Zachęcanie do zaangażowania pracowników pomaga ludziom się rozwijać

Nowi pionierzy: Zachęcaj pracowników do angażowania się i angażowania

Jak rekrutować, zatrzymywać, nagradzać i motywować pracowników regularnie na szczycie listy zainteresowań. Robienie tego dobrze jest najważniejszą strategiczną rolą menedżera lub specjalisty ds. Zasobów ludzkich. W jaki inny sposób możesz przyczynić się bardziej do sukcesu Twojej organizacji niż w zachęcaniu pracowników do angażowania się i zaangażowania pracowników ? Zaangażowanie pracowników i zaangażowanie pracowników ma znaczenie dla sukcesu Twojej organizacji.

W The New Pioneers: Mężczyźni i kobiety, którzy zmieniają miejsce pracy i rynek , Thomas Petzinger, Jr., omawia fragmenty potężnej rewolucji, która obecnie zmienia oblicze amerykańskiego biznesu. Chciałbym zobaczyć specjalistów od HR, którzy poprowadzą szarżę.

Petzinger, długoletni pisarz w Wall Street Journal , The Front Lines , wyciąga wnioski z korporacyjnych studiów przypadków firm w ponad czterdziestu miastach w trzydziestu stanach i na całym świecie. Podkreślę niektóre z jego najważniejszych wniosków. Wyróżnione miejsca pracy pokazują środowiska, w których zmotywowani ludzie decydują się na pracę.

Zaangażowanie pracowników na żywo

"Będąc dobrym w biznesie, wzywa do bycia dobrym człowiekiem", podsumowuje Petzinger po zapoznaniu się z postępem firmy Rowe Furniture Company. Rowe, która była bardzo tradycyjną firmą produkcyjną, zidentyfikowała potrzebę wykorzystania mózgów i talentu swoich pracowników.

Charlene Pedrolie, szef produkcji, naprawdę wierzyła, że ​​ludzie wykonujący pracę powinni zaprojektować sposób, w jaki praca jest wykonywana.

Dzięki pomocy i konsultacjom ze strony znacznie zredukowanego zespołu zarządzającego i inżynierów pracownicy przeprojektowali swoją pracę. Przenieśli się ze środowiska, w którym każda osoba zajmowała się częścią procesu pracy, aby w pełni przejść przeszkolone komórki produkcyjne wytwarzające cały produkt.

Od stania na stanowisku montażowym przez cały dzień, tworzyli pracę, która pozwalała na pewną swobodę i ruch. Zlikwidowali wcześniej "śmiertelnie nudne" prace. W tym samym czasie nastąpił gwałtowny wzrost przepływu informacji, które umożliwiły im dokładne poznanie ich skuteczności.

Nowe poczucie kontroli osobistej, według Petzingera, "wyhodowało kulturę innowacji w każdym zakątku rośliny ... Ujawnia kreatywną moc interakcji międzyludzkich.

Sugeruje to, że wydajność jest nieodłączna; że ludzie są naturalnie wydajni; że kiedy zostaną zainspirowani wizją , wyposażeni we właściwe narzędzia i kierując się informacjami o ich działaniu, ludzie będą budować na sobie nawzajem swoje działania, aby uzyskać bardziej wydajny wynik niż jakikolwiek pojedynczy mózg mógłby zaprojektować. "

Dotknij potencjału pracowników dzięki zaangażowaniu pracowników

W swoich badaniach firmy Petzinger znalazł ważne i spójne tematy dotyczące wizji, zaangażowania pracowników, kontroli, pomiaru procesów pracy, prostoty, komunikacji, zabawy i energetyzujących środowisk, doskonałych narzędzi pracy i szkoleń oraz zaangażowania. Jeśli możesz je utworzyć w swojej organizacji, zatrzymasz swoich zaangażowanych, zmotywowanych pracowników.

Więcej przykładów zaangażowania pracowników i zaangażowania pracowników

Chociaż skupiłem się na kilku aspektach Petzingera, Petzinger mówi także o pionierskich pionierach w innych dziedzinach. Omawia ich przywiązanie do obsługi klienta, ponieważ daje klientowi dokładnie to, czego chce, kiedy tego chce.

In Everyone a Middleman podkreśla związki i zależności, które powodują, że firmy alianse tworzą małe firmy, obsługujące większych klientów. (Pomyśl o outsourcingu funkcji HR.) Wskazuje on, że prawie każdy biznes jest "biznesem rodzinnym" w takim czy innym stopniu. Jest podekscytowany tym, że obawy biznesowe i problemy społeczne mieszają się w tej nowej gospodarce.

Aby uzyskać wyjątkowo satysfakcjonujące, wręcz podnoszące na duchu wrażenia, przeczytaj Nowi pionierzy: mężczyźni i kobiety, którzy zmieniają miejsce pracy i rynek . Petzinger cytuje firmę po firmie, budując dochodowe firmy, które są ludźmi i marzeniami zorientowanymi na klienta. Nie będziesz chciał przegapić pięknego pisania i wizjonerskiego myślenia Petzingera. Możesz pomyśleć o zmianie organizacji.

Opisane firmy odnoszą sukcesy, ponieważ ich pracownicy dobrze się rozwijają.