Proces rekrutacji wojskowej USA i wybór kandydatów

Co rekruter nigdy Ci nie powiedział o wyborze pracy w wojsku

Program z opóźnionym wprowadzeniem przeklinania. rekrutacja.mil

Werbowanie do wojska powinno być wezwaniem młodych mężczyzn i kobiet do służby, a nie tylko pracą, którą należy uzyskać, jeśli nie masz innego wyjścia. Wojsko oferuje wyjątkowe szkolenia zawodowe, świadczenia edukacyjne, płatne urlopy oraz opiekę medyczną i dentystyczną. Upewnij się, że wiesz, co chcesz zrobić, zanim porozmawiasz z rekruterem i poprowadzisz rozmowę i działania rekrutera do tego, co chcesz robić - o ile się do tego kwalifikujesz.

Gdy rekrutujący określi twoje kwalifikacje do rekrutacji (lub uzyska pozwolenie od swoich przełożonych na przetwarzanie ciebie, w przypadku, gdy wymagane będzie zrzeczenie się), rozpoczniesz proces rejestracji.

MEPS

Pierwszą przeszkodą, z jaką musisz sobie poradzić, jest ustalenie, czy masz kwalifikacje medyczne do wstąpienia do wojska. Piłka zostaje najpierw przetoczona przez rekrutera, który wysyła formularze i dokumenty do MEPS (Military Entrance Processing Station) , gdzie odbywa się prawdziwe przetwarzanie.

Akumulator Aptitude Armed Forces (ASVAB)

Podczas gdy ten test jest zwykle wykonywany w MEPS, można go również wykonać w szkole średniej. ASVAB służy do określania stanowisk, do których masz kwalifikacje akademickie. To jest mądre, aby wziąć miesiąc i zrobić kilka testów ASVAB online praktyce lub dostać książkę z ćwiczeniami i wskazówki, aby uzyskać lepszy wynik. Powód, dla którego musisz zdobyć dobry wynik na ASVAB, ponieważ może on zdecydować, czy dostaniesz numer jeden w wyborze pracy po zakończeniu szkolenia / szkolenia podstawowego.

Istnieją trzy sposoby wykorzystania baterii ASVAB Sił Zbrojnych Sił Zbrojnych w celu zakwalifikowania się do służby wojskowej (i kwalifikacji do pracy w wojsku). Można go pobrać w liceum, w wersji papierowej w MEPS lub w wersji skomputeryzowanej w MEPS. Trzecią opcją jest sposób, w jaki większość rekrutów przyjmuje ASVAB.

Wizyta w MEPS ma charakter dwufazowy: część procesu nie należy do żadnej indywidualnej usługi. Jest to operacja wspólnej obsługi, która próbuje ustalić, czy masz kwalifikacje do wojska. Obejmuje to badanie lekarskie i części testowe (ASVAB, DLAB itp.) MEPS.

Kwalifikacje zawodowe

Uzyskanie wybranej pracy w siłach zbrojnych nie jest gwarantowane. Musi być dostępna wakat, a ty musisz być wykwalifikowany. Kwalifikacja stanowiska opiera się na kilku czynnikach. Najważniejsze są twoje wyniki linii ASVAB. Usługi mają przypisane minimalne wyniki linii ASVAB do każdego zleconego zadania.

Oprócz wyników linii ASVAB wiele zadań wymaga od kandydata kwalifikowania się do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa. Jeżeli wnioskodawca ma cokolwiek w swoim pochodzeniu, które może uniemożliwić zatwierdzenie zwolnienia, doradcy zawodowi MEPS raczej nie pozwolą skarżącej zarezerwować tej pracy. Niektóre zadania wymagają dodatkowych testów. Na przykład, każda praca, która wymaga nauki języka obcego, wymaga zaliczenia na karcie Defence Language Aptitude Battery (DLAB) .

Różne zadania mają różne wymagania fizyczne. Po przejściu badania lekarskiego w MEPS, przypisuje się profil fizyczny , który jest serią liczb, która wskazuje stan zdrowia członka w wyznaczonych obszarach medycznych.

Aby zarezerwować pracę, należy spełnić minimalny profil fizyczny wymagany do tego zadania. Twój rekruter powinien ci przypomnieć i przetestować cię często, jeśli szukasz niektórych z mocniejszych programów w wojsku, takich jak: Army Ranger / Special Forces, Navy SEAL / EOD / SWCC, Marine RECON lub Air Force PJ. Jednakże, jeśli szukasz armii lub piechoty USMC, musisz przygotować się również na wyzwania związane z obozem po bootowaniu. Kształtowanie się przed MEPS ma kluczowe znaczenie dla niektórych zadań specjalnych.

Każda z usług ma inne zasady / procedury, jeśli chodzi o gwarantowane miejsca pracy - często, jeśli nie zdasz żadnego z tych testów przed podstawowym, stracisz "gwarantowany automat".

Praca w armii

W armii, zwerbowana praca nazywa się MOS, czyli wojskową specjalnością zawodową. Armia jest jedyną usługą oferującą gwarantowaną pracę ( MOS ) wszystkim, nawet jeśli nie jest to dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. To zależy od twoich kwalifikacji i od tego, które zawody mają aktualne lub przewidywane otwory.

