Pierwsze obowiązki i przydziały na przyszłość w wojsku

Co rekruter nigdy nie powiedział Ci o przydziałach

Istnieją tylko dwie usługi, które zagwarantują w umowie o rekrutację konkretną pierwszą stację roboczą. Straż i rezerwy również gwarantują stację roboczą, ponieważ rekrutują się do wypełnienia konkretnych, otwartych miejsc w poszczególnych jednostkach wartowniczych i rezerwowych.

Dla wszystkich pozostałych, pierwsza selekcja stanowiska pracy (w podstawowym szkoleniu lub szkole technicznej / szkole AIT / A), w oparciu o twoje preferencje i "potrzeby usługi". W większości przypadków wypełniasz formularz, znany jako "arkusz snów", aby wyświetlić listę preferencji przydziału.

Podczas gdy usługi będą uwzględniać twoje preferencje, nadrzędnym czynnikiem decydującym jest to, gdzie wojsko najbardziej potrzebuje Ciebie. Jeśli to zbiega się z jedną z twoich preferencji, świetnie. Jeśli nie, zostaniesz przydzielony do miejsca, w którym usługa Cię chce.

W przeważającej części "arkusz marzeń" do pierwszego zadania jest najlepiej traktowany jako łącznik, bez żadnych gwarancji.

Niektóre prace w Navy pozwalają, aby twoje zadanie było oparte na twojej klasie w "A-School". Oczywiście, zadania są oparte na ważnych ofertach pracy. Jeśli masz zadanie naprawy czołgów, zostaniesz przydzielony do baz, które mają naprawić czołgi.

Przyszłe zadania

Po pierwszym przypisaniu obowiązków kolejne zadania są wykonywane nieco inaczej. W większości wypadków będziesz mieć więcej do powiedzenia w przyszłych zadaniach, niż masz przy pierwszym przydziale obowiązków . Istnieje jednak kilka ograniczeń.

Członkowie pierwszej kadencji (ci, którzy znaleźli się w pierwszej fazie rekrutacji ), zostali umieszczeni na liście członków kontynentu (CONUS) w USA, którzy muszą mieć 12-miesięczną stację, zanim będą mogli przenieść się do innej lokalizacji i muszą mieć 24-miesięczną stację roboczą zanim pozwolono im przenieść się do innej kontynentalnej lokalizacji w USA.

Kariera (ci, którzy ponownie zaciągnęli się co najmniej raz) zarejestrowali członków przydzielonych do kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, którzy muszą mieć 24-miesięczną stację roboczą, aby przenieść się do zagranicznej lokalizacji i muszą mieć 36-miesięczny staż w celu przeniesienia się do innego kraju. kontynentalne położenie USA.

Czas spędzony na zagranicznej trasie zależy od lokalizacji. Na przykład większość krajów Europy i Japonii uważa się za standardowe wycieczki zagraniczne. Czas trwania zadania wynosi 24 miesiące dla osób samotnych lub osób na utrzymaniu, które zdecydowały się nie przynosić swoich osób na utrzymaniu, oraz 36 miesięcy dla osób, które przyprowadzają osoby na utrzymaniu.

Inny rodzaj zadań zagranicznych, podobnie jak większość zleceń w Korei, uważa się za zdalne. Na wycieczce zdalnej nie można zabrać ze sobą rodziny na koszt rządu, a długość trasy to 12 miesięcy. Z drugiej strony, ci, którzy wracają z odległej trasy, zazwyczaj otrzymują preferencje dotyczące przydziałów niż ci, którzy wracają ze standardowej trasy.

W przypadku standardowych wycieczek zagranicznych, można ogólnie zwiększyć ich szanse na wybranie wolontariatu na dłuższy czas trwania wycieczki. Jest to standardowa trasa, plus 12 miesięcy.

Oczywiście można też nieświadomie zostać przydzielonym również za granicą. Generalnie odbywa się to w oparciu o ostatnią datę powrotu zagranicznego członka wojska.

Kontynuacja zadania

Kolejne zadanie to zadanie po zdalnej trasie. Osoby z zamówieniem na wycieczkę zdalną mogą ubiegać się o kolejne zadanie, zanim wyruszą w dalszą trasę.

Kiedy ktoś jest przydzielony do 12-miesięcznej wycieczki, można przenieść ich osoby tam, gdzie chcą w Stanach Zjednoczonych, na koszt rządu, aby żyć, gdy członek jest nieobecny. Rząd musi następnie ponownie zapłacić, aby przenieść osoby pozostające na utrzymaniu z nowego miejsca zamieszkania, gdy członek powróci z trasy. Osoby samotne, nawet jeśli nie mają osób na utrzymaniu, mogą również korzystać z programu kontynuacyjnego.

