Navy - Surviving Military Boot Camp

Navy Recruit Training Command - Great Lakes

Marynarka ma tylko jedną lokalizację dla obozu startowego: Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Wielkich Jezior, które znajduje się na zachodnim brzegu jeziora Michigan, niedaleko Chicago. Recruit Training Command przetwarza ponad 54 000 rekrutów przez Navy Boot Camp rocznie.

Przygotuj się na Boot Camp

Jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić wcześniej, aby przygotować się do Navy Boot Camp. Przede wszystkim jest uzyskanie kształtu.

Nie myśl, że możesz udać się do Boot Camp, a oni ci pomogą. Ulepszą cię, ale jeśli przyjdziesz na próbę, prawdopodobnie nie spełnisz standardów lub zostaniesz ranny. Oba mają wyniki, których nie chcesz znieść. Ponadto, jeśli nie wiesz, jak pływać, spróbuj się nauczyć przed wyjazdem na obóz. Niedługo po przybyciu zostaniesz sprawdzony pod kątem umiejętności pływania, a ci, którzy nie potrafią pływać, będą musieli przejść dodatkowe, specjalne instrukcje. Porada ogólna: w obozie startowym zawsze lepiej nie wymagać "specjalnych instrukcji".

Jeśli jesteś użytkownikiem tytoniu, poddaj się. Podobnie jak w przypadku innych usług, palenie tytoniu lub używanie wyrobów tytoniowych nie jest dozwolone w obozie startowym. W rzeczywistości Marynarka Wojenna prawdopodobnie ma najbardziej restrykcyjną politykę wobec tytoniu w tym sensie. Palenie tytoniu lub używanie wyrobów tytoniowych nie jest dozwolone przez nikogo, zarówno wewnątrz, na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdów, w Bazie Dowodzenia Szkolenia Rekrutacji (dotyczy to również odwiedzających, którzy mogą przyjść, aby ukończyć szkołę).

Navy Boot Camp jest prawdopodobnie jedną z najbardziej "wymagających zajęć w klasie" czterech podstawowych służb wojskowych (w tym testów pisemnych!), Więc im więcej zejdziesz z drogi z góry, tym mniej będziesz zmagać się, gdy stres naprawdę się zaczyna. Powinieneś wysłuchać zaleceń ostatniego absolwenta Boot Camp:

Kilka wskazówek od członka statku

  • ZNAJDŹ 11 ogólnych zamówień.
  • ZNAJDŹ wszystkie szczegóły dotyczące rozpoznawania stawki / rangi.
  • Dowiedz się, jak zrobić stojak (łóżko) z narożnikami "szpitalnymi" 45 stopni.
  • Ćwicz prasowanie wojskowych zagnieceń w długim rękawie, zapinanym na guziki, koszulce z kołnierzykiem (podobnej do koszulek Utility wydanych w Boot Camp)
  • Gorąco polecam lekturę Podręcznika Bluejacket'a. Zwróć szczególną uwagę na Kontrolę Obrażeń, Żeglarstwo, Pierwszą Pomoc, Mundury i Pielęgnowanie oraz Historię.
  • Zapamiętaj alfabet fonetyczny. (Alfa, Bravo, Charlie ...)
  • Weź udział we wszystkich spotkaniach DEP !
  • Bądź sprawny (lub dopasuj się). Jog, robienie pompek, przysiady itp. PT nie jest trudny, ale jeśli jesteś w formie, może być zabawny i odprężający.
  • Przynajmniej przejdź do E-2, wypełniając DEP PQS. Możesz nie dbać o to teraz, ale powiem ci, na pewno dobrze jest ukończyć z kilkoma paskami na rękawie, zamiast nic. I, oczywiście, pomoże Ci w dół drogi!

Jak długo trwa obóz treningowy?


Navy Boot Camp składa się z ośmiotygodniowego szkolenia (dziewięć, jeśli liczysz pierwszy tydzień, który jest zarezerwowany dla "przetwarzania").

