Praca w Call Center w Virginia w miejscu pracy

Virginia ma wiele firm, które oferują swoim pracodawcom możliwości pracy w call-center w domu . Poniżej znajduje się kilka firm call center, które wynajmują w Wirginii.

Możliwe możliwości

Accolade Support Call Center Services : niezależni kontrahenci pracują z telefonami jako pomoc techniczną w domu i przedstawiciele obsługi klienta, obsługując klientów firmy outsourcingu procesów biznesowych (BPO) . Wynagrodzenie to stawka za minutę, która wynosi nawet 10 USD za godzinę.

Należy jednak pamiętać, że niezależni wykonawcy nie mają zagwarantowanego minimalnego wynagrodzenia.

Alorica : Alorica, która połączyła się z West at Home, zatrudnia odległych agentów obsługi klienta, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są pracownikami, mają pewność, że zarabiają minimalną stawkę w swoim stanie.

American Express : agenci Call Center z doświadczeniem w systemach rezerwacji (a także biura podróży) pracują w domu dla działu podróży korporacyjnych firmy. Bycie dwujęzycznym jest przewagą konkurencyjną w zatrudnianiu w jednym z tych zawodów.

Doradcy Apple At-Home : Dział Apple w dziale call-to-home zatrudnia pomoc techniczną / agentów obsługi klienta na terenie całego kraju, chociaż miejsca pracy często mają lokalizacje wymienione w księgowaniach. Apple zapewnia sprzęt komputerowy.

ARO : Pracownicy zdalnych call center firmy pracują na różnych stanowiskach, w tym w sprzedaży i obsłudze klienta. Zatrudnia również audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN do pracy w domu.

Aspire Lifestyles : Specjalizujący się w wirtualnym asystencie lub usługach concierge, zdalni agenci firmy obsługują żądania klientów przez telefon, e-mail i czat. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Carenet Healthcare Services : Zarejestrowane pielęgniarki są potrzebne do wykonywania tych zadań w domach opieki medycznej z domu.

Agenci są pracownikami i płacą około 25 USD za godzinę. Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

CenturyLink : Ten dostawca usług głosowych, szerokopasmowych i wideo w 33 stanach zatrudnia agentów call center w domu i płaci około 10-11 $ za godzinę. Umiejętności dwujęzyczne to plus.

Convergys : agenci zdalnego call center zatrudnieni przez to BPO przyjmują połączenia przychodzące i zapewniają obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Szkolenie firmy jest płatne i oferuje korzyści.

HSN.com : Sieć zakupów w domu oferuje pracę na stanowiskach domowych w centrach telefonicznych. Połączenia przychodzące to zarówno sprzedaż, jak i obsługa klienta. Pełnoetatowe stanowiska zapewniają świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego . Praca ma siedzibę w Roanoke w stanie Wirginia.

LiveOps : to BPO zatrudnia agentów zdalnego call center jako niezależnych wykonawców dla różnorodnych zadań obsługi klienta. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

Support.com : Firma zapewnia zdalne wsparcie techniczne klientom za pośrednictwem domowego czatu wsparcia technicznego i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na wezwania przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań wspierają i nadzorują techników zdalnego serwisu.

SYKES Strona główna Obsługiwany przez Alpine Access : pracownicy zdalni otrzymują przychodzące do klienta usługi obsługi klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów tego BPO. Szkolenie jest płatne. Wynagrodzenie początkowe wynosi około 9 USD za godzinę. Wybrani kandydaci płacą 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon. Umiejętności dwujęzyczne to plus.

TeleTech @ Home : globalna firma zatrudnia współpracowników przez 20-30 godzin / tydzień. pracować z domu jako agenci i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

ThinkDirect: Firma zatrudnia pracowników jako przychodzących agentów pracy w domu, sprzedając subskrypcje czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Ver-A-Fast : Kontrakty firmowe z domowymi agentami call center do wykonywania połączeń weryfikacyjnych dla klientów firmy w branży prasowej.