Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o podstawowym treningu armii

Podstawowe szkolenie bojowe w armii

Szkolenie podstawowe w armii zostało poddane drastycznym zmianom, aby lepiej wyposażyć nowych żołnierzy w umiejętności niezbędne do ich rozmieszczenia. Zmiany te są oparte na doświadczeniach dotyczących rozmieszczania w Iraku i Afganistanie i wciąż ewoluują, ponieważ żołnierze muszą być gotowi do rozmieszczenia na całym świecie.

Jak długo trwa szkolenie?

Szkolenie podstawowe w armii trwa dziesięć tygodni, od tradycyjnego dziewięciu tygodni. To nie liczy czasu, który będziesz spędzał na przetwarzaniu w recepcji, który może trwać od jednego do trzech tygodni.

Gdzie jest prowadzony?

Istnieje kilka podstawowych miejsc szkolenia w armii, w tym Fort Jackson SC, Fort Leonard Wood , MO, Fort Sill, OK i Fort Benning, GA. Miejsce, w którym się uczęszczasz, zależy przede wszystkim od lokalizacji Twojego dalszego zaawansowanego szkolenia indywidualnego (szkolenie zawodowe). W rzeczywistości, dla pewnych MOS-ów (zadań), armia łączy podstawowy trening bojowy i AIT w jeden kurs, zwany Szkoleniem Jednostki Jednej Stacji lub OSUT.

Odbiór dla podstawowego szkolenia bojowego

Kiedy pierwszy raz przybędziesz do podstawowego szkolenia Army, zostaniesz przydzielony do Batalionu Recepcyjnego w celu wstępnego przetworzenia. Obejmuje to formalności, szczepienia, kwestie jednolite, fryzury, wstępne testy, wstępne szkolenie w zakresie życia wojskowego i koszarowego i wiele innych.

Ocena sprawności fizycznej

Zanim opuścisz recepcję, musisz przejść wstępny test sprawności. Osoby, które nie zaliczyły tego testu, są przydzielane do firmy zajmującej się szkoleniem fitness, zwanej lekceważąco obozem tłuszczowym, dopóki nie spełnią minimalnych standardów wymaganych do rozpoczęcia właściwego podstawowego programu szkoleniowego.

Co tydzień rekruci w Fitness Training Company mają dwie szanse na zdanie testu sprawności fizycznej i przejście do podstawowego szkolenia. Jeśli nadal nie mogą przejść po czterech tygodniach i ośmiu testach, mogą zostać zwolnione przy rozdzielaniu poziomu wpisu.

Aby ukończyć szkolenie podstawowe dla armii, musisz zdobyć co najmniej 50 punktów w każdym zdarzeniu z testu Physical Fitness Test (APFT) .

Zanim będziesz mógł ukończyć szkołę AIT (job school), musisz zdobyć co najmniej 60 punktów w każdym wydarzeniu. Wymagania zależą od płci i grupy wiekowej. Dla grupy wiekowej 17-21 lat podstawowe standardy ukończenia szkolenia (50 punktów) to:

Męski

Płeć żeńska

Podstawowe fazy treningu bojowego

Twój trening przebiega w trzech fazach. Faza I lub faza czerwona trwa trzy tygodnie pod stałym przewodnictwem sierżanta. Ta faza obejmuje treningi z ćwiczeniami i ceremoniami, instrukcje dotyczące podstawowych zasad armii, trening walki wręcz, nawigację i przydzielanie broni o standardowym wyposażeniu.

W fazie II lub fazie białej żołnierze trenują z karabinem służbowym i inną bronią. W fazie III lub fazie niebieskiej muszą zdać egzamin końcowy PT i przejść do szkolenia w terenie.

Wyjdź podczas podstawowego szkolenia bojowego i wstępnego szkolenia zawodowego

Armia zazwyczaj nie udziela pierwszego urlopu (wakacje), dopóki nie ukończysz podstawowego szkolenia i początkowego szkolenia zawodowego. Następnie krótki okres urlopu jest zwykle autoryzowany, zanim zgłosisz się na pierwszą stację pracy. Jeśli jednak w okresie świątecznym odbywasz szkolenie podstawowe lub wstępną szkołę szkolenia zawodowego, zwykle przysługuje ci 10 dni urlopu, ponieważ w tym okresie szkoły podstawowe i szkoleniowe w armiach zazwyczaj znikają.