P. Tydzień. Pierwsze dni w Recruit Training Center (RTC) to wir działań, które rozpoczynają się tuż po wyjściu z autobusu przed centrum przetwarzania rekrutacji (RIC).

Rekruci przyjeżdżają o każdej porze. Chociaż nie jest to wliczane do twoich oficjalnych ośmiu tygodni, jak tylko przejdziesz przez te drzwi, rozpocznie się szkolenie. Pierwsze ćwiczenie wojskowe, którego się uczysz - jak stać na stanowisku uwagi.

Po zakończeniu dokumentacji, rekruci będą wydawać granatowe kombinezony, które będą nosić do pierwszego jednolitego wydania kilka dni w dół drogi. W tym momencie rekruci są informowani, aby zapakowali wszystkie ubrania cywilne, a wszelkie przedmioty osobiste, które przynieśli, nie znajdowali się na liście, a otrzymali możliwość wysłania ich z powrotem do domu lub przekazania na cele charytatywne.

Następni rekruci będą przeprowadzać obowiązkowy test na obecność narkotyków za pomocą analizy moczu.

Po tym pierwszym dniu, normalne dni będą trwać od 06:00 (6:00 rano), z głośnym gwizdkiem, aby obudzić wszystkich rekrutów, aż zgasną o 2200 (22:00).

Dokładnie o 22.00 światła gasną.

Mimo że wydawane są jednolite przedmioty w obozie startowym (bezpłatne), wiele przedmiotów nie jest. Pierwszej nocy na obozie wszyscy rekruci otrzymują szereg artykułów higienicznych, pastę do butów, zestaw do szycia, t-shirty, krótkie spodenki PT, balsam do opalania, kilka innych dodatków oraz książeczkę Chit dla Navy Exchange. Dobre 60-80 $ z tej książki na chitta zostanie wydane w ciągu pierwszego tygodnia, kupując dodatkowe przedmioty z giełdy, których potrzebują do końca obozu (większość z nich to więcej koszulek, bielizny itp.).

Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy rekruci są przydzielani do Wydziału Rekrutów i spotykają się z instruktorami. . W marynarce instruktorzy nazywają się RDC (Dowódcy Działu Rekrutacji). Bardzo ważne jest, aby zwrócić się do podoficera jako "podoficer (imię)", a szef jako "szef (imię)".

Rekruci nie mogą nosić soczewek kontaktowych ani okularów cywilnych w Boot Camp. Rekruci w okularach otrzymają wydane okulary podczas egzaminów okulistycznych. Po ukończeniu podstawowego szkolenia marynarze mogą ponownie nosić cywilne okulary, pod warunkiem, że są zgodne z wojskowymi przepisami dotyczącymi ubioru i wyglądu.

Rekruci zostają przydzieleni do dywizji, składającej się z około 80 mężczyzn i kobiet. Dywizje mieszczą się w gigantycznych, 1000-osobowych akademikach, które nazywane są "okrętami" w Dowództwie Szkolenia Rekrutów Marynarki. Podczas gdy mężczyźni i kobiety trenują razem, nie robią sobie miejsca.

Guard Duty (uczenie się rozkazów z Sentry)

W marynarce strażnik nosi nazwę "Stały zegarki". Oznacza to, że żeglarze spędzają znaczną ilość czasu na pilnowaniu statku, prowadzeniu straży pożarnej, śniegu i zegarków bezpieczeństwa.

Po kilku dniach obserwacji rekrutów, RDC wybiorą "liderów rekrutacji", zwanych "Rekrutującymi podoficerów" w różnych obszarach odpowiedzialności. RDC wybierze tych rekrutów, którzy w ciągu pierwszych kilku dni pokazali, że zostali "podniesieni do kwadratu".

Rekrutacja podoficerów jest odpowiedzialna za zachowanie dobrego porządku, dyscypliny i bezpieczeństwa w ramach danego działu. Każde naruszenie porządku, dyscypliny i bezpieczeństwa zostanie zgłoszone przez Recruit Officer do łańcucha dowodzenia. Aby odróżnić rekrutów znajdujących się na odpowiedzialnym stanowisku, rekrutujący oficerowie będą nosić odpowiednie obroże.

