Home Call Center Praca w Missouri

Typowa praca w domowym call center wymaga, aby agenci mieszkali w określonych stanach lub krajach, więc jeśli chcesz znaleźć taką pracę w stanie Missouri, będziesz chciał zacząć od tych firm.

Wsparcie Accolade
Zdalni pracownicy pomocy technicznej i przedstawiciele obsługi klienta pracują z własnego biura domowego, obsługując klientów tej firmy. Wszyscy są niezależnymi kontrahentami i są opłacani według stawki za minutę, maksymalnie 10 USD za godzinę, ale nie ma minimum.

Alorica
Alorica, znana niegdyś jako West at Home, zatrudnia w Missouri krajowych przedstawicieli obsługi klienta. Są one wynagradzane za minutę lub za połączenie, ale w Missouri zarobią przynajmniej minimalną płacę.

American Express
Agenci call center z doświadczeniem w zakresie systemów rezerwacji (a także biur podróży) pracują dla działu podróży służbowych firmy. Potrzebne są dwujęzyczne agenty. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Doradcy Apple At-Home
W tym dziale pracują zdalne wsparcie techniczne i agenci obsługi klienta Apple, którzy zatrudniają pracowników w USA. Podczas gdy miejsca pracy często mają lokalizacje wymienione w księgowaniach, agenci nie muszą mieszkać w tych miastach. Apple zapewnia sprzęt komputerowy.

ARO
Pracownicy tej firmy pracują na różnych stanowiskach w call center, w tym w sprzedaży i obsłudze klienta. Dodatkowo ARO zatrudnia audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN do pracy w domu.

Aspire Lifestyles
Specjalizująca się w wirtualnym asystencie lub usługach concierge, zdalni agenci firmy obsługują żądania klientów, telefony, e-maile i czat.

Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion (dawniej NEW Corp)
Agenci Call Center sprzedają i zapewniają ubezpieczenie zastępcze urządzenia dla tej firmy, która zatrudnia pracowników domowych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

BSG VoiceLog
BSG (Billing Services Group) specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom agentów call center, którzy świadczą usługi weryfikacji stron trzecich za pośrednictwem technologii nagrywania rozmów VoiceLog.

Carenet Healthcare Services
Zarejestrowane pielęgniarki pracują w domach opieki medycznej z domu. Agenci są pracownikami i płacą około 25 USD za godzinę. Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

CenturyLink
Wcześniej CenturyTel i EMBARQ CenturyLink jest dostawcą usług głosowych, szerokopasmowych i wideo dla konsumentów i firm w 33 stanach, w tym w stanie Missouri. Pracownicy call-at-home płacą około 10-11 $ za godzinę. Dwujęzyczni agenci są zachęcani do składania zgłoszeń.

Convergys
Wirtualni agenci call center otrzymują połączenia przychodzące i zapewniają obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Convergys oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Dostępne są harmonogramy od 16 do 40 godzin tygodniowo.

Przedsiębiorstwo
Firma wynajmująca samochody oferuje zdalne stanowiska call center dla agentów rezerwacji dla Enterprise Rent-A-Car, Alamo Rent A Car i National Car Rental. Zapłata zaczyna się od około 11 USD za godzinę.

LiveOps
Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej , dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach.

Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Wymagane jest 50 USD (lub czasami więcej) do sprawdzenia w tle.

Grupa Newtona
Elite Sales Associates (ESA) wyznacza spotkania, dokonuje sprzedaży i przeprowadza badania rynkowe w swoich biurach macierzystych. Wymagane jest doświadczenie w telemarketingu, obsłudze klienta, generowaniu leadów i ustalaniu terminów. Musisz zakupić sprzęt od Newton, Współpracownicy muszą pracować minimum 20 godzin tygodniowo.

PointClickCare
System rejestracji medycznej oparty na chmurze zatrudnia specjalistów ds. Obsługi klienta i sprzedaży, którzy posiadają wiedzę na temat systemów dokumentacji medycznej do pracy w domu.

Sitel Work @ Home
Program work-at-home firmy zatrudnia pracowników domowych, którzy przyjmują do swoich klientów przychodzące zgłoszenia dotyczące obsługi klienta. Podczas gdy wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą, agenci świadczą usługi w zakresie fakturowania, odpowiadają na pytania dotyczące konta, przyjmują zamówienia na produkty, planują instalację lub rozwiązują problemy techniczne.

Support.com
Firma świadczy usługi wsparcia technicznego swoim klientom, korzystając z czatów typu "praca z domu" i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access
Pracownicy WAH biorą udział w obsłudze klienta i rozmowach sprzedażowych. Szkolenie jest płatne, a po uruchomieniu agenci otrzymują około 9 USD za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Umiejętności dwujęzyczne plus.

teleNetwork
Outsourcing call center zatrudnia techników pracujących w domu, którzy pomagają w usługach internetowych, obsłudze komputerów stacjonarnych i kwestiach bezpieczeństwa, a także w obsłudze klienta. Więcej pomocy technicznej dla pracy z domu

TeleTech @ Home
Globalna firma zatrudnia współpracowników przez 20-30 godzin tygodniowo, aby pracować z domu jako agenci połączeń i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

ThinkDirect
Firma zatrudnia pracowników jako agentów do pracy w domu, sprzedając prenumeratę czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Transcom
Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Missouri.

U-Haul
Pracownicy call-in-home przyjmują połączenia przychodzące i odpowiadają na ogólne pytania, rezerwują i / lub udzielają pomocy drogowej.

Ver-A-Fast
Agenci call center wykonują połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Na tej ogólnej liście firm call center może być więcej firm, które zatrudniają agentów z Missouri.