Utwórz pakiet konkurencyjnych świadczeń dla pracowników

Wytyczne dotyczące opracowywania pożądanego programu świadczeń pracowniczych

Pakiet świadczeń pracowniczych.

Wielkim pytaniem wielu szefów kadr i menedżerów wynagrodzeń jest to, jak stworzyć konkurencyjny pakiet świadczeń pracowniczych , który spodoba się kandydatom i pomoże zatrzymać więcej pracowników? Innymi słowy, co sprawia, że ​​pracownicy szukają firm oferujących określone korzyści? Jeśli firma chce zostać wybranym pracodawcą, poza początkowymi wynagrodzeniami i reputacją w branży, badania wykazały, że wielkie korzyści stanowią kluczowy składnik sukcesu.

Pytanie sprowadza się do zrozumienia unikalnych potrzeb i celów ludzi, którzy zazwyczaj tworzą twoją siłę roboczą. Niezależnie od tego, czy są to pokolenie Milenium, które potrzebuje podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego, czy też ludzie z pokolenia X, którzy wychowują rodziny lub wyżu demograficznego, którzy szykują się do emerytury - korzyści, które wybierzesz, będą miały wpływ na ich styl życia.

Oto kilka wskazówek, jak rozwinąć wysoce konkurencyjny program świadczeń, który pomoże Twojej firmie być znanym miejscem pracy oferującym "wspaniałe wynagrodzenie".

Najpierw wybierz wymagane korzyści z opieki zdrowotnej

Ustawa o przystępnej cenie upoważnia do pokrycia niektórych świadczeń opieki zdrowotnej, więc najprostszym sposobem na zajęcie się tym zadaniem jest zacząć tutaj i budować. Wybierz świadczenia opieki zdrowotnej, które spełniają minimalne wymagania, takie jak profilaktyczna opieka medyczna dla wszystkich uprawnionych pracowników i opieka nad wzrokiem dla dzieci. Następnie zbadaj przynajmniej dwa inne plany opieki zdrowotnej, które oferują kolejny poziom ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wybierz opcje niskobudżetowych świadczeń dobrowolnych

W dzisiejszej wielopokoleniowej sile roboczej nie ma planów opieki zdrowotnej, które mogłyby być uniwersalne. Zamiast tego musi istnieć wiele oferowanych korzyści, aby pracownicy mogli wybrać plany, które pasują do ich unikalnego stylu życia. Pracuj z brokerem ubezpieczeniowym, aby zapewnić ci szereg tanich, dobrowolnych świadczeń.

Rozważ korzyści, takie jak opieka nad chorymi na raka, plany szpitalne w gotówce, ubezpieczenie dla zwierząt, dodatkowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa.

Bądź hojny z korzyściami finansowymi

Tym, co przemawia do wielu pracowników, jest silny plan emerytalny połączony z narzędziami zarządzania finansami, aby pomóc im uzyskać więcej z zarobków. Dlatego twój plan świadczeń konkurencyjnych wymaga oszczędności emerytalnych z hojnymi dolarami firmy. Następnie utwórz elastyczne konto oszczędnościowe lub konto oszczędnościowe, aby pomóc pracownikom wyciągnąć dolary przed opodatkowaniem za przedmioty, których ubezpieczenie może nie obejmować. Daj pracownikom więcej siły nabywczej dzięki korporacyjnym programom rabatowym i zachętom giełdowym.

Zainwestuj w sukces swoich ludzi

Dodaj kolejną cenną warstwę do planu świadczeń firmy, inwestując w ich umiejętności i wiedzę w branży. Stwórz centrum nauki firmy i oferuj regularne szkolenia i zajęcia rozwojowe prowadzone przez lokalne uniwersytety lub ekspertów branżowych. Zapłać część czesnego za pracowników powracających do college'u lub biorących udział w programach certyfikacyjnych. Skoncentruj swoje korzyści finansowe na zachętach dla pracowników, którzy realizują swoje cele, oferując hojne podwyżki za osiąganie wyższych poziomów w branży.

Zapewnij więcej równowagi między życiem zawodowym

Wielu pracowników poszukuje pracy dla wybitnego pracodawcy, który rozumie znaczenie życia poza biurem. Program równowagi między życiem zawodowym a życiem osobistym może obejmować dostęp do lokalnych usług związanych ze stylem życia (czyszczenie chemiczne, fitness, stołówka), a także elastyczne planowanie, które pozwala rodzicom i opiekunom zarządzać wymaganiami na czas. Praca zdalna to także niezły profit, a możliwość wnoszenia zwierząt domowych i dzieci do pracy w razie potrzeby również jest miła. Mają przynajmniej dostęp do hojnego, płatnego urlopu dostępnego dla wszystkich pracowników.

Postępując zgodnie z powyższymi wytycznymi, korzyści firmy staną się wysoce konkurencyjne i atrakcyjne dla dużej liczby pracowników, co ułatwi Ci życie.