Wznów przykład obsługi klienta za pomocą profilu

Istnieje wiele różnych formatów i typów życiorysów do wykorzystania, a wybór zależy od wielu czynników. Rodzaj prac, o które się starasz, twój poziom doświadczenia i umiejętności, które odróżniają cię od typowego kandydata, będą miały wpływ na to, w jaki sposób złożysz swoje CV.

Poniżej znajduje się przykład CV z profilem dla zadania obsługi klienta. Jaki jest profil?

Profil życiorysu zwięźle opisuje twoje umiejętności, demonstrując, co czyni cię silnym kandydatem na określone stanowisko. Ten życiorys zawiera również sekcje dotyczące doświadczenia, edukacji, certyfikatów i języków.

Dlaczego warto dołączyć profil CV

Ponieważ rynek pracy jest tak konkurencyjny, ważne jest, aby każdy kontakt z potencjalnym pracodawcą wyróżniał się w pozytywny sposób. Najczęściej pierwsze wrażenie, jakie robisz z menedżerem ds. Zatrudniania, pojawia się w CV. Zatrudnieni menedżerowie mogą potrzebować oszacowania setek życiorysów dla każdej otwartej pozycji, a dołączenie profilu CV może być tym, czego potrzebujesz, aby uzyskać zaproszenie na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną.

Umieszczenie profilu jako pierwszej części CV daje doskonałą okazję, by zwrócić uwagę menedżera ds. Zatrudnienia i podkreślić umiejętności, doświadczenia i nagrody, które sprawiają, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. To Twoja pierwsza szansa, aby chcieli dowiedzieć się więcej o tym, co możesz dodać do swojej firmy.

Jak napisać profil CV

Twój profil powinien składać się z kilku zdań do krótkiego akapitu. Nie musisz podawać każdej certyfikacji ani parafrazować całego swojego doświadczenia. Masz resztę swojego CV, aby wymienić poprzednie zatrudnienie i wykształcenie.

Dostosuj sekcję profilu swojego CV do wymagań stanowiska, o które się ubiegasz.

Pokaż powody, dla których powinieneś wyróżnić się spośród pozostałych kandydatów, jako najciekawszego i najlepiej wykwalifikowanego kandydata.

Użyj listu motywacyjnego do opracowania

Jeśli dołączasz list motywacyjny wraz ze swoim CV, możesz rozwinąć punkty w swoim profilu. Twoje CV i list motywacyjny powinny się wzajemnie uzupełniać, a użycie sekcji profilu, aby zwrócić uwagę na najbardziej odpowiednie cechy, może pomóc wzmocnić siłę listu motywacyjnego, a także CV.

Wznowienie obsługi klienta za pomocą przykładu profilu

Imię Nazwisko
555 Maple Dr.
Hartford, CT 06105
(860) (555-0820)
firstnamelastname@email.com

Profil

Dwujęzyczny, wielokrotnie nagradzany pracownik obsługi klienta o silnych umiejętnościach pisania i mówienia. Wyszkolony i doświadczony w rozwiązywaniu skarg klientów i promowaniu rozwiązywania konfliktów.

Doświadczenie

Przedstawiciel handlowy, ABC Retail Store
Hartford, CT
20 września - obecny czas
- Zapewnij pozytywną, zindywidualizowaną obsługę klienta dla setek klientów każdego tygodnia
- Nominowany trzyletni pracownik-pracownik za doskonałe podejście i umiejętności obsługi klienta

Gospodarz, restauracja L'Amour
Hartford, CT
20 września - 20 sierpnia 20XX
- Zadowoleni i usadzeni goście, zapewniający komfort i zadowolenie każdego gościa
- Rozmawiał z klientami przez telefon, aby pomóc zarezerwować rezerwacje i odpowiedzieć na pytania, zawsze utrzymując jasną i pozytywną komunikację

Tutor, XYZ Middle School
Simsbury, CT
20 listopada-20 lipca 20XX
- Opracowano i prowadzono lekcje dla uczniów klas szóstych, aby poprawić ich umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej
- Nagrodzony wykładowca tygodnia na kreatywne planowanie lekcji i umiejętności rozwiązywania problemów

Edukacja

ABC College
Hartford, CT
Bachelor of Arts

Certyfikaty
- Certyfikacja pierwszej pomocy i CPR / AED, 20 maja
- Certyfikacja mediacji i rozwiązywania konfliktów, 20 października XXXX

Języki

- Biegła znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego