Praca w Home Call Center Jobs w Kentucky (KY)

Osiągnij równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki pracy w centrali telefonicznej

Getty / rzdeb

Aby znaleźć pracę w call-center w Kentucky, musisz znaleźć firmy, które wynajmują w stanie, co nie jest łatwe do zrobienia online. Nawet jeśli wydaje się, że stan, w którym mieszkasz, nie powinien wpływać na pracę wirtualną, może. Większość firm w domowym biurze call zatrudnia tylko w niektórych stanach. Wszystkie wymienione tutaj firmy call center zatrudniają do pracy w call center w Kentucky.

Wsparcie Accolade

Accolade Support zatrudnia niezależnych agentów kontraktowych do obsługi sprzedaży, obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Płatność jest naliczana za minutę. Firma wymaga spokojnego doświadczenia podczas pracy, ale ustawiasz godziny pracy, abyś mógł obejść harmonogram swojej rodziny.

Alorica w domu

Alorica at Home zatrudnia tysiące zdalnych agentów obsługi klienta. Są one rekompensowane za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są pracownikami, a nie niezależnymi kontrahentami, mają zagwarantowane minimalne wynagrodzenie Kentucky, nawet jeśli liczba połączeń jest niska. Firma zapewnia płatne szkolenia.

Amazonka

Amazon zatrudnia sezonowych przedstawicieli call center obsługi klienta i innych typów wirtualnych pracowników, którzy pracują w domu. Wirtualne możliwości nie są dostępne we wszystkich obszarach, ale Kentucky ma okazjonalne otwarcia.

CenturyLink

CenturyLink zatrudnia agentów call center w Kentucky. Pracownicy call center są częścią wirtualnego zespołu sprzedaży lub wykonują techniczną obsługę klienta. CenturyLink zapewnia wynagrodzenie podstawowe z zachętami sprzedażowymi.

Umiejętności dwujęzyczne to plus.

Convergys

Agenci centrum obsługi klienta w firmie Convergys świadczą usługi sprzedaży, obsługi klienta lub pomocy technicznej klientom, którzy dzwonią. Pracownicy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin pracują od 25 do 30 godzin tygodniowo; pełnoetatowi pracownicy pracują 40 godzin tygodniowo. Wszyscy pracownicy otrzymują płatne szkolenia i świadczenia.

LiveOps

Ta firma outsourcingowa zatrudnia doświadczonych niezależnych wykonawców jako agentów wirtualnych call center do sprzedaży przychodzącej, zadań obsługi klienta, sprzedaży ubezpieczeń, roszczeń ubezpieczeniowych, opieki zdrowotnej i usług drogowych. W zależności od rodzaju połączenia agenci są opłacani na podstawie minut rozmów lub minut plus prowizji. Niektóre działają wyłącznie na zlecenie. Agenci muszą przejść niezapłaconą certyfikację, aby pracować dla klientów indywidualnych i muszą zapłacić za sprawdzenie swojej tożsamości.

Sykes

W Sykes zdalni pracownicy przyjmują połączenia przychodzące, które są zarówno obsługą klienta, jak i rozmowami sprzedażowymi. Są opłacani za szkolenie, ale wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon. Umiejętność dwujęzyczna to plus; języki obejmują francuski, hiszpański, mandaryński i kantoński.

TeleTech @ Home

Ta globalna firma zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych zatrudnia współpracowników z pracy w domu w USA i Wielkiej Brytanii, aby służyć jako agenci call i w innych dziedzinach. Potrzebne są dwujęzyczni agenci call center . Korzyści obejmują płatne szkolenia i 401K dla tych stanowisk w niepełnym wymiarze godzin, które wymagają 20 do 30 godzin tygodniowo.

U-Haul

Agenci zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin i sezonowych miejscach pracy w call center zapewniają obsługę klienta, rezerwacje i pomoc drogową.

Są to stanowiska pracy, a nie niezależne stanowiska wykonawców.

Ver-A-Fast

Samodzielni kontrahenci pracujący w domu dla Ver-A-Fast wykonują połączenia weryfikacyjne, wyznaczają spotkania i oferują obsługę klienta. Większość klientów jest w branży prasowej.

Może być więcej firm, które zatrudniają agentów pracy w domu w Kentucky na tej liście firm call center .