Oferty pracy w armii

Armia ma więcej zarejestrowanych MOS (Military Occupational Specialties), czyli miejsc pracy, niż jakakolwiek inna gałąź - prawie 200 oddzielnych MOS-ów. Armia jest jedyną gałęzią, w której każdy rekrut wyrusza na podstawowe szkolenie z gwarantowaną pracą w jego umowie o zaciągu.

Armia nie posiada żadnych "ogólnych" przywilejów, w których jedna się zaciąga, a następnie dowiaduje się, jaka będzie ich praca wojskowa po zaciągnięciu się.

Oczywiście to nie znaczy, że dostaniesz pracę armii, którą chcesz. Zależy to od tego, czy spełniasz warunki kwalifikacji do pracy i czy w danej chwili masz wolne miejsce pracy (otwarcie).

Armia ma możliwość zarezerwowania pracy tam w biurze rekrutującego, zanim jeszcze udasz się do Military Process Processing Station (MEPS), aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do tej pracy. Będąc w armii, możesz zostać poproszony o pracę poza MOS, do którego zostałeś przeszkolony, po przybyciu na ich posterunki dyżurne i po rozmieszczeniu. To naprawdę zależy od potrzeb tej konkretnej jednostki armii.

Przed 2016 rokiem kilka stanowisk Armii było zamkniętych dla kobiet, ponieważ są one uważane za zadania w walce bezpośredniej. Według ostatnich oświadczeń sekretarza obrony Ash, wszystkie prace są dostępne dla kobiet, które się kwalifikują. Począwszy od 2016 r. Fizyczne standardy wprowadzania tych MOS związanych z walką są takie same jak zawsze.Armia ma trzy główne specjalne operacje operacyjne - strażnicy i siły specjalne (Green Beret) i lotnictwo. Od 2016 roku kobiety ukończyły Szkołę Rangersów, ale nie są aktywnymi członkami żadnego z Batalionów Łowców. Nie ma też kobiet, które uczestniczyłyby w szkoleniu szkoleniowym Sił Specjalnych.

Rozważ także miejsca, w których możesz mieszkać w przyszłości. Na całym świecie istnieją bazy wojskowe, takie jak Niemcy i Korea. W całych Stanach Zjednoczonych, Bazy Armii i miasta, które je wspierają, tworzą wyjątkowe partnerstwa wojskowo-cywilne i mogą oferować wiele różnych rzeczy dla tych, którzy są stacjonujący w miastach takich jak Colorado Springs, CO; Fort Bragg, Karolina Południowa; Koszary Schofielda na Hawajach i wiele innych.

Może być nawet baza wojskowa blisko twojego obecnego domu. Jeśli odejście jest dla ciebie jaśniejszą opcją, bycie po drugiej stronie świata ma również swoje zalety.