Home Call Center Jobs w Minnesocie

Znajdź zadania związane z centrum telefonicznym w domu w MN tutaj.

W całym stanie Minnesota działają centra obsługi telefonicznej, ale jeśli chcesz pracować w call-in-home, przyjrzyj się tym wirtualnym firmom call center .

Accolade Support Call Center Services

Ta firma outsourcingu procesów biznesowych zatrudnia w całych Stanach Zjednoczonych. Niezależna firma wykonawcza pracuje jako agent wsparcia technicznego w domu i agenci obsługi klienta. Wynagrodzenie to stawka za minutę, która wynosi nawet 10 USD za godzinę, ale nie gwarantuje minimalnego wynagrodzenia.

Alorica

Firma ta połączyła się z West at Home, a teraz zatrudnia odległych agentów obsługi klienta opłacanych stawką za minutę lub za połączenie, ale z gwarancją minimalnego wynagrodzenia w Minnesocie.

American Express

Firma świadcząca usługi finansowe zatrudnia krajowych przedstawicieli call center z doświadczeniem w zakresie systemów rezerwacji i biur podróży dla działu podróży służbowych. Dwujęzyczność plus.

Doradcy Apple At-Home

Oddział zdalnego call center firmy Apple, kiedyś przeznaczony wyłącznie dla studentów, obecnie zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów. Wszystkie miejsca pracy są wymienione na liście, ale wnioskodawcy nie muszą mieszkać w mieście lub stanie.

ARO

Pracownicy zdalni w Minnesocie pracują w dziale obsługi klienta, sprzedaży i telemarketingu biznesowego. Zatrudnia również audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN.

Aspire Lifestyles

Specjalizująca się w dostarczaniu wirtualnego asystenta lub usług concierge, pracownicy domowi firmy obsługują żądania klientów za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail i czatu, którzy spełniają żądania klientów w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

CenturyLink

Dostawca usług głosowych, szerokopasmowych i wideo wynajmuje domowych agentów call center i płaci 10-11 USD za godzinę. Dwujęzyczni agenci są zachęcani do składania zgłoszeń.

Convergys

Agenci centrum kontaktowego pracują w swoich domach w Minnesocie dla tej firmy outsourcingowej obsługującej klientów, sprzedaż lub wsparcie techniczne oraz otrzymują płatne szkolenia i świadczenia.

LiveOps

Outsourcer zatrudnia agentów call center, a także licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań obsługi klienta dla swoich klientów, w tym dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

TeleTech @ Home

Firma zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych (BPO) zatrudnia pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin przez 20-30 godzin tygodniowo, aby pracować z domu jako agenci połączeń i inne pola. Może to być 9-10 $ za godzinę.

Transcom

Globalna firma call center zatrudnia agentów wirtualnych call center, którzy zajmują się obsługą klienta i wsparciem technicznym.

Ver-A-Fast

Kontrakty firmowe z domowymi agentami call center, którzy używają systemu dialerów prognostycznych do wykonywania połączeń weryfikacyjnych dla klientów firmy w branży prasowej.

Rozwiązania robocze

Niezależni kontrahenci pracują w domu, wykonując przychodzące wsparcie techniczne, sprzedaż, podróże i sprzedaż biletów oraz obsługę klienta. Istnieje również kilka zadań wprowadzania i edycji danych w miejscu pracy.

Na tej liście firm call center może być więcej firm, które zatrudniają agentów z Minnesoty.