Millennial Job Search - Jakie świadczenia pracownicze są najważniejsze?

Dowiedz się, jakie korzyści dla pracowników poszukują pracodawcy w trakcie poszukiwania pracy

Korzyści dla pracowników. Depositphotos.com/choreograph

Spojrzmy prawdzie w oczy. Osoby poszukujące pracy są często zajęte znalezieniem kariery, która dobrze się opłaca i oferuje najlepsze korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne, oszczędności emerytalne i dostęp do równowagi między życiem zawodowym.

Milenium (pokolenie Y) to w większości wielopokoleniowa siła robocza. One się uzupełniają

Tysiąclecia pojawiły się w znacznie innym społeczeństwie niż poprzednie pokolenia, z zupełnie nowym zestawem celów i wartości.

W oparciu o dane z Pew Research Center, Millenialsi nie są tak zainwestowani w tradycyjne społeczeństwo jak poprzednie pokolenia, mimo że pozostają w kontakcie za pośrednictwem sieci społecznościowych. Nie przejmują się tak zorganizowaną religią i polityką, ani nie spieszą się, by się pobrać. Nie są obciążeni tak dużym zadłużeniem, raczej nie ufają innym, a mimo to wciąż mają nadzieję na przyszłość.

Wiele z tego wpływa na sposób, w jaki Millennials postrzegają świadczenia pracownicze i przekształca administrację świadczeń firmy, marketing i rodzaje oferowanych planów. Jakie są najbardziej pożądane korzyści dla pracowników, które są ważne dla pokolenia Millennial? W tym artykule skupimy się na podkreślaniu, czego szukają osoby szukające pracy w tym przedziale wiekowym.

Badanie Deloitte Millennial Survey 2017 podkreśliło niektóre z najlepszych motywatorów i korzyści, których szukają Millennials w swojej karierze. Oto ogólny przegląd tych i innych ustaleń.

Gen Y szuka elastyczności w świadczeniach pracowniczych

Najbardziej charakterystyczną cechą Millennials jest ich zapotrzebowanie na elastyczne oferty świadczeń. W przeciwieństwie do poprzednich pokoleń, które były zadowolone ze standardowych, uniwersalnych programów ubezpieczeń zdrowotnych, opcji oszczędzania na emeryturę oraz opieki stomatologicznej i wzrokowej - Gen Y szuka indywidualnego podejścia do korzyści.

Chcą elastycznych korzyści, które dają im większą siłę nabywczą i zdolność decydowania o tym, co odpowiada ich indywidualnym potrzebom, gdy zmienia się ich życie.

W rezultacie rynek opieki zdrowotnej oferuje wyższe, podlegające odliczeniu, plany opieki zdrowotnej, które są tańsze, ale dają młodszym ludziom dostęp do konta oszczędnościowego i zdrowotnego, dzięki czemu mogą być mądrzejsi. Niskie koszty, dobrowolne korzyści zyskują na popularności, dzięki czemu młodzi konsumenci opieki zdrowotnej mogą wybrać i wybrać to, czego potrzebują.

Korzyści dla młodszych pracowników Praca twórcza

Wraz z wkroczeniem do grona pracowników Millennial w połowie lat 90., mniej więcej w tym samym czasie zaczęły rosnąć pewne korzyści związane z pracą, takie jak elastyczne planowanie i telepraca . Dzieje się tak dlatego, że Millennials postrzegają produktywność w zupełnie inny sposób niż inne pokolenia pracowników. Chcą szybko awansować, ale odrzucają ciężką pracę i długie godziny. 9 do 5 dni roboczych nie ma sensu dla młodszych pracowników, którzy zazwyczaj nie angażują się w pracę, gdy znudzi im się praca lub mają za dużo czasu. Ta preferencja dla elastycznych harmonogramów, które pozwalają Tysiąclecia skupić się na swojej pracy, osiągnąć sukces, a następnie powrócić do codziennego życia jest czymś, co staje się normą w wielu miejscach pracy.

W poszukiwaniu pracy, Millennials, a nawet Generation X szukają równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Lubią uczestniczyć w korporacyjnych programach odnowy biologicznej i dobrze reagują na elastyczne harmonogramy, ponieważ dorastali z nimi jako silnymi wartościami. Aby konkurować o najlepszych pracowników, firmy, które zapewniają te korzyści, są o wiele lepsze niż te, które utknęły w tradycyjnym, 40-godzinnym tygodniu roboczym ze sztywnymi harmonogramami i bez możliwości pracy z domu.

Milenium spodziewa się, że będą mówić w sposób prosty i prosty

Raport Deloitte wskazał, że Millennials szukają prostych i prostych terminów, jeśli chodzi o politykę korporacyjną, w tym informacje o świadczeniach pracowniczych. Nie chcą czytać skomplikowanych dokumentów i formularzy, aby poznać ich zalety. Zamiast tego chcą bezpośrednio i na bieżąco przekazywać informacje na żądanie.

W świecie mobilnym jest to coraz ważniejsze, ponieważ coraz więcej pracowników uzyskuje dostęp do swoich korzyści w podróży ze smartfonów i tabletów.

Millenialsi to technologia pierwszej generacji, która wykorzystuje technologię korzyści

Jedną z najbardziej spektakularnych rzeczy związanych z Millenialsami jest to, że są one pierwszym pokoleniem, które dorasta w pełni dzięki technologii, która stanowi rdzeń ich życia. Od gier wideo po urządzenia mobilne widzieli jedne z największych osiągnięć technologii tuż przed nimi i obejmują wszystko. Jeśli chodzi o poszukiwanie pracy, Millennials są najbardziej kompetentni w korzystaniu z zasobów internetowych, mediów społecznościowych i aplikacji mobilnych. Dlatego żądają dostępu do informacji o świadczeniach pracowniczych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, tak samo, jak zwracają się do Internetu za każdą inną rzecz, której muszą się nauczyć.

Mileniumowie chętnie korzystają z aplikacji mobilnych, które obejmują dostęp do świadczeń i informacji. Firmy, które chcą edukować i wspierać korzystanie ze świadczeń zdrowotnych i odnowy biologicznej, muszą korzystać z technologii korzyści dla rekrutacji, rejestracji i dystrybucji bibliotek treści zdrowotnych. Muszą rozwijać te aspekty administracji świadczeń, tak jak każdy inny obszar działalności, jeśli chcą pełnej zgodności.

Milenialsi szukają szansy na rzeczywistą różnicę

W powyższej ankiecie Delloitte doradzono, że Millennials są gotowi dokonać prawdziwych zmian, a jednocześnie są pro-biznesowe. oni również wierzą w odpowiedzialność korporacyjną. Może to również odnosić się do aspektów finansowych prowadzenia działalności gospodarczej, w tym do obniżenia kosztów składek na ubezpieczenie zdrowotne, aby uzdrowić rynek, który w innym wypadku byłby wadliwy. 76% badanych przedstawicieli Tysiąclecia twierdzi, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na świat.

Kredyt grafiki: Depositphotos.com