Pisanie / publikowanie Wznów próbki i porady

Tworzenie CV wznawiającego uwagę

CV nigdy nie może w pełni pokazać zakresu twojej kariery pisarskiej i wydawniczej, szczególnie dla freelancerów. Nie zakończyłeś tylko serii prac pisemnych; raczej zbudowałeś własny biznes. Prawdopodobnie nie możesz zmieścić wszystkich swoich projektów na jednej stronie, ale oto, co powinieneś podkreślić.

Twoje najlepsze doświadczenie zawodowe

Twoja obecność online

W przypadku niektórych prac pisemnych może to stanowić znaczącą część Twojego CV. Bezpośredni czytelnicy na swojej stronie internetowej, gdzie mogą znaleźć próbki pisane, listę klientów, referencje i nagrody. Dołącz swoje konta na Twitterze / Facebooku / Pinterest (tylko jeśli masz profesjonalną obecność), w których Twoja osobowość i kreatywność prześwituje, a jeśli uważasz, że poprawi to potencjalną opinię pracodawcy o tobie.

Pisanie / publikowanie CV przykładów

Zanim zaczniesz pracę nad swoim CV, przejrzyj wznowione przykłady, aby uzyskać pomysły na pisanie i formatowanie własne. Poniżej znajduje się opis i wzmianka o życiorysach, które można wykorzystać jako trampolinę do dostosowania własnych doświadczeń, osiągnięć i umiejętności.

Ważne jest, aby twoje CV robiło dobre pierwsze wrażenie i wyświetlało twoje umiejętności pisania i edytowania. Poproś kogoś o ponowne sprawdzenie i sprawdzenie, bo trudno jest złapać błędy we własnym piśmie.

Wznów typy i szablony

Zapoznaj się także z różnymi rodzajami życiorysów, w tym życiorysami funkcjonalnymi, kombinowanymi i ukierunkowanymi, a także szablonami CV, które możesz pobrać, aby utworzyć własne.

Więcej CV przykładów

Więcej bezpłatnych przykładów CV, które pasują do różnych sytuacji związanych z zatrudnieniem. Te życiorysy próbek i szablony zapewniają osobom poszukującym pracy przykłady formatów CV, które będą działać dla prawie każdego poszukującego pracy.