Oferty pracy Call-at-Home w Gruzji

Jeśli mieszkasz w Gruzji i chcesz pracować w call-in-home , nie oznacza to, że możesz aplikować w dowolnym miejscu na świecie, a nawet w Stanach Zjednoczonych i zostać zatrudnionym. Wciąż ma znaczenie, gdzie mieszkasz. Wiele firm nie zatrudnia w poszczególnych stanach, ze względu na przepisy prawa pracy i inne ograniczenia. Niewiele firm z branży call center zatrudnia w każdym z 50 stanów. Oto niektóre z firm zatrudniających agentów pracujących w domu w Gruzji:

Accolade Support Call Center Services
BPO zatrudnia niezależnych wykonawców jako zdalnych agentów pomocy technicznej i przedstawicieli obsługi klienta do obsługi swoich klientów. Wynagrodzenie to stawka za minutę, która wynosi nawet 10 USD za godzinę.

Alorica
Dawniej West at Home, Alorica zatrudnia agentów obsługi klienta w domu, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie z gwarancją otrzymania minimalnego wynagrodzenia w swoim stanie.

American Express
Program tej firmy usług finansowych zatrudnia agentów call center z doświadczeniem w systemach rezerwacji dla działu podróży służbowych. Potrzebni są dwujęzyczni agenci.

Doradcy Apple At-Home
Apple At-Home, program zdalnego call center firmy Apple, zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza listy studentów na pełny i pół etatu. Apple zapewnia komputer i telefon.

ARO
Jej pracownicy domowi pracują w dziale obsługi klienta, sprzedaży i telemarketingu biznesowym, a także audytorzy ubezpieczeniowi, LPN i RN prowadzący telezdrowie .

Zobacz więcej prac związanych z ubezpieczeniami pracowniczymi i sprzedażą z domu .

Asurion
Call center dla ubezpieczenia zastępującego urządzenia (dawniej NEW Corp) zatrudnia pracowników domowych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Convergys
Zatrudnieni przez Convergys w niepełnym wymiarze godzin i pełnoetatowi agenci wirtualnego centrum telefonicznego odbierają połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną.

Dostępne są płatne szkolenia i świadczenia.

Przedsiębiorstwo
Firma wynajmująca samochody zatrudnia pełnoetatowych agentów rezerwacyjnych, którzy pracują w domu na terenie metra w Atlancie. Zapłata wynosi 12-14 $ za godzinę. Potrzebni są agenci francuskojęzyczni i hiszpańskojęzyczni.

LiveOps
Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej , dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Sitel Work @ Home
Program work-at-home firmy zatrudnia pracowników domowych, którzy przyjmują do swoich klientów przychodzące zgłoszenia dotyczące obsługi klienta, świadcząc usługi w zakresie fakturowania, zapytań o konta, zamówień produktów lub zapytań, planowania instalacji lub rozwiązywania problemów technicznych. Wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą. Dwujęzyczni agenci ze znajomością angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, koreańskiego, mandaryńskiego, portugalskiego i hiszpańskiego. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Support.com
Firma zapewnia zdalne wsparcie technologiczne dla klientów, za pośrednictwem domowego czatu wsparcia technicznego i agentów call center . Jego zdalni technicy odpowiadają na wezwania przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań wspierają i nadzorują techników zdalnego serwisu.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access
Agenci domowi, którzy są pracownikami, a nie kontrahentami, otrzymują w ramach obsługi klienta i połączeń sprzedażowych dla różnych klientów tego BPO . Są opłacani za szkolenie i po rozpoczęciu otrzymują 9 $ za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

teleNetwork
Pracownicy call center pracują z domu jako pomoc klientom w zakresie usług internetowych, wsparcia dla komputerów stacjonarnych i bezpieczeństwa, a także rozliczania obsługi klienta. Więcej pomocy technicznej dla pracy z domu

TeleTech @ Home
Globalna firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia współpracowników w niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii

pracować z domu jako agenci i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Transcom
Globalna firma call center zatrudnia w Gruzji rodzimych pracowników obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Ver-A-Fast
Niezależni kontrahenci, agenci call-in-home używają systemu dializy predykcyjnej, aby wykonywać połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Windy City Call Center - chicagowska firma call center zatrudnia domowych przedstawicieli na stanowiska telemarketingowe.

Rozwiązania robocze
Agenci call-in-home, którzy są niezależnymi kontrahentami, obsługują różnorodne połączenia, w tym wsparcie techniczne, sprzedaż, podróże i sprzedaż biletów oraz obsługę klienta. Istnieje również kilka zadań wprowadzania i edycji danych w miejscu pracy.

Telesolutions XACT
Zatrudnia agentów centrum obsługi połączeń przychodzących i wychodzących (tylko w języku angielskim i dwujęzycznych w języku hiszpańskim) do pracy w domu. wypłata waha się od 8 $ - 13 $ / godz.

Na tej liście firm call center może być więcej firm, które zatrudniają agentów z Gruzji.