Jeśli praca, której szukasz, nie jest dostępna, możesz wybrać inną pracę lub nie zaciągać się, jeśli nie ma nic innego, co wolisz robić w armii.

Praca w lotnictwie

Siły Powietrzne odwołują się do zleconych stanowisk Specjalistyczne kody Sił Powietrznych (AFSC) Siły Powietrzne mają dwie opcje werbunku: Gwarantowana Praca i Gwarantowany Obszar Aptitude. W ramach gwarantowanego programu pracy wnioskodawca ma zapewnione szkolenie w konkretnym zadaniu sił powietrznych. W ramach programu gwarantowanych umiejętności kandydat ma gwarancję, że zostanie wybrany do pracy, która przypada na jeden z wyznaczonych obszarów umiejętności. Siły Powietrzne podzieliły wszystkie swoje zadania na cztery obszary umiejętności: ogólne, elektroniczne, mechaniczne i administracyjne.

Ponieważ Siły Powietrzne mają o wiele więcej kandydatów niż mają automaty do gry, bardzo często zdarza się, że wnioskodawca przetwarza za pośrednictwem MEPS i zwraca się z powrotem do opóźnionego programu werbunku bez zarezerwowanego miejsca pracy lub terminu wysyłki. Zamiast tego, podczas pobytu w MEPS, dostarczają listę preferencji dotyczących obszaru pracy i uzdolnień do doradcy zawodowego, a następnie są umieszczani na liście kwalifikowanych oczekujących, aby jedna z ich preferencji stała się dostępna. Może to potrwać kilka miesięcy. Nierzadko zdarza się, że kandydat sił powietrznych przebywa w DEP przez 8 lub więcej miesięcy, zanim ostatecznie wyrusza na szkolenie podstawowe.

Aby dołączyć do Sił Powietrznych, trzeba być elastycznym zarówno przy wyborze stanowisk pracy, jak i terminach dostępności.

Dla tych, którzy mają dużą elastyczność, Siły Powietrzne mają program nazywany listą szybkich okrętów. Co pewien czas zgłaszający z zastrzeżonym automatem zostanie zwolniony z DEP w ostatniej chwili. Siły Powietrzne pozwolą wnioskodawcom z DEP dobrowolnie umieścić swoje nazwisko na liście szybkiego statku, aby zastąpić wnioskodawcę, który odpadł. Przygotuj się do pracy w trybie DEP, ponieważ w niektórych przypadkach możesz uzyskać połączenie w ciągu niecałego tygodnia. Nie musisz jechać, ponieważ będą oferować wcześniejszy automat komuś innemu, ale dostaniesz kolejną szansę, którą możesz wykorzystać w niektórych specjalnościach.

Praca w marynarce wojennej

Marynarka wojenna nazywa swoje stanowiska "ocenami". Marynarka oferuje dwa programy: gwarantowaną pracę i nieokreślonego marynarza. Marynarka ma również specjalne programy werbunkowe, dzięki którym możesz zdobyć wiedzę o tym, do jakiego obszaru się wybierasz, ale nie o konkretnej ocenie (pracy).

Praca w Marines

Podobnie jak armia, zaciągnięta praca w Marine Corps nazywa się MOS. Marines oferują również dwa programy: Gwarantowana praca i ogólne pole. Bardzo niewielu kandydatów na marynarzy otrzymuje gwarantowaną pracę; głównie osoby z wykształceniem wyższym lub wysoką oceną ASVAB, ubiegające się o określone, wyspecjalizowane specjalizacje.

Praca w straży przybrzeżnej

Podobnie jak marynarka wojenna, zatrudnienie w Straży Przybrzeżnej nazywane jest "ocenami". Ze wszystkich usług Coast Guard oferuje najmniej gwarantowanych miejsc pracy. Zazwyczaj jest zatrudniony w Coast Guard , nieokreślony, a następnie udaje się na pracę po okresie szkolenia w miejscu pracy w "podstawowej straży przybrzeżnej" na swoim pierwszym stanowisku służbowym. Kilka szkół (a zatem miejsca pracy) są oferowane podczas podstawowego szkolenia.

Oprócz oferowania najmniejszej ilości gwarantowanych miejsc pracy, Coast Guard ma najmniejszą liczbę miejsc pracy (około 23) w dowolnej z usług. Z drugiej strony, wszystkie prace Coast Guard bezpośrednio odnoszą się do cywilnej okupacji.

Praca w rezerwach i Gwardii Narodowej

Wojskowa Gwardia Narodowa i Gwardia Narodowa , a także siły rezerwowe wszystkich oddziałów dają gwarantowane miejsca pracy wszystkim, którzy się zaciągają. Dzieje się tak dlatego, że w odróżnieniu od aktywnych sił służbowych, które rekrutują do wolnych miejsc na całym świecie, Straż i Rezerwy rekrutują pracowników do określonych wolnych miejsc w ich lokalnych obszarach.

Program opóźnionego włączenia (DEP)

Gdy doradcy zawodowi pomogli ci ustalić twój program pracy / rekrutacji, podpisz umowę na czas egzekucji i złożą przysięgę, zaciągając Cię w programie opóźnionego werbunku (DEP). DEP to status posiadania, gdy czekasz na zaplanowaną datę wysyłki do podstawowego szkolenia.

Inne części w tej serii