GE Retail Finance

Profil firmy Work-at-Home

Przemysł:

Usługi finansowe, Call Center

Opis Firmy:

GE to ogromny konglomerat, prowadzący działalność w ponad 160 krajach, od lotnictwa i opieki zdrowotnej po urządzenia i usługi finansowe. Podczas gdy wiele działów firmy może pozwolić na telepracę dla obecnych pracowników na podstawie elastycznych umów o pracę, firma GE Retail Finance faktycznie zatrudnia agentów call-in-home.

Rodzaje pracy w domu w GE Financial:

W tych długoterminowych, ale w niepełnym wymiarze godzin (poniżej 19,5 godzin / tydzień) stanowisk pracy, agenci pracy w domu są głównym punktem kontaktowym dla wnioskodawców konsumentów na kredyt w programach opieki zdrowotnej i detalicznej firmy.

Ponadto agenci mogą również potrzebować wywołania terenowego od pracowników służby zdrowia w dziale finansowania pacjentów. Agenci analizują, analizują i przekazują informacje o wnioskach kredytowych, informacjach biura kredytowego i decyzjach kredytowych. Często potrzebne są również agenci dwujęzyczni, zwłaszcza hiszpańsko-angielski. Zobacz więcej dwujęzycznych ofert call center .

Korzyści:

GE oferuje hojne korzyści swoim pracownikom na pełen etat. Obejmują one ochronę zdrowia, dentystyczną, wzrokową i na receptę; elastyczne konta wydatków, ubezpieczenie rentowe; plan emerytalny i płatny czas wolny. Jednak większość, jeśli nie wszystkie, pracy na stanowisku to praca w niepełnym wymiarze godzin (mniej niż 20 godzin tygodniowo.) GE oferuje "ograniczone świadczenia" tym pracownikom. Aby znaleźć więcej ofert call center, które oferują korzyści, zobacz tę listę ofert pracy w call center .

Kwalifikacje i proces aplikacyjny:

Kiedy GE będzie pracował na stanowisku do pracy, będzie miał je na swojej stronie kariery w call center.

Jeśli nie ma pracy na stanowiskach domowych, nie jest ona obecnie zatrudniana.

Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat i mieć co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz dyplom ukończenia szkoły średniej.

Centra GE Call, które zatrudniają agentów pracujących w domu, znajdują się w Arizonie , Teksasie i Ohio . Czasami firma może zatrudniać agentów pracujących w domu w Kanadzie.

(Zobacz więcej miejsc pracy w domu w Kanadzie .) Osoby ubiegające się o pracę w domu muszą mieszkać w promieniu 65 mil od centrum telefonicznego typu "cegła i zaprawa". Nowi agenci muszą uczestniczyć w pełnym wymiarze godzin przez okres do dwóch tygodni w centrum telefonicznym i na miejscu spotkania co najmniej cztery razy w roku.

Odłóż co najmniej 60 minut, aby ukończyć aplikację online. Najpierw odpowiesz na ogólne pytania, a następnie możesz lub nie zostać wybrany, aby przejść do oceny online.

Kandydaci, którym zaproponowano stanowisko, przed rozpoczęciem pracy będą musieli przejść sprawdzenie przeszłości, ekran leków i odciski palców. Agenci muszą dostarczyć własny zestaw słuchawkowy inny niż bezprzewodowy, telefon stacjonarny i połączenie z Internetem.

Aby uzyskać więcej takich profili, zapoznaj się z profilami firmowych centrów obsługi w miejscu pracy.