Przykład wznowienia obsługi klienta

Czy ubiegasz się o stanowisko obsługi klienta ? Jeśli tak, będziesz chciał podkreślić niektóre z umiejętności miękkich powszechnie wymaganych dla pracowników obsługi klienta, takich jak dobry komunikator i silne umiejętności ludzi, w swoim CV. Pracodawcy będą również szukać punktualnych i odpowiedzialnych kandydatów, ponieważ pracownicy obsługi klienta często obsługują kasy fiskalne i zastępują innych pracowników podczas zmian zmianowych.

Co uwzględnić w CV klienta

Jak dołączyć umiejętności

Silne CV z obsługą klienta zademonstruje wyżej wymienione kluczowe umiejętności. Możesz również uwzględnić słowa kluczowe obsługi klienta w swoim CV. Wymień wszystkie poprzednie stanowiska obsługi klienta, które posiadasz. Jeśli w przeszłości nie pracowałeś w dziale obsługi klienta, zastanów się, w jaki sposób Twoje doświadczenie zawodowe pokazuje, że posiadasz umiejętności wymagane do obsługi klienta.

Najważniejsze elementy, które należy uwzględnić w CV, to dane kontaktowe , wykształcenie i doświadczenie . Innym opcjonalnym sposobem podkreślenia umiejętności obsługi klienta jest wyświetlenie ich w sekcji umiejętności .

Sekcje opcjonalne

Inne opcjonalne sekcje, które możesz uwzględnić, to życiorys lub wznowienie profilu . Użyj celu lub profilu, aby określić, jakiej roli szukasz, wraz z talentami i zdolnościami, które wprowadzisz na pozycję.

Jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze klienta, skorzystaj z tych miejsc, aby pokazać, że nadal masz odpowiednie doświadczenie i mocne strony, które sprawią, że będziesz dobrze pasował do stanowiska.

Przykład wznowienia obsługi klienta

Poniżej znajduje się przykład wznowienia pracy dla działu obsługi klienta. Zwróć uwagę na spójne formatowanie w całym dokumencie i jasny język używany w punktach opisujących każde poprzednie zadanie.

Nie musisz uwzględniać każdej drobnej odpowiedzialności na każdej pozycji. Zamiast tego podaj najważniejsze informacje i zgrupuj podobne zadania. Oto więcej informacji na temat pisania opisów zadań do wznowienia .

Użyj poniższego przykładowego CV jako inspiracji podczas tworzenia własnego CV, które ma na celu pracę w dziale obsługi klienta. Nie kopiuj go dokładnie - Twoje CV powinno być unikalnym dokumentem, podkreślającym Twoją własną historię i mocne strony. Ten przykład jest pomocnym sposobem na poznanie języka używanego w życiorysach obsługi klienta i jakie informacje najlepiej uwzględnić.

John Applicant
123 Main Street
Albany, NY 12345
(111) (111 -1111)
John.Applicant@email.com

Doświadczenie

Specjalista ds. Obsługi klienta
Brand Buys, Saratoga Springs, NY
20 kwietnia - obecny

Pracownik obsługi klienta
Urząd Miasta Saratoga Springs, Saratoga Springs, NY
20 września - 20 kwietnia 20XX

Asystent biurowy
Skidmore College , Saratoga Springs, NY
20 września - 20 kwietnia 20XX

Edukacja

Hunter College
Bachelor of Arts w języku angielskim, wyróżnienia oddziału

Umiejętności

Jak napisać list motywacyjny do obsługi klienta

Jeśli prześlesz list motywacyjny ze swoim CV, przejrzyj ten przykładowy list przewodni obsługi klienta, aby uzyskać wskazówki dotyczące pisania własnego.

Twój list motywacyjny powinien podkreślać twoje najważniejsze kwalifikacje i umiejętności związane z pracą, o którą się ubiegasz. Nie musisz uwzględniać wszystkiego ze swojego CV w liście motywacyjnym.

Pytania do wywiadu z obsługą klienta

Oto najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej na temat stanowiska w dziale obsługi klienta, a tutaj znajdują się zalecenia, jak odpowiadać na pytania dotyczące tego, co to znaczy zapewnić dobrą obsługę klienta .

Co jeszcze powinieneś wiedzieć: jak napisać CV | 10 najlepszych porad dotyczących pisania CV Jak napisać podsumowanie CV