Marines Small Arms Repairer / Technician (MOS 2111)

Posiadanie aktualnej broni i jej pełna naprawa to kluczowa praca w dowolnej branży wojskowej, a w marines duża część tej odpowiedzialności spoczywa na warsztacie zajmującym się bronią strzelecką. Jest to praca na liście z określonymi wymaganiami, aby się kwalifikować.

Ogólna definicja broni lekkiej, nieco odmienna od broni lekkiej, odnosi się do broni, z której może korzystać jedna osoba.

Obejmują pistolety, lekką broń automatyczną (w tym karabiny maszynowe), przenośne wyrzutnie rakiet, wyrzutnie granatów z bronią palną i ramieniem oraz inne bronie na ramiona. W większości przypadków małe uzbrojenie uważa się za przenośne i można je wypalać bez statywu lub specjalnego uchwytu. Mogą być używane w niepokojach społecznych, jak również w walce i mogą być kradzione łatwiej niż lekkie lub ciężkie uzbrojenie.

Praca z warsztat zajmujący się naprawą broni ręcznej / technik w klasie Private przez Lance Corporal, obejmuje konserwację i naprawę broni ręcznej, procedury kontrolne i procedury zbrojarskie. Przeprowadza kontrole wszystkich małych broni, z wyjątkiem broni montowanej kołem. Serwisant / technik zajmujący się bronią strzelecką uzupełnia podstawowe formularze i zapisy administracyjne.

Na poziomie kaprala przez sierżanta sierżant / technik wykonuje, trenuje i nadzoruje inspekcję, konserwację i naprawę wszystkich małych broni, włączając w to lekkie ramiona na kółkach.

Pracownik zajmujący się naprawą broni / technik przygotowuje, utrzymuje i nadzoruje program konserwacji i zarządzania sklepem oraz koordynuje konserwację i naprawę broni ręcznej w zależności od klasy.

Wymagania do pracy

Aby kwalifikować się do tej pracy, Marines potrzebuje wyniku Mechanical Maintenance (MM) na poziomie 95 lub wyższym w teście ASVAB (Arped Services Vocational Aptitude Battery).

Będą również musieli ukończyć kurs nadzorcy poziomu pośredniego poziomu uzbrojenia (CID AOIGBC1) przez sierżanta przez sierżanta sztabowego z 24-miesięcznym pozostaniem w aktywnej służbie po ukończeniu kursu. W przypadku ruchu bocznego musiało minąć jeden rok w MOS 2111.

Wymagane są również Krajowa Kontrola Agencji, Lokalna Kontrola Agencji i Kontrola kredytowa (NACLC) rezydentem w ramach Wspólnego Systemu Oświadczeń Personalnych (JPAS). Rekruci muszą przejść amunicję Command Arms Amunicji i Explosive (AA i E).

Każde skazanie sądu cywilnego, sądu cywilnego lub orzeczenia sądowego w sprawie jakiegokolwiek czynu obejmującego kradzież, kradzież lub narkotyki zdyskwalifikuje rekrutów z tej pracy.

Trening

Rekruci muszą ukończyć kurs naprawy broni ręcznej w Fort Lee w Wirginii, który trwa około 61 dni. Początkowa faza tego kursu jest szkolona równolegle z armią.

W ramach szkolenia Marines uczestniczą w programie sprawności fizycznej podczas przydzielania do Bravo Company, Marine Detachment. Obejmuje to górną i dolną kondycję ciała i wytrzymałość układu sercowo-naczyniowego.

Podobnie jak w przypadku większości miejsc pracy w Marines , osoby zajmujące się naprawami drobnicy / technicy muszą być obywatelami USA