Przystąpienie do korpusu piechoty morskiej

Zanim wstąpisz do jakiejkolwiek gałęzi wojskowej, powinieneś przeprowadzić badania i znaleźć kilka obszarów, w których chciałbyś się specjalizować. Od nauk komputerowych po operacje specjalne i wszystko pomiędzy, wojsko zabierze twoje zainteresowania i znajdzie dla ciebie dom.

Jeśli wykonałeś swoje badania, możesz pomóc rekruterom kierować się ogólnym typem pracy, którą chciałbyś wykonywać w wojsku.

Dołączając do korpusu piechoty morskiej, musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Aby rozpocząć, biorąc pod uwagę swoją sprawność fizyczną i pracę, którą chcesz zrobić.

Standardy sprawności fizycznej

Po pierwsze, ze wszystkich gałęzi usług, USMC ma najtrudniejsze standardy sprawności fizycznej. Przebieg w czasie jest dłuższy (3 mile), a ćwiczenie z zawieszonym / zginanym ramieniem sprawdza się również w przypadku Marines. Rucking, który idzie szybko podczas noszenia plecaka i innego sprzętu i broni, będzie również częścią treningu niezależnie od wykonywanej pracy.

Powiedzenie "Wszyscy żołnierze piechoty to strzelcy" nie jest mitem. Niezależnie od twojego MOS, wszyscy Marines są uważani za Strzelców jako pierwsi, i niezależnie od tego, jakie MOS (praca) oni posiadają, po drugie. Faktycznie, Marine Corps był nawet znany z rozmieszczania członków zespołu w celu zwalczania stref i używania ich w patrolach bojowych (patrz Układanie fletu i Podnoszenie karabinu ).

Przygotuj się więc na standardy sprawności fizycznej przed rozpoczęciem kursu.

Twój rekruter zazwyczaj upewni się, że jesteś przygotowany przed dołączeniem do marines. Jako kraj, Stany Zjednoczone stale zwiększają wagę i procent tkanki tłuszczowej w ciągu ostatnich lat. W rzeczywistości, głównym powodem, dla którego młodzi rekruci nie mogą wstąpić do wojska, jest fakt, że nie osiągnęli oni ogólnie poziomu wzniosłości / wagi wojskowych.

Poprzednie pokolenia walczyły z brakiem dyplomu ukończenia szkoły średniej, dyskwalifikacji medycznej, rejestrów karnych jako głównych powodów, dla których nie mogły wstąpić do wojska. Spełnienie wyższego niż przeciętny standardu fitness przed przystąpieniem do wojska pomoże ci ukończyć z mniejszą ilością rozpraszających cię rzeczy, lepiej nauczyć się pracy i statystycznie rzadziej zostanie rannych niż rekruci, którzy nie są przygotowani.

Wybór pracy lub specjalności wojskowej pracy (MOS)

Po drugie, wybór umiejętności powinien być czymś, co naprawdę chcesz osiągnąć. Marine Corps ma ponad 180 miejsc pracy , które nazywają się "Military Occupational Specialties" lub "MOS".

Ponieważ korpus piechoty morskiej otrzymuje spore wsparcie ze strony marynarki wojennej (medycznej, dentystycznej, kapelana), ich współczynnik zatrudnienia jest mocno obciążony miejscami pracy w walce, jednak przy stale zmieniających się potrzebach wojskowych, praca polegająca na umiejętnościach wysoce technicznych jest ważne dla rekrutacji marines.

Miejsca pracy, które wymagają umiejętności pracy w sieci komputerowej, umiejętności komunikacji elektronicznej i innych zaawansowanych technologii, wciąż zyskują na znaczeniu, ponieważ wojsko potrzebuje tych zdolności nie tylko do celów operacyjnych, ale także do morale marynarzy i czasu osobistego.

Niemożliwe jest uzyskanie " gwarantowanej pracy " w umowie o zaciągu marines. Kiedy wnioskodawca wchodzi do biura rekrutacji korpusu piechoty morskiej, oczekuje się, że "będzie chciał zostać marynarzem", a faktyczne zadanie Marine Corps będzie drugorzędne.

Większość żołnierzy piechoty morskiej jest rekrutowanych na polu ogólnym. Załóżmy na przykład, że chcesz zostać administratorem w Marine Corps. Zapisałbyś się pod " Polem kadrowym i polem administracyjnym ", ale masz zagwarantowane tylko jedno z MOS (zadań) wymienionych w tym polu. Nie masz gwarancji żadnego konkretnego MOS. Istnieje ponad 35 różnych dziedzin kariery, z którymi związane są dziesiątki powiązanych MOS. Niektóre przykłady pól kariery USMC MOS są następujące:

Istnieje wiele innych dziedzin kariery MOS, od lingwistów, transportu i konserwacji pojazdów, usług gastronomicznych, bezpieczeństwa, a nawet zespołu. Jeśli rozważasz dołączenie do wojska, zastanów się, jakich umiejętności chcesz się nauczyć i jak chcesz służyć swojemu krajowi. Następnie znajdź, która gałąź serwisu jest dla ciebie odpowiednia, ponieważ badania nad przyszłą ścieżką kariery nie powinny być czymś, co pozostawiasz innym, aby zdecydować za ciebie. Prowadzisz rozmowę i znajdujesz pracę, która Cię interesuje, nie pozwól, by potrzeby wojska powiedziały ci, w czym się specjalizujesz.