Opisy zleconych stanowisk morskich: MOS 0312

Wymagania stawiane i obowiązki marynarza piechoty morskiej

nasza Marynarka Wojenna

Kody MOS (Military Occupational Specialty) składają się z czterech cyfr, które służą do wyznaczania określonych stanowisk, obowiązków i stanowisk pracy w amerykańskim korpusie piechoty morskiej. MOS 0312 jest przypisany do Rzepaku Rzeki lub członka załogi RAC, który wykonuje obowiązki jako sternik na RAC lub który używa pokładowych systemów uzbrojenia, w tym M240G, M2 i MK-19.

To jest bezpłatny MOS (FMOS), rodzaj MOS, który może być wypełniony przez dowolnego Marine bez względu na jego pierwotnego MOS (PMOS), a zakres zasięgu rozciąga się od Gunnery Sergeant do Private First Class.

Ten MOS został zmieniony w czerwcu 2016 r. W ramach współpracy sekretarza marynarki i komendanta korpusu piechoty morskiej. Tytuł "Riverine Assault Craft Crewman" został zmieniony na "Riverine Assault Craft Marine" w tym czasie, aby odzwierciedlić wyniki badań nad wykonalnością i stosownością używania słowa "man" w dowolnym miejscu pracy.

Wymagania dotyczące zadania MOS 0312

Zawodnik Rzeki Rzemieślniczej lub członek załogi musi mieć wynik GT co najmniej 90, a wyższy preferowany. Musi ukończyć kurs dla załogi RAC na 2g EOTG, II MEF. Jako minimum musi być to survival wodny, druga klasa (CSW-2).

Po ukończeniu kursu Riverine Assault Craft Crewman, wnioskodawca musi mieć MOS przypisany jako NMOS do 03 Marines służących w Small Craft Company, 2d Marine Division lub jakiejkolwiek innej jednostce Marine, która zatrudnia Riverine Assault Craft. Zwykle dzieje się to po tym, jak przeszedł on jednostkę MOJT i po sześciu miesiącach obserwowanego czasu.

Marines mają wybór MOS, o który chcą się ubiegać w momencie, gdy się do niego zgłosili, ale konkurencja na to stanowisko jest zwykle zacięta. Marines nie zawsze wybierają MOS, który wybiorą, chociaż Marine Corps dokłada wszelkich starań, aby umieszczać rekrutów w MOS, którego zażądają. Marines nie są też ograniczone do jednego MOS podczas kariery wojskowej.

Osoby, które pomyślnie ukończyły aplikację, natychmiast wnioskują o inny rodzaj MOS broni. Jeśli tego nie zrobią, mogą otrzymać MOS 0311 z zakresem rangi sierżanta na prywatne. "03" w MOS oznacza piechotę i zawiera zarówno MOS 0311, jak i MOS 0312. MOS 0311 jest pozycją strzelca.

Obowiązki i obowiązki MOS 0312

Możesz zapoznać się z MCO 3500.32, Intelligence Training and Readiness Manual, aby uzyskać pełną listę zadań i zadań związanych z tą pozycją.

Powiązane Kody Wydziału Pracy

Nie istnieje cywilny odpowiednik tego MOS.

Powiązane zadania korpusów piechoty morskiej

Żadne inne zadania Marine Corps nie są powiązane z tym MOS.

Powiązana klasyfikacja SOC / kod SOC

Ten MOS jest powiązany ze wszystkimi innymi klasyfikacjami 55-3019, a także ze Specjalistami lotnictwa i broni oraz członkami załogi i wojskowymi operacjami taktycznymi.

Wiele z powyższych informacji pochodzi z MCBUL ​​1200, część 2 i 3.