Ważne jest, aby nie mylić zadań z wdrożeniami , które są oczywiście oparte na wielu czynnikach, takich jak sytuacje geopolityczne i zapotrzebowanie wojsk amerykańskich na całym świecie.

Trudne zadania

Każda z tych usług ma również procedury dotyczące trudnych zadań. Umożliwia to członkowi wojskowemu złożenie wniosku o przeniesienie do określonego obszaru / bazy z powodu poważnych problemów rodzinnych. Wojskowa definicja trudności pojawia się wtedy, gdy występują ekstremalne problemy rodzinne, takie jak choroba, śmierć lub nadzwyczajne okoliczności, które mają charakter tymczasowy, a szczególne okoliczności wymagają obecności członka wojska.

Jeśli problem nie jest problemem, który można rozwiązać w ciągu jednego roku, zostanie potraktowane zwolnienie z trudnej sytuacji , a nie zadanie w trudnej sytuacji.

Wspólne przypisanie współmałżonków

Gdy jeden członek wojska jest żonaty z innym członkiem wojskowym, obydwaj muszą ubiegać się o przydzielenie razem. Nazywa się to zadaniem wspólnego współmałżonka. Wojsko będzie próbowało przydzielić współmałżonków, ale nie ma żadnych gwarancji. Współczynnik skuteczności przy przydzielaniu wspólnych współmałżonków wynosi około 85 procent.

Wspólne przydziały współmałżonków są oczywiście łatwiejsze do przyjęcia, jeśli oboje małżonkowie znajdują się w tym samym oddziale wojska.

Dopuszczalne przeniesienia

Przymusowe przeniesienie to taki, który nie kosztuje rządu żadnych pieniędzy. Najbardziej permisywne ponowne przydziały są w formie zamiany, czyli gdy jeden członek wojska znajduje innego z tą samą rangą i pracą, obecnie przypisaną (lub z rozkazami) do bazy, do której chce się udać.

Obaj członkowie, którzy zgodzą się na wymianę, muszą zapłacić za swój własny ruch. Obejmuje to przesyłkę własności osobistej. Zwykle biura wojskowe utrzymują listy wojskowych na całym świecie, którzy chcą się wymienić. Aby zakwalifikować się do wymiany, należy mieć wymieniony wyżej wymagany czas na stacji, innymi słowy, osoba, która musi zostać zatrudniona na czas określony, musi mieć 24-miesięczną stację roboczą, aby zamienić się z kimś w innej lokalizacji w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych.

Podstawa preferencji

Zanim członek wojskowy ponownie się zgłosi, może złożyć wniosek o przeniesienie do wybranej przez siebie bazy. Wojsko, oczywiście, chce, aby ta osoba ponownie się zaciągnęła, więc starają się dostosować do takiej bazy życzeń. Po zatwierdzeniu członek musi ponownie zarejestrować się, aby zaakceptować zadanie.

Uprawnienia podróżne

Kiedy ukończysz szkołę techniczną / szkołę AIT / A, wojsko zapłaci autoryzowane koszty, abyś mógł udać się do następnej dyżurnej służby lub do portu swojego wojskowego lotu do zagranicznych zadań.

Zanim opuścisz szkołę, możesz odwiedzić stronę finansową (z kopiami swoich zamówień) i zwykle otrzymać zaliczkę (około 80 procent) z szacowanego wynagrodzenia za podróż.

Wojsko nie płaci za podróż na urlopie. Płacą ci za bezpośrednią podróż ze starej przydziału służbowego do następnego zadania. Jeśli podróżujesz do domu na urlopie, wszelkie dodatkowe koszty są poza twoją kieszenią.

Przesyłka własność prywatna

Jeśli posiadasz pojazd i dostaniesz zlecenie za granicą, wojsko wyśle ​​ci pojazd lub zapisze go, gdy będziesz nieobecny.

Niektóre lokalizacje nie zezwalają na wysyłkę samochodu osobistego, a inne ograniczają je do określonych rang. W takich przypadkach wojsko będzie przechowywać pojazd za darmo, gdy jesteś przydzielony za granicą.

Wojsko zapłaci za przeniesienie twojej własności osobistej z miejsca zamieszkania do pierwszej stałej placówki, lub możesz wynająć ciężarówkę, przenieść ją samodzielnie. W takich przypadkach wojsko zwróci ci część kwoty, którą zapłaciliby kontrahentowi za przeniesienie.

Inne części w tej serii