, którą dajesz. Możesz dołączyć kartę podarunkową do pobliskiej restauracji, która obejmie lunch, a także inne rzeczy, które go interesują. Przykładem może być kubek do kawy przedstawiający jego ulubioną drużynę sportową lub świecę w jej ulubionym zapachu. Kobieta współpracująca może korzystać z kosza z pachnącymi świecami, balsamem i solami do kąpieli. Człowiek może lubić coś związanego z jego ulubioną grą wideo lub drużyną sportową.

  • Utworzenie jednego lub dwóch głównych tematów na rok może ułatwić zakup hurtowy.
  • Jeśli masz tylko jedną osobę do zaoferowania, odwiedzenie sklepu z nowościami może dać ci pomysły na prezenty, które będą działać.
  • Prezenty o tematyce związanej z żywnością często dobrze się sprawdzają, ale pamiętaj, aby mieć świadomość ewentualnych alergii pokarmowych.