Oczekiwania i rady dotyczące spotkania z wojskowym rekruterem

Jak przygotować się na spotkanie z rekruterem wojskowym? Dowiedz się, czego możesz oczekiwać i jakie pytania zadawać. Jeśli nie masz pewności, którą usługę dołączyć , możesz odwiedzić rekruterów ze wszystkich usług. Poinformuj rekrutera z góry, że odwiedzasz wszystkich rekruterów, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Przywołanie przyjaciela lub relacja z Twojego spotkania rekrutacyjnego

Dobrym pomysłem jest sprowadzenie rodzica, krewnego lub jeszcze lepszego, kogoś, kto służył w wojsku podczas twojej pierwszej wizyty.

Upewnij się jednak, że jest to ktoś, komu ci wygodnie jest słyszeć odpowiedzi na osobiste pytania zadawane przez twojego rekrutera podczas pierwszej rozmowy. Należą do nich: "Czy kiedykolwiek używałeś narkotyków?" Rekrutujący zadaje te pytania, aby upewnić się, że zna twoje podstawowe kwalifikacje i czy może pozwolić sobie na spędzanie cennego czasu z tobą. Jeśli nie chcesz, aby twoi rodzice usłyszeli prawdziwą odpowiedź na te pytania, prawdopodobnie lepiej będzie, gdy będziesz sam.

Pytania do zapytania rekrutera

Dobrym pomysłem jest przygotowanie listy pytań, które należy zadać z wyprzedzeniem. Bądź tak konkretny, jak to możliwe. Podczas gdy większość rekruterów nie będzie cię okłamywać, pamiętaj, że rekruter żyje lub umiera według liczby osób, które może rekrutować. On lub ona może nie zgłaszać informacji, które mogą ścigać potencjalnego twórcę kwot.

Do ciebie należy zadawanie konkretnych, konkretnych, bezsensownych pytań i oczekiwanie bezpośrednich odpowiedzi. Bądź bardzo podejrzliwy wobec jakichkolwiek niejasnych lub niejasnych odpowiedzi.

Zawsze naciskaj, by poznać szczegóły. W razie wątpliwości poproś rekrutera, aby umieścił informacje na piśmie, podpisał je lub pokazał w przepisach, przewodnikach lub broszurach, że to, co mówi, jest prawdą.

Jeśli dołączasz do aktywnej służby lotniczej lub marynarki wojennej aktywnej, w większości przypadków nie chcesz zadawać zbyt wielu pytań na temat konkretnych zadań wojskowych.

Selekcje pracy dla tych oddziałów są wykonywane podczas przetwarzania w Military Entrance Processing Station (MEPS), a rekruterzy nie mają z tym nic wspólnego (lub niewiele).

Zamiast tego skoncentruj swoje pytania na ogólnych zaletach tej konkretnej usługi (długość podstawowego szkolenia, urlop (urlop), opieka medyczna, koszary / warunki zakwaterowania / zakwaterowania, świadczenia edukacyjne itp.). Jeśli przyłączysz się do Armii czynnej, czynnego korpusu piechoty morskiej, Armii lub Gwardii Narodowej, lub sił Rezerwy (któregokolwiek z oddziałów), rekruter będzie miał więcej informacji na temat możliwości zatrudnienia (więcej na ten temat w następnym rozdziale ).

Wspólna uprzejmość dla spotkań rekrutujących

Traktuj rekrutera z taką samą uprzejmością, jaką dałbyś, gdybyś był na spotkaniu z dyrektorem ds. Zatrudnienia w cywilnej pracy. Rekruterzy są zajęci zwierzętami. W rzeczywistości, rekruterzy poświęcają więcej godzin w pracy niż jakiejkolwiek osobie w wojsku. Rekruterzy nie otrzymują premii pieniężnej za podpisywanie osób. Otrzymują swoją regularną wypłatę, niezależnie od tego, czy zaciągasz się, czy nie.

Jeśli wpadniesz bez spotkania, nie zdziw się, jeśli nie ma tam twojego rekrutera. Może zabierał kogoś do MEPS, mówiącego w liceum, starającego się uspokoić zdenerwowanych rodziców w domu skarżącego lub biorąc kilka dni zasłużonego urlopu (wakacje).

