Professional CV Resume Przykład

Wielu profesjonalnych pisarzy odkryje, że funkcjonalny (lub kombinowany) format CV to najlepszy wybór, aby pokazać swoje kwalifikacje i doświadczenie. Czemu? Ponieważ te formaty podkreślają umiejętności w chronologicznej historii pracy. A jeśli chodzi o prace takie jak profesjonalny pisarz, to, co możesz zrobić, jest ważniejsze niż kiedy to zrobiłeś.

Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz ograniczone doświadczenie zawodowe w branży lub masz luki w swoim CV.

Życiorys, który podkreśla kluczowe kompetencje, skupi uwagę ograniczonej kadry zarządzającej na kwestiach, które mają znaczenie (co można zrobić dla pracodawcy), i odciągnąć ją od rzeczy, które nie mają (ścieżka kariery z kilkoma zwrotami akcji) .

Jest to szczególnie ważne, ponieważ badania wykazały, że rekruterzy i menedżerowie ds. Rekrutacji poświęcają zaledwie 6 sekund na sprawdzenie życiorysów przed przeniesieniem ich na stos tak lub nie. Oddanie swoich kwalifikacji z góry zwiększa szanse, że złapiesz ich wzrok i dokonasz cięcia. Może również przypominać o dodaniu słów kluczowych związanych ze swoimi umiejętnościami i kwalifikacjami, które mogą pomóc CV w przejściu przez system śledzenia kandydata do biurka prawdziwej osoby.

Poniżej znajduje się przykład CV dla zawodowego pisarza. Ta osoba poszukująca pracy ma szeroki wachlarz doświadczeń, w dużej mierze poza jej obecną branżą. W przypadku tych doświadczeń zawodowych koncentruje się na rozwijanych przez nią umiejętnościach, które odnoszą się do branży, którą obecnie jest zainteresowana.

Podsumowanie zawiera także podsumowanie podsumowania i listę kompetencji kluczowych, aby wyraźniej wyjaśnić, dlaczego pomimo ograniczonego doświadczenia w branży, poszukujący pracy jest idealnym kandydatem.

Professional CV Resume Przykład

Katherine R. Riley
kriley@email.com

Professional Writer: Certified Professional Resume Writer (CPRW), Pisanie artykułów technicznych, Pisanie akademickie, Pisanie biznesowe, Copywriting

Podsumowanie:
Utalentowany i wszechstronny pisarz, biegły w komunikacji technicznej. Pomyślnie wygenerowano setki materiałów biznesowych, w tym raporty, listy, propozycje, prezentacje, komunikaty prasowe, notatki, recenzje i podręczniki. Ponad 10-letnie doświadczenie w pisaniu kreatywnych kopii dla rynków odpowiedzi bezpośredniej i reklam promocyjnych. Umiejętnie zaprojektowane i wyprodukowane materiały do ​​biuletynów, broszur i ulotek. Autorka sprawdzonych esejów i artykułów do publikacji, drukowanych i internetowych. Entuzjastyczny i kreatywny pisarz zorientowany na klienta, biegły w szczegółach i produkujący tylko pierwszorzędną pracę. Ogromna uczciwość i zdrowy rozsądek.

Kompetencje kluczowe:
Bezpośrednia korespondencja, pisanie kopii, opracowywanie propozycji, prezentacje, komunikaty prasowe, artykuły, eseje, badania, promocje sprzedaży, CV, public relations, przywództwo w zespołach, nawoływanie, edycja, przedsiębiorca, generowanie leadów, broszury i biuletyny, obsługa klienta marketingu docelowego, Analiza informacji, raporty badawcze, relacje z klientami / dostawcami, zarządzanie projektami, drukowanie, projektowanie graficzne, zarządzanie bazami danych, koordynacja i planowanie, Business Administration.

Edukacja:

Bachelor of Science , Ellis College of NYIT

Associate in Arts , American Intercontinental University

Historia zatrudnienia:

Freelance Writer, Owner i President
Silver Resume Creations
20XX - obecny

Nauczyciel w wieku przedszkolnym
Rejonowy rejon szkolny w Weronie
20XX - 20XX

Międzynarodowy kierownik ds. Obsługi klienta
Gammex
20XX - 20XX

Koordynator sprzedaży
20XX- 20XX

Dodatkowe doświadczenie:

Certyfikaty i nagrody:

Czytaj więcej: Wznów Przykłady | 10 najlepszych porad dotyczących pisania CV Jak stworzyć profesjonalne CV Pisanie i publikowanie CV przykładów