To, co rekruter wojskowy nigdy ci nie powiedział

Seria o prawdzie o tym, czego naprawdę można się spodziewać w wojsku

Podczas gdy zdecydowana większość rekruterów wojskowych to ciężko pracujący, uczciwi i oddani profesjonaliści, istnieje kilka rzadkich rekruterów, którzy kuszą się naginać prawdę i / lub wręcz kłamać i / lub rażąco oszukiwać, aby zarejestrować rekruta. Zdarza się to dość często, gdy wszyscy słyszeliśmy przerażające historie o rekruterach wojskowych . Dlaczego niektórzy rekruterzy to robią?

The Truth About Military Recruiting: To gra liczbowa

Dzieje się tak ze względu na sposób konfigurowania systemu rekrutacji.

To gra liczbowa, czysta i prosta. Zadaniem rekrutera wojskowego jest znalezienie wystarczającej liczby wykwalifikowanych wolontariuszy do obsadzenia przewidywanych wolnych miejsc pracy w roku podatkowym dla danego działu usług. Rekruterzy są oceniani przez przełożonych przede wszystkim od liczby rekrutów, których rejestrują. Zarejestruj duże liczby, a jesteś uznany za dobrego rekrutera. Nie udało się zarejestrować minimalnej przydzielonej Ci liczby (określanej jako "robienie misji"), a karierę możesz znaleźć w ślepej uliczce. Ta polityka zmusza niektórych rekruterów do przyjmowania nieetycznych praktyk w celu wykonania misji.

Zasady dla rekruterów

Pytasz więc: "dlaczego usługi tego nie powstrzymają?" Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Każda z tych służb rekrutuje przepisy, które sprawiają, że rekruterzy są przestępstwem kłamać, oszukiwać lub świadomie przetwarzać kandydatów, o których wiedzą, że nie kwalifikują się do rekrutacji . Rekruterzy są karani, gdy zostaną złapani wbrew standardom.

Jednak kluczową frazą jest "kiedy zostaną złapani". Nie jest to łatwe, ponieważ zazwyczaj nie ma żadnych świadków. Staje się typem "powiedział / on powiedział".

Selektywne przesłuchanie przez Enlistees

Nie zawsze jest to wina rekrutera. W wielu przypadkach zgłaszane przez kłamcę rekordy są przypadkami selektywnego słuchania przez rekrutów.

Osoba rekrutująca może powiedzieć: "Wiele naszych baz ma teraz pokoje jednoosobowe dla większości ludzi", a wnioskodawca może usłyszeć: "Na pewno nie będziesz miał współlokatora". Większość rekruterów jest uczciwych. Niewiele personelu wojskowego poświęca więcej godzin pracy tygodniowo niż rekruterzy.

Czy dla ciebie jest prawo wojskowe?

Jednak wojsko nie jest dla wszystkich. W pełni 40 procent rekrutów, którzy zaciągnęli się do wojska, nie ukończy pełnego okresu służby. Chociaż wiele zrzutów nastąpi z przyczyn pozostających poza kontrolą rekruta, takich jak problemy medyczne, które rozwijają się po przystąpieniu do wojska. Jako pierwszy sierżant od 11 lat odkryłem, że znaczna liczba mimowolnych zrzutów, które nałożyliśmy na rekrutów w pierwszej kolejności, była spowodowana tym, że po prostu przestali próbować. Odkryli, że wojsko nie jest tym, czym według nich miało być. Wielu z nich powiedziało mi, że wojsko nie jest nawet bliskie temu, co powiedzą im ich rekruterzy. Kiedy tak się dzieje, wszyscy tracą.

Więcej: To, czego rekruter nigdy Ci nie powiedział

Ta seria ma na celu zaoszczędzenie niektórych z tych 40 procent, pozwalając potencjalnym rekrutom wiedzieć z góry, tylko na co się zapisują. Przejdźmy z show!