Work-at-Home Call Center Jobs w Tennessee

Chcesz pracować z domu w Tennessee? Następnie musisz znaleźć firmy, które wynajmują w stanie Wolontariatu. Tak, wygląda na to, że nie ma znaczenia, skąd pochodzi praca z centrum kontaktowego , ale tak właśnie jest. Niewiele firm zatrudnia we wszystkich 50 stanach, w zakresie prawa pracy i podatków. Te firmy call center zatrudniają do pracy w domu w Tennessee.

Możliwe możliwości

Wsparcie Accolade Usługi Call Center : Ta firma oferuje swoim klientom usługi pomocy technicznej i korzysta z usług zdalnych agentów pomocniczych oraz CSR, aby sprostać temu zapotrzebowaniu.

Wszyscy jej agenci telefoniczni są niezależnymi kontrahentami. Rekompensata jest naliczana według stawki za minutę, maksymalnie 10 USD za godzinę. Jednak nie ma płacy minimalnej.

Alorica : Firma ta połączyła się z domową firmą West At Home, a teraz działa na tym samym modelu biznesowym. Zatrudnia przedstawicieli obsługi klienta w domu w Tennessee. Chociaż są one wypłacane za minutę lub za połączenie, są pracownikami, więc są pewni, że zarabiają minimum w Tennessee.

American Express : Ta światowa firma świadcząca usługi finansowe zatrudnia agentów zdalnego kontaktu z doświadczeniem w systemach rezerwacji (jak również biurach podróży). Dwujęzyczność jest plus.

Doradcy Apple At-Home : agenci domowi w dziale obsługi klienta Apple pracują jako agenci wsparcia technicznego. Chociaż miejsca pracy często mają lokalizacje w ofertach pracy, agenci nie muszą mieszkać w tych lokalizacjach, aby złożyć wniosek. Apple zapewnia sprzęt komputerowy.

ARO : Rodzinni pracownicy contact center firmy wykonują różnorodne zadania, takie jak sprzedaż i obsługa klienta, a także pracują jako audytorzy ubezpieczeniowi oraz LPN i RN.

Aspire Lifestyles : Specjalizujący się w wirtualnym asystencie lub usługach concierge, pracownicy firmy pracujący w domu używają telefonu, poczty e-mail i czatu do obsługi klientów. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion : Firma ubezpieczeniowa zastępująca urządzenia zatrudnia agentów pracujących w domu na pełnych i pół etatu.

Carenet Healthcare Services : zarejestrowane pielęgniarki z Tennessee pracują w tych domowych placówkach medycznego centrum telefonicznego. Opłata wynosi około 25 USD za godzinę. Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

CenturyLink : Ten dostawca usług głosowych, szerokopasmowych i wideo dla klientów indywidualnych i firm zatrudnia agentów contact center z siedzibą w domu i płaci 10-11 USD za godzinę. Dwujęzycznych kandydatów zachęcamy do składania zgłoszeń.

Convergys : zatrudnieni w domu przedstawiciele centrów obsługi telefonicznej przyjmują połączenia przychodzące i wykonują obsługę klienta, sprzedaż lub wsparcie techniczne. Szkolenie jest płatne, a pakiet świadczeń jest oferowany.

LiveOps : Niezależni kontrahenci, a nie pracownicy, wykonują te zadania obsługi klienta, które obejmują dwujęzyczną obsługę klienta (hiszpański i francuski), ubezpieczenie i usługi finansowe. Kompensacja opiera się na minutach rozmów i zachętach w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

HSN.com : Home Shopping Network ma oferty pracy domowej w contact center. Połączenia przychodzące to zarówno sprzedaż, jak i obsługa klienta. Pełnoetatowe stanowiska zapewniają świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego . Praca ma siedzibę w Nashville, TN.

Support.com : Firma świadczy usługi pomocy technicznej swoim klientom, korzystając z agentów zdalnych rozmów i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące.

teleNetwork : BPO zatrudnia agentów pracujących w domu do pracy w dziale pomocy technicznej i jako przedstawiciele obsługi klienta. Korzyści są oferowane.

TeleTech @ Home : globalna firma zatrudnia współpracowników przez 20-30 godzin / tydzień. pracować z domu jako agenci i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Transcom : Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Tennessee.

ThinkDirect: Firma zatrudnia pracowników jako przychodzących agentów pracy w domu, sprzedając subskrypcje czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Ver-A-Fast : zdalni agenci dokonują weryfikacji klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Windy City Call Center : Contact Center zatrudnia agentów work-at-home do wykonywania telemarketingowych przychodzących i wychodzących. Opłata za godzinę zaczyna się od 9 USD i wzrasta do 10 USD po trzech miesiącach. Firma oferuje świadczenia takie jak płatny czas wolny, plan opieki zdrowotnej i 401 tys.