Ubiór docelowej rozmowy kwalifikacyjnej

Czy rozmawiasz o pracy w firmie Target? Gigant handlu detalicznego ma prawie 2000 sklepów w Stanach Zjednoczonych i często zatrudnia kasjerów, sprzedawców, menedżerów i inne stanowiska.

Jeśli ubiegasz się o pracę w firmie Target, może to być jeden z twoich pierwszych rozmów kwalifikacyjnych . Czytaj dalej, aby uzyskać poradę dotyczącą wyboru stroju do wywiadu oraz sposobu przygotowania się do typowych pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stronie docelowej.

Co nosić do rozmowy kwalifikacyjnej w Target

To, co nosisz w rozmowie kwalifikacyjnej w Target, zależy od tego, na jaki typ stanowiska aplikujesz:

W przypadku każdej pozycji unikaj noszenia dżinsów. Upewnij się, że twoje ubrania są czyste i nie pomarszczone. W końcu ważne jest, aby wyglądać dobrze. Zwłaszcza jeśli ubiegasz się o stanowisko, w którym będziesz kontaktować się z klientami, będziesz musiał reprezentować firmę i wydawać się przystępny i przyjazny. Unikaj noszenia wszystkiego, co może być kontrowersyjne, na przykład koszulki z napisem na niej lub odpychającej, np. Niechlujnych dresów lub niechlujnych włosów.

Kolejną ważną częścią prezentacji w profesjonalny sposób jest Twoja postawa.

Musisz się dobrze ubrać, ale musisz także pokazać swojemu rozmówcy, że będziesz pozytywnym dodatkiem do zespołu i że będziesz przyjazny i przychylny klientom.

Tak samo ważne jak ubrania, które wkładasz - powinieneś także nosić uśmiech.

Czy powinieneś nosić mundur docelowy?

Niektórzy kandydaci do zatrudnienia w Target zastanawiają się, czy powinni nosić mundur Target: czerwoną koszulkę ze spodniami khaki.

Dopóki nie zostaniesz wyraźnie poinstruowany, aby to nosić, ogólnie lepiej jest trzymać się bardziej podstawowego, codziennego, ogólnego wyglądu. Nie chcesz wydawać się arogancki, a noszenie munduru do rozmowy o pracę może sprawić, że będziesz pewny, że już wylądowałeś.

Porady dotyczące wywiadów na cel

Więcej wskazówek, które pomogą Ci przeprowadzić wywiad

Jak ubierać się o sukces
Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, w tym porady na temat tego, co, a czego nie, nosić w rozmowie kwalifikacyjnej, odpowiedni strój do rozmowy kwalifikacyjnej, jak zrobić wrażenie na przyszłym pracodawcy i porady na temat ubierania się o sukces. Ponadto, zobacz porady dotyczące tego, w co się ubrać podczas rozmowy kwalifikacyjnej dla uczniów szkół średnich , studentów , staży , miejsc pracy w kampusach uczelni i letnich ofert pracy .

Najczęstsze błędy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, których należy unikać
Oto najczęstsze błędy popełniane przez osoby poszukujące pracy i sposoby ich unikania.

Wywiad Pytania i odpowiedzi
Kluczem do udanego przesłuchania jest zapoznanie się z tymi typowymi pytaniami i przygotowanie odpowiedzi.