Obsługa klienta Chat Jobs From Home

Zadania czatu online mogą przybierać różne formy. Oprócz zadań czatu obsługi klienta, wymienionych poniżej, znajdują się stanowiska do rozmów na temat sprzedaży (lub rzecznika) lub takie, w których agenci zapewniają wiedzę specjalistyczną lub korepetycje za pośrednictwem czatu online. Niektóre firmy oferujące te miejsca pracy są wymienione tutaj .

Obsługa klienta czaty online są często oferowane przez te same firmy, które zapewniają obsługę klienta przez telefon. W niektórych przypadkach agenci używają zarówno czatu, jak i telefonu do interakcji z klientami. Jednak wymienione poniżej zadania to tylko firmy, które mają osobne pozycje na czacie. I oczywiście wszystkie te zadania to praca w domu.

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta i chcesz pracować w domu, zobacz te 5 zadań obsługi klienta, które możesz wykonywać w domu.

 • 01 Doradcy Apple At-Home

  Wieczność w Instant / Getty


  Apple at Home to praca w domowym dziale obsługi klienta w firmie technologicznej. Firma Apple zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza obsługi telefonicznej. Jest częścią działu AppleCare firmy. Zatrudnia pracowników do czatów w kilku miastach w Stanach Zjednoczonych.

 • 02 Konwertery

  Ta duża firma call center z licznymi agentami pracy w domu ma również zlecenia obsługi klienta na czacie. Jednak niektóre z nich mogą być oparte na biurze, więc sortuj listy dla "agenta macierzystego", a następnie przeszukaj czat.

 • 03 Expert Global Solutions

  Ta globalna firma outsourcingowa ma miejsca na czatach dla klientów w swoim dziale call center.

 • 04 Metaverse Mod Squad

  Metaverse Mod Squad oferuje zarówno moderację mediów społecznościowych, jak i czat obsługi klienta swoim klientom. Zatrudniają one dwujęzycznych agentów czatu na żywo w wielu językach.

 • 05 Support.com

  Pracownicy centrum obsługi klienta i agenci czatu zapewniają wsparcie techniczne. Zajmują się również zatrudnianiem na stanowiskach nadzoru i sprzedaży w miejscu pracy.

 • 06 Talk 2 Rep

  Centrum telefoniczne Talk 2 Rep BPO oferuje zarówno stanowiska sprzedaży czatów, jak i zadania w centrach telefonicznych. Rodzaj wymaganej pracy i ekspertyzy zależy od potrzeb klienta.

 • 07 sieć telekomunikacyjna


  Centrum telefoniczne outsourcingu teleNetwork wykorzystuje zarówno czat, jak i telefon, aby zapewnić wsparcie techniczne i obsługę klienta.

 • 08 World Wide Web Hosting

  World Wide Web Hosting czat agenci zapewniają obsługę klienta i wsparcie techniczne dla klientów tej firmy hostingowej. Wymagana jest znajomość hostingu.

 • 09 Domowe firmy Call Center

  Wiele wymienionych tutaj firm może czasami mieć również zadania agenta czatu.