Wznów przykłady profilu

Przykładowe profile CV dla różnych zawodów

i_frontier / IStock

Umieszczenie wyciągu z profilu na twoim CV może być świetnym sposobem, aby pokazać menedżerowi ds. Rekrutacji, w skrócie, dlaczego jesteś dobrze przygotowany do pracy, o którą się ubiegasz. Jaki jest profil i jak dołączyć go do swojego CV?

Co to jest profil CV?

Profil CV to część życiorysu lub życiorysu (CV), który zawiera krótkie podsumowanie umiejętności, doświadczeń i celów kandydata, odnoszących się do konkretnego zawodu.

Co zawiera profil CV?

Co powinno znaleźć się w profilu CV? Profil CV to zazwyczaj kilka zdań lub krótki akapit, który podkreśla cele i ambicje kandydata na jego następną pracę.

Profile CV to pierwsza okazja, aby podkreślić ważne doświadczenia zawodowe, umiejętności i cele, które chcą osiągnąć podczas swojej następnej pozycji. Twój profil powinien być dostosowany do kwalifikacji, których poszukuje pracodawca. Dobrze napisane profile CV są zwięzłe, ale informatywne.

W przypadku efektywnego pisania ta część Twojego CV zwróci uwagę rekrutera lub pracodawcy, odróżniając Cię od innych kandydatów i zapewniając telefon lub formalną rozmowę kwalifikacyjną .

Wznów przykłady profilu

Poniżej przedstawiono przykładowe profile życiorysów dla różnych różnych ofert pracy. Kiedy używasz profilu na swoim CV, upewnij się, że dostosowałeś swój profil, tak aby pasował do konkretnego miejsca pracy, o które się ubiegasz oraz do umiejętności, które kwalifikujesz do niego.

Księgowa
Accounting manager z pięcioletnim doświadczeniem w księgowości w branży nieruchomości i marketingu. W pełni kompetentny w zakresie ogólnej rachunkowości, płac, budżetowania i przygotowania do zapisów w dzienniku. Adept w zakresie wdrażania innowacyjnych praktyk i procedur księgowych w celu poprawy efektywności.

Zmiana kariery
Samouczek i szybki uczeń.

Wszechstronny zestaw umiejętności z doświadczeniem w obsłudze klienta, sprzedaży oraz komunikacji pisemnej i ustnej. Otrzymał wiele nagród za doskonałość w obsłudze klienta. Uznane umiejętności w zakresie mentoringu, pośrednictwa między pracownikami oraz w wiodących projektach zespołowych.

College Student (Museum Internship)
Szczegółowy student historii na Uniwersytecie XYZ z doświadczeniem w konserwacji i pracach muzealnych. Chwalony za umiejętność zorganizowania dobrze zorganizowanych i bogatych w informacje wycieczek do muzeum. Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta i umiejętności komunikacyjne.

Obsługa klienta
Specjalista ds. Obsługi klienta z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu. Silne umiejętności interpersonalne z certyfikacją w mediacji pracowniczej i budowaniu zespołu. Innowacyjny rozwiązujący problemy; opracował i wdrożył nowe strategie usług w celu zwiększenia zadowolenia klientów o 30%.

Redaktor i pisarz
Wielokrotnie nagradzany redaktor i pisarz techniczny z pięcioletnim doświadczeniem. Z powodzeniem wdrażaj obecną technologię projektowania stron internetowych, aby tworzyć i utrzymywać witryny dla początkujących firm IT.

Edukacja
Tytuł magistra literatury angielskiej z czteroletnim doświadczeniem w nauczaniu licealnej literatury, twórczego pisania i gramatyki. Certyfikacja w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka oraz kształcenie uczniów niepełnosprawnych umysłowo licealistów.

Poziom wpisu (asystent sprzedaży)

Opieka zdrowotna
Dwujęzyczny absolwent pielęgniarstwa z doświadczeniem w zakresie wiejskiej opieki zdrowotnej. Z powodzeniem ustanowił wiele klinik z grupami non-profit opieki zdrowotnej, zapewniając usługi dla tysięcy wiejskich kobiet, dzieci i niemowląt.

High School Student (Tutor)
Honorowy rolkarz z bogatym doświadczeniem w nauczaniu. Twórz arkusze ćwiczeń i ćwicz egzaminy, aby poprawić oceny uczniów średnio o 10 punktów w Algebra I, Algebra II i Pre-Calculus. Chwalony za umiejętność przełamywania problemów i wyraźnego przekazywania pojęć matematycznych.

TO
Specjalista IT z dziesięcioletnim doświadczeniem jako specjalista ds. Wsparcia oprogramowania i technik systemów / sieci.

Wykwalifikowany w pracy na wielu platformach. Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej; Potrafi wyjaśniać złożone problemy z oprogramowaniem w łatwy do zrozumienia sposób.

CV marketingowe
Dyrektor marketingu z dwudziestoletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. Pomyślnie stwórz i wdrażaj strategie marketingowe, zwiększając sprzedaż nawet o 45%. Doskonałe umiejętności interpersonalne i zarządzania zespołem.

Menedżer
Dedykowany manager restauracji z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Doskonałe umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i mediacyjne. Adept w kontroli kosztów; zmniejszona praca i koszt towarów o 15% dzięki strategicznemu personelowi i rozwojowi budżetu.

Niedochodowy

Wznów profil College Graduate (Editorial Position)
Szczegółowo angielski major z bogatym doświadczeniem dziennikarskim. Redaktor naczelny publikacji na uczelni wyższej o silnych umiejętnościach przywódczych, szczególnie w delegacji zadań i utrzymywaniu ustalonych terminów. Dobrze zorientowany w strategii korekty i wytycznych APA.

Sprzedaż

Obroty
Ukończony profesjonalny menedżer ds. Sprzedaży z ponad 15-letnim doświadczeniem. Sukces w dostarczaniu zrównoważonych przychodów i zysków na konkurencyjnych rynkach. Dobrze zorientowany w prowadzeniu szkoleń i mentoringu z doświadczeniem wpajającym motywację i promując pracę zespołową.

Obroty
Dyrektor ds. Sprzedaży z doświadczeniem w zarządzaniu firmami ubezpieczeniowymi i sprzedażowymi. Twórz i wdrażaj strategie sprzedaży, aby osiągnąć 35% wzrost przychodów rocznie. Wysoce skuteczne umiejętności zarządzania; w stanie zmotywować siły sprzedaży i opracować programy motywacyjne w celu osiągnięcia krótko- i długoterminowych celów sprzedażowych.

Nauczyciel
Nauczyciel biologii w małej niezależnej szkole. Pomyślnie opracuj program nauczania biologii morskiej dla klas 5-8. Silne umiejętności interpersonalne z certyfikacją w zarządzaniu konfliktami młodzieży.

Próbka wznawia z profilami

Przeczytaj więcej: Top 10 porad dotyczących pisania CV Jak stworzyć profesjonalne CV Wznów cele

Powiązane artykuły: Przykłady listów motywacyjnych Błędy z Top Cover Letter | Format listu motywacyjnego | Email Cover Letters