Pokaż się na spotkanie i nie anuluj w ostatniej chwili. Jeśli próbujesz znaleźć pracę w firmie Microsoft, na pewno nie będziesz chodzić ubrany jak bum lub umówić się na spotkanie, tylko po to, aby anulować je w ostatniej chwili.

Przechodzenie do podstaw

Wcześniej czy później będziesz musiał przerwać zakupy i zdecydować, do której służby wojskowej chcesz dołączyć. Być może spotkałeś rekrutera, który naprawdę zrobił na tobie wrażenie, lub może spotkałeś rekrutera, który sprawił, że poczułeś zimno. Ważne jest, abyś nie wybierał swojej służby wojskowej w oparciu o twoje postrzeganie jakości rekrutera. Wybierz swoją usługę w oparciu o swoje zainteresowania, a nie to, czy rekruter był na tyle uprzejmy, by kupić ci lunch w McDonald's.

Po podjęciu decyzji umów się z rekruterem na spotkanie w sprawie usługi, do której chcesz dołączyć.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi rekruter, będzie wstępna kwalifikacja. Rekrutujący poprosi Cię o kilka pytań, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do służby wojskowej . Będą to pytania dotyczące wieku, obywatelstwa lub statusu imigracyjnego, poziomu wykształcenia, historii kryminalnej, historii nadużywania narkotyków oraz stanu zdrowia. Rekrutujący może cię zważyć i poprosić o sprawdzenie dokumentów osobistych (akt urodzenia, dyplom ukończenia szkoły średniej, kartę ubezpieczenia społecznego itp.).

Przekaż całej prawdzie rekruterowi

Ważne jest, abyś był uczciwy wobec rekrutera. Jest również bardzo ważne, aby nie pozwalać rekruterowi zachęcać, doradzać ani nawet sugerować, że kłamiesz na temat którejkolwiek z tych ważnych informacji. Przestępstwem jest podawanie nieprawdziwych informacji lub zatrzymywanie wymaganych informacji na temat wszelkich dokumentów dotyczących rekrutacji wojskowej.

Pamiętaj, że nie ma prawa wstępować do wojska Stanów Zjednoczonych. Rekrutujący korzysta z podanych informacji w celu ustalenia, czy jesteś uprawniony do przystąpienia, na podstawie Departamentu Obrony (DOD) i indywidualnych standardów obsługi. Normy te istnieją z powodów. To nie Ty lub rekruter decydujesz, które normy są ważne, a które nie. O wiele lepiej jest zdyskwalifikować się za zaciągnięcie i nigdy się nie przyłączać; to kłamać, przejść podstawowe szkolenie, odkryć kłamstwo, a następnie wyrzucić z wojska (być może z administracyjnym absolutorium, które pójdzie za tobą do końca twojego życia).

Test ASVAB

Oprócz pytań wstępnej kwalifikacji, rekrutujący może poprosić Cię o pobranie przykładowego testu ASVAB (Arped Forces Assocation Asptitude Battery) . Jest to skomputeryzowany "mini-test" ASVAB z reprezentatywnymi pytaniami w czterech obszarach ASVAB, które określają ogólny wynik ASVAB (wynik AFQT). Te obszary to Wiedza o Słowie, Rozumienie Akapitów, Wiedza Matematyczna i Rozumowanie Arytmetyczne. Ten "mini test" ma całkiem niezłą reputację, jeśli chodzi o oszacowanie wyniku AFQT, który nastąpi po przejściu pełnego testu. Niektóre polecenia rekrutacji mają zasady, które uniemożliwiają zaplanowanie kandydata na aktualną ASVAB, chyba że osiągną wyznaczony minimalny wynik w tej "praktyce" ASVAB.

Kwestionariusz medyczny

Szczególnie ważny jest kwestionariusz medyczny (są dwa z nich - pierwszy jest wypełniony w biurze rekrutera, a drugi jest zakończony w MEPS, gdy bierzesz swój fizyczny). To kosztuje wojsko mnóstwo czasu i pieniędzy na przetworzenie medycznego cielesności. Jeśli medyczne pre-screen w biurze rekrutera znajdzie cokolwiek wątpliwego, rekruter musi uzyskać pozwolenie od urzędników medycznych w MEPS, aby nawet zaplanować ci fizyczny. Tak jak nie ma prawa wstępować do wojska, tak samo nie masz prawa do posiadania ciała fizycznego.

