Najważniejsze rzeczy do rozważenia przy przystępowaniu do korpusu piechoty morskiej

Chcesz być Marine? Upewnij się, że wiesz, co robisz

Amerykański Korpus Piechoty Morskiej jest znany jako jedna z najbardziej groźnych sił militarnych na świecie, a jego reputacja jest dobrze zarobiona. Od słynnego, rygorystycznego obozowiska, aż po nieustraszoną postawę swoich oddziałów, Marine Corps jest atrakcyjną karierą dla tych, którzy chcą coś zmienić.

Ale ważne jest, aby zbadać wszystkie korpusy przed podjęciem decyzji o zaciągu, i mieć świadomość, że wizyta służbowa w Marines zdecydowanie nie jest dla wszystkich.

Nie ma znaczenia, jaka jest twoja praca w Marine Corps: Jeśli jesteś Marine, będziesz wdrażać, prędzej czy później. Marines są dumni z faktu, że wszyscy są uważani za pierwszych strzelców , i niezależnie od tego, czy ich wojskowa specjalizacja zawodowa (MOS), czy praca są na drugim miejscu.

Krótka historia marines

Oficjalnie założone w 1775 roku przez Kongres Kontynentalny, Marines zostały stworzone, aby działać jako siły lądowania dla US Navy. Zostały założone jako osobna filia armii USA w 1798 roku.

Marines specjalizują się w operacjach amfibii i są jednostkami piechoty morskiej często przyłączonymi do statków rozmieszczonych na morzu. Lotniskowce marynarki wojennej zwykle wystrzeliwane są z eskadrami latającymi wzdłuż eskadry marynarki wojennej.

W epoce nowożytnej Marines rozszerzyli operacje bojowe. Ogólnie rzecz biorąc, są one bardziej zwinne i lżejsze w porównaniu do innych gałęzi, a ich celem jest szybkie wdrożenie.

Oddziały amerykańskiej armii mają wiele podobieństw, ale każda z nich ma własną unikalną kulturę. W każdym oddziale dostępne są różne zachęty, możliwości przydzielania zadań i miejsc pracy, wskaźniki wdrażania i stawki promocyjne. Oto kilka czynników w Marine Corps, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu.

Rekrutacja środowiska

Z wyjątkiem Straży Przybrzeżnej, Korpus Piechoty Morskiej jest najmniejszą służbą wojskową i potrzebuje tylko około 38 000 nowych rekrutów rocznie (w porównaniu ze średnim rocznym rekrutem 80 000 Armii). Marines są małe, ponieważ Korpus musi być zwinny, aby mógł szybko się rozwinąć.

Szkolenie podstawowe Marines

Obóz dla piechoty w Marine Corps jest legendarny jako najtrudniejszy i najtrudniejszy podstawowy trening wszystkich oddziałów armii USA. A po 13 tygodniach jest najdłuższa. Istnieją dwa miejsca, w których pociągi męskie rekrutują mężczyzn: Parris Island, South Carolina i rekrutacyjny skład szkoleniowy w San Diego w Kalifornii. I jak można sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę konkurencyjny charakter wojska, istnieje intensywna rywalizacja pomiędzy "wschodnim wybrzeżem" a "zachodnim wybrzeżem" Marines.

Samica Marine rekrutuje pociąg na Parris Island oddzielnie od mężczyzn.

Możliwości edukacyjne dla piechoty morskiej

Oczywiście każdy, kto zaciąga się do jakiegokolwiek oddziału amerykańskiego wojska, może otrzymać GI Bill, który zapewnia stypendia dla amerykańskich weteranów. Marine Corps ma także fundusz uczelniany, który dodaje pieniądze do miesięcznych uprawnień do GI Bill.

Oferty pracy dla marines

Korpus Piechoty Morskiej ma ponad 180 miejsc pracy, które jak wspomniano powyżej, są określane przez ich numer MOS .

Ponieważ korpus piechoty morskiej otrzymuje spore wsparcie ze strony marynarki wojennej, stosunek pracy jest silnie związany z zadaniami bojowymi.

Nie ma prawdziwego sposobu na uzyskanie gwarantowanej pracy po zaciągnięciu się do marines. Ogólne oczekiwania dotyczą tego, że nowi rekruci po prostu chcą być żołnierzami piechoty morskiej, a praca, którą wykonują, jest sprawą drugorzędną.