Standardowe pozycje rekrutujących oficerów to:

Rekrutuj wiodącego bosmanów

Rekrutuj Master-at-Arms

Kierownicy sekcji portowych i sterburty

Rekrutuj Yeoman

Rekrutuj Medycznego Yeomana

Rekrutuj Dental Yeoman

Rekrutuj liderów sekcji

Division Laundry Petty Officer

Rekrutuj na stanowisko dyrektora ds. Edukacji

Zatrudnij Athletic Petty Officer

Rekrutuj religijnych opiekunów

Rekrutuj Mail Petty Officers

Rekrutacja Kontrola obrażeń Drobny oficer

Podczas pozostałej części tygodnia P, podczas nauki z RDC prawidłowy sposób na pościel i składanie bielizny, rekruci otrzymują badania medyczne i stomatologiczne. Czas lekcji spędza się ucząc się podstaw pielęgnacji i jednolitego nosić, Jednolity Kodeks Sprawiedliwości Wojskowej (UCMJ), standardy postępowania, dyskryminację i kilka godzin z kapelanem o wartościach. Dodatkowo RDC wprowadzi podział na kilka sesji treningu fizycznego.

Tydzień 1. Początek prawdziwego szkolenia marynarki wojennej, RDC będzie znacznie trudniejsze po oficjalnym rozpoczęciu pierwszego tygodnia. Pierwsze trzy tygodnie Navy Boot Camp są zdecydowanie najtrudniejsze (zarówno fizyczne, jak i stresujące). Przez pierwsze trzy tygodnie, a rekruci są prawie pewni, aby ukończyć szkołę. Przez pierwsze kilka tygodni nikt nie może nic zrobić.

W pierwszym tygodniu wykonuje się wstępne kwalifikacje pływackie. Przed ukończeniem kursu, wszyscy rekruci muszą spełnić wymagania dotyczące pływania, deptania, skakania do wody i utonięcia. Również w tym pierwszym tygodniu RDC wprowadzi podział na złożoność ćwiczenia wojskowego (marsz). Nauczanie w klasie podczas pierwszego tygodnia będzie dotyczyło rozpoznawania rang i kursów, świadomości gwałtu, równych szans, molestowania seksualnego i braterstwa oraz podstawowych wartości. Pierwszy tydzień to także najbardziej intensywny tydzień fizycznej kondycji.

Tydzień 2. W drugim tygodniu rekruci otrzymują strój mundurowy i dopasowują go do siebie. Praca w klasie będzie składać się z kursu dotyczącego profesjonalizmu, przeprowadzania testów, łańcucha dowodzenia Marynarki Wojennej, pozycji zegarka oraz zwyczajów i uprzejmości. Rekruci biorą pierwszy pisemny test, obejmujący wszystkie przedmioty, których nauczono do tej pory. Oczywiście, trening fizyczny, ćwiczenia i ogólne nawoływanie będą kontynuowane w tym tygodniu.

Rekruci biorą udział w kursie Navy Boot Camp Confidence Course. Jest przeznaczony do symulowania przeszkód, które mogą napotkać podczas sytuacji awaryjnych na statku. Rekruci używają aparatów tlenowych (tlenowego aparatu oddechowego, standardowego wyposażenia dla okrętowego gaszenia pożaru), noszących worki z piaskiem, rzucajcie kółka ratunkowe i wspinajcie się przez szkutnik (małe okrągłe drzwi) z pełnymi brezentami. To wysiłek zespołowy. Rekruci kończą kurs w grupach po cztery osoby. Celem jest przekroczenie linii mety jako zespołu, a nie pojedynczych osób.

Tydzień 3. W trzecim tygodniu mniej nauki w klasie i więcej nauki na rękach. Chociaż praca w klasie będzie polegać na szkoleniu o historii marynarki wojennej, prawach konfliktów zbrojnych, zarządzaniu pieniędzmi, komunikacji na pokładzie, marynarce wojennej i samolotach (skrzydło stałe i skrzydło rotacyjne) oraz podstawowej żeglarskiej. Tydzień kończący się drugim pisemnym sprawdzianem.