Jeśli urzędnik medyczny MEPS ustali (z kwestionariusza przed przesiewaniem), że nie posiadasz kwalifikacji medycznych, może po prostu odmówić przyjęcia fizycznego. Jeśli tak się stanie, jesteś prawie martwy w wodzie, jeśli chodzi o rekrutację, ponieważ zwolnienia nie są generalnie przyznawane w takich przypadkach, ani nie ma żadnej wykonalnej drogi odwołania.

Co jeśli nie spełniasz standardów?

Nawet jeśli nie spełnisz standardów, czasami można zrzec się historii kryminalnej, drobnych nadużywania narkotyków i stanów medycznych . To, czy warunek może zostać zniesiony, nie zależy od rekrutera. To zależy od przełożonych w jego / jej dowództwie (dokładnie od tego, w jakim stopniu łańcuch dowodzenia zależy od tego, za co jest zrzeczenie się), którzy podejmują decyzje w oparciu o obowiązujące prawo, przepisy i politykę. Niektórych rzeczy nie można zrzec się, a rekruter może ci to powiedzieć, prosto z góry.

Nie ma po prostu sposobu, aby zgadywać, czy zrzeczenie się zostanie zatwierdzone, nawet jeśli ktoś uzyskał zrzeczenie się za ten sam stan w przeszłości, lub - odwrotnie - jeśli nikt nigdy nie odstąpił od tego warunku w przeszłości. Każde zwolnienie oceniane jest indywidualnie, z wykorzystaniem kilku indywidualnych czynników, w tym między innymi:

  1. Czy stan jest progresywny?
  2. Czy stan podlega pogorszeniu przez służbę wojskową?
  3. Czy warunek wyklucza satysfakcjonujące ukończenie przepisanego szkolenia i późniejszego obowiązku wojskowego?
  4. Czy stan ten stanowi nadmierne zagrożenie dla egzaminu lub dla innych, szczególnie w warunkach bojowych?
  5. Czy rekruta jest wyjątkowo kwalifikowana, w przeciwnym razie? (Wyniki ASVAB itp.)
  6. Jakie są obecne cele rekrutacji? Jak źle ta konkretna gałąź służby potrzebuje tego konkretnego wnioskodawcy w tym konkretnym momencie? Ogólnie rzecz biorąc, gdy usługi dobrze sobie radzą w rekrutacji, rozważa się mniej zwolnień. W latach, w których usługi mają trudności ze znalezieniem wystarczająco wykwalifikowanych kandydatów do spełnienia swoich limitów, są bardziej hojni na arenie zatwierdzania zwolnień.

Zobaczyłem, że zwolnienia zostały zatwierdzone pod kątem konkretnego warunku, tylko po tym, jak zwolnienie zostało odrzucone z powodu tego samego stanu, przez tę samą usługę, kilka tygodni później.

Pamiętaj, że każda z usług ma własne standardy i zasady, jeśli chodzi o przetwarzanie rekrutacji. Jeśli nie kwalifikujesz się do jednej usługi, możliwe, że inna usługa zgodziłaby się na przetworzenie i zatwierdzenie zwolnienia.

Ogólnie rzecz biorąc, Siły Powietrzne mają reputację zatwierdzania najmniejszej liczby zwolnień, a następnie Korpusu Piechoty Morskiej, Straży Marynarki Wojennej / Straży Przybrzeżnej i ostatecznie Armii. Ponieważ polityka rekrutacji Gwardii Narodowej może znacznie różnić się od stanu-stanu, Gwardia Narodowa wielokrotnie zatwierdza zrzeczenie się, że czynne służby i siły rezerwowe nawet nie będą brać pod uwagę.

Po zakończeniu "wstępnej kwalifikacji" rekruter wtedy wie, czy może on / ona rozpocząć przetwarzanie w celu pozyskania.

Inne części w tej serii