Home Call Center Jobs w Luizjanie

Jeśli chodzi o pracę w domu, bardzo często ma znaczenie, gdzie jest twój dom. Niektóre stany mają dużo pracy w domowym call center, ale inne. Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy zajmujące się wynajmem domów do wynajęcia pracują na stanowiskach domowych w Luizjana:

Accolade Support Call Center Services
Ta firma zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych angażuje niezależnych kontrahentów jako domowe agencje pomocy technicznej i przedstawicieli obsługi klienta.

Wynagrodzenie to stawka za minutę, która wynosi nawet 10 USD za godzinę. Nie ma gwarancji minimalnego wynagrodzenia.

Alorica
Firma ta, wcześniej znana jako West at Home, zatrudnia pracowników obsługi klienta w domu, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie z gwarancją otrzymania minimalnego wynagrodzenia w swoim stanie.

American Express
Axcess @ Home jest oddziałem w tej firmie usług finansowych, która zatrudnia agentów zdalnego call center z doświadczeniem w systemach rezerwacji dla działu podróży służbowych. Potrzebne są dwujęzyczne agenty.

Doradcy Apple At-Home
Apple At-Home, program zdalnego call center firmy Apple, zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza listy studentów na pełny i pół etatu. Apple zapewnia komputer i telefon. Rekruci na kampusie Uniwersytetu Stanowego Luizjany.

ARO
Pracownicy zdalni w tej firmie pracują w dziale obsługi klienta, sprzedaży i telemarketingu biznesowym, a także audytorzy ubezpieczeniowi, LPN i RN wykonujący prace telezdrowia .

Zobacz więcej prac związanych z ubezpieczeniami pracowniczymi i sprzedażą z domu .

Aspire Lifesyles
Ta firma specjalizuje się w dostarczaniu wirtualnych asystentów lub usług concierge, a także agentów call center dla klientów VIP marek. Zdalni agenci obsługują żądania klientów w sposób telefoniczny, e-mail i czat. Prowadzą badania i realizują zamówienia od klientów w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wymagana jest biegłość w języku angielskim. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion
Call center dla ubezpieczenia zastępującego urządzenia (dawniej NEW Corp) zatrudnia pracowników domowych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Convergys
Zatrudnieni przez Convergys w niepełnym wymiarze godzin i pełnoetatowi agenci wirtualnego centrum telefonicznego odbierają połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Dostępne są płatne szkolenia i świadczenia.

LiveOps
Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej , dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Zszywki
Sprzedawca artykułów biurowych może pracować w domowym centrum obsługi telefonicznej dla osób mieszkających w Luizjanie i całej Kanadzie .

Support.com
Firma zapewnia zdalne wsparcie technologiczne dla klientów, za pośrednictwem domowego czatu wsparcia technicznego i agentów call center . Jego zdalni technicy odpowiadają na wezwania przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań wspierają i nadzorują techników zdalnego serwisu.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access
Agenci domowi, którzy są pracownikami, a nie kontrahentami, otrzymują w ramach obsługi klienta i połączeń sprzedażowych dla różnych klientów tego BPO . Są opłacani za szkolenie i po rozpoczęciu otrzymują 9 $ za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

TeleTech @ Home
Firma globalnego outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia współpracowników W niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii pracuje z domu jako agent połączeń i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Ver-A-Fast
Niezależni kontrahenci, agenci call-in-home używają systemu dializy predykcyjnej, aby wykonywać połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.