Po tym rekruci będą mogli ćwiczyć podstawowe umiejętności obsługi linii i zdobyć bezpośrednie doświadczenie i praktykę w zakresie technik pierwszej pomocy. Oczywiście w ciągu trzeciego tygodnia będą trwały krzyki, ćwiczenia i trening fizyczny.

Tydzień 4. W tygodniu 4. krzywa uczenia się trwa, a rekruci będą mogli strzelać z broni, takiej jak M16 i shotgun. Rekruci wezmą również PFT, który składa się z sit-reach, curl-up, push-up i 1,5 milowej jazdy. Również w czwartym tygodniu mundury są gotowe i zrobione zdjęcia ukończenia szkoły (rocznik).

Tydzień 5. Zmiany w piątym tygodniu stworzyły ponad 30 dodatkowych godzin, które można wykorzystać na szkolenia rekrutacyjne i zadania administracyjne, takie jak skupienie się na wyborze kariery / informacji. Marynarka używa tego dodatkowego czasu w tygodniu 5, aby dodać:

Tydzień 6. Podczas szóstego tygodnia robione są zdjęcia Podziału (rekruci mogą je kupować na Graduation, a także "Year books" na Graduation!). Oczywiście jest więcej ćwiczeń, a także więcej ćwiczeń fizycznych. W międzyczasie rekruci otrzymują podstawowe szkolenie w zakresie zwalczania szkód i walki z ogniem.

Rekruci powinni zjeść lekki dzień w Komorze Gazowej. Znany również jako "Izba zaufania". Rekruci ustawią się w szeregu rzędów w sali zaufania. Rekruci mają 30 sekund na założenie masek przeciwgazowych, podczas gdy Podoficer pali tabletkę z gazem łzawiącym.

Oficer podporządkuje rekrutów do zdejmowania maski i wyjmuje wkład filtra, wyrzucając go do kosza, jednocześnie podając pełne imię i numer ubezpieczenia społecznego.

Tydzień 7. W siódmym tygodniu rekruci przechodzą szkolenie w klasie na temat historii mundurów, standardów pielęgnacji, wymagań związanych z opieką zależną i terroryzmu. Kolejny test pisemny udokumentuje, ile rekruci zachowali.

W siódmym tygodniu rekruci ćwiczą umiejętności przeciwpożarowe w prawdziwym ćwiczeniu przeciwpożarowym "pokładzie statku".

Tydzień kończy się stacjami bitewnymi. Stacje bojowe to zabawne, kulminacyjne wydarzenie Navy Boot Camp. Zaprojektowano go tak, aby zawierał wszystko, czego nauczył się od przetrwania w basenie, pracy zespołowej, walki z ogniem, kontroli obrażeń i wiele więcej w jednym, masywnym, 12-godzinnym ćwiczeniu praktycznym. Na koniec rekruci otrzymują czapki. To ceremonia oznacza ich jako marynarzy.

Tydzień 8. Zakładając, że wszystkie stacje bitewne przebiegają pomyślnie, ostatni tydzień składa się głównie z out-processing, praktyki do ostatecznego zdania-przeglądu i (oczywiście) trochę więcej szkolenia w klasie (więcej szkoleń w zakresie podstawowych wartości, profesjonalizmu i UCMJ, a także szkolenia w zakresie innych usług i awansu zawodowego). Mimo że rekruci w tych punktach zdali ostateczny PFT, trening fizyczny wciąż się odbywa. Spraw, aby był nawykiem do końca swojej kariery.

Wreszcie, w każdy czwartek lub w piątek, rekruci biorą na siebie mundury i dokonują ostatecznego przeglądu.

Jeśli przeszedłeś wszystkie swoje wymagania (szczególnie Stacje bitewne), większość weekendu spędzasz w "Liberty", zanim przejdziesz do "A School" lub bezpośredniego zadania.