Przyjaciele i rodziny nowych oficerów policji

Informacje, które pomogą Ci dostosować się do życia z nowym oficerem

Od pierwszego dnia w akademii policyjnej szkolenie organów ścigania jest długie i - najczęściej - żmudne, szczególnie dla rekrutów, którzy uczestniczą w programach szkoleniowych na żywo lub quasi-wojskowych. Tak jak dla rekrutów akademii, te dni spędzone w akademii mogą być równie trudne dla żon, mężów, synów, córek, matek i ojców w domu.

Po ukończeniu szkoły istnieje pokusa, by sądzić, że wszystko sprowadza się z góry.

W rzeczywistości nic nie jest dalsze od prawdy. Jeśli ty lub ktoś, kogo jesteś blisko, zaczynasz na drodze do kariery w organach ścigania, musisz wiedzieć, czego rodziny i przyjaciele powinni się spodziewać, gdy ich bliscy zostaną policjantami .

Nowy Oficer, Nowa Osoba

Być może największe dostosowanie dla nowych oficerów i ich rodzin pochodzi ze sposobu, w jaki życie w akademii i szkolenie policji mogą zmienić nowego oficera. Policjanci mają tendencję do postrzegania otoczenia w inny sposób niż większość ludzi. Zupełnie nowi oficerowie, świeżo po zapoznaniu się z różnymi niebezpieczeństwami, o których być może nigdy wcześniej nie pomyśleli, są szczególnie ostrożni wobec otaczających ich ludzi.

Ze względu na położenie nacisku na fakt, że policja powinna zostać objęta wyższym standardem , twój nowy oficer prawdopodobnie będzie bardziej skłonny do przestrzegania prawa, nawet jeśli przed wyjazdem do akademii była kimś w rodzaju łamacza zasad.

Będzie również bardziej niż szczęśliwa, gdy będzie cię uszczęśliwiać za pomocą litanii nielegalnych zachowań, które ona widzi, zwłaszcza gdy jedziesz.

Stresujące harmonogramy

Nieliczni, jeśli nowi oficerowie mają szczęście, aby ukończyć akademię bezpośrednio na dzienną zmianę, pracę w weekendy. Zamiast tego prawdopodobnie zostanie przeniesiony na zmiany z wymianą dni wolnych.

Jeśli jego oddział pracuje na stałe zmiany, to ten nowicjusz prawdopodobnie zostanie przydzielony do najmniej pożądanej zmiany, co oznacza, że ​​możesz oczekiwać, że będzie pracował przez większość nocy i weekendów. Oczywiście może to utrudnić planowanie nawet najbardziej przyziemnych wydarzeń rodzinnych i jest to ogromne dostosowanie dla rodzin nowych oficerów.

Podczas szkolenia w terenie nowi oficerowie muszą uzyskać kontakt z różnymi polskimi oficerami szkoleniowymi i jak najwięcej doświadczenia w świecie rzeczywistym, zanim zostaną wypuszczeni na patrol solo. Oznacza to, że w tym czasie godziny pracy będą szczególnie trudne, a nawet sporadyczne, ponieważ nowy oficer prawdopodobnie często zmieni przesunięcia.

Mnóstwo Vima i Wigoru ... do tego, co najmniej, do pracy

Nie mów nikomu, ale pomimo niebezpieczeństw i stresów związanych z karierą, egzekwowanie prawa jest zabawne i ekscytujące. Twój świeżo mianowany oficer właśnie odkrywa to i prawdopodobnie nie będzie chciał rozmawiać o czymś innym.

BOLO za lęk i depresję

Nowy oficer jest szybko narażony na wiele złych rzeczy i nagle pojawia się nowa świadomość ciemniejszej strony świata, którą niewielu zdaje sobie sprawę. Chociaż nie jest tak w przypadku wszystkich, nowi policjanci mogą bardzo łatwo stać się cyniczni i znaleźć się w walce z objawami zwiększonego lęku lub depresji, gdy starają się poradzić sobie z tragediami, które widzieli i z przestępcami, z którymi mają do czynienia.

Uznają, że radzenie sobie z tymi kwestiami jest bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać, i że pomoc jest dostępna dla tych nowych potrzebujących oficerów.

Obsługa poprzez poświęcenie

Większość osób, które decydują się na egzekwowanie prawa jako zawód, jest przygotowana na ofiary, które towarzyszą tej pracy. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że ich rodziny i przyjaciele zostaną poproszeni również o poświęcenie. Nowi oficerowie potrzebują wszelkiej pomocy, jaką mogą uzyskać, a rodziny i przyjaciele powinni być gotowi udzielić im wsparcia.

Nowi oficerowie powinni także zdawać sobie sprawę z tego, że ich przyjaciele i rodziny również sobie radzą. Ucząc się z wyprzedzeniem o zmianach, które będą musieli dokonać wszyscy, możesz pomóc ukochanej osobie w osiągnięciu sukcesu, gdy prowadzi ekscytującą i satysfakcjonującą karierę jako